Работать надо• 12 апреля в 13:43
У народа такие богатые столы на праздник
Все есть.До голодовки ой как далеко и Слава Богу
Скіфська пектораль• 12 апреля в 14:20
Ответ дляМию вікна у мороз
Мань, а покажи свой стол
У нее стул
оксюморон• 12 апреля в 14:23
Ага, мань, у всех: у пенсионеров с пенсией 6000, у переселенцев на съёмных квартирах... и у того деда, котрый пару дней назад на старой шестёрке всю свою жизнь в виде кур и собаки из черниговской области вез - у него тоже богатый стол!
Незламна Україна• 12 апреля в 14:35
В мене син студент в Австрії, тому вдвох з чоловіком. Сьогодні перший вихідний на цьому тижні. Тому на сніданок були шапочки паски з Сільпо (навіть цілу не купувала), крашені яйця, с/к ковбаса от Укрпромпостач, морозиво Тірамісу від Рудь...і шикарний Кагор лімітованої серії.
Багато працюємо, не було часу ні на магазини, ні на приготування. Гадаю, що для Бога не має значення, що у нас на столі, головне що без суму та злості у серці.
Самохвалова• 12 апреля в 14:35
Ответ дляЗалізна тьотя
В нас на сніданок були крашанки, паски, буженина, сир, ромен. Ми вже років 10 як не накриваємо на свята шалені столи, щоб нажертися так, щоб до наступного свята було дурно
А у нас крашанки, паска і кава. В обід картопля- гриль, котлети пропарені і салат із свіжої капусти. Я хворію. Тому все просто.
Залізна тьотя• 12 апреля в 14:40
Ответ дляСамохвалова
В нас приблизно так само все просто в звичайні дні, а не дуже заморочуюсь розносила и по 33 страви навіть коли не хворію. Смачне люблю, але не так щоб з ранку до ночі біля мартену стояти
Борщичок• 12 апреля в 14:51
Ответ дляРаботать надо
У меня родные и друзья в городах и селах,я не смотрю тик токи
Вы пришли столы обосрать или похвалить? Похвалите им лично.
Первое постарайтесь удержать в себе
Борщичок• 12 апреля в 14:53
Ответ дляНезламна Україна
Покажіть , що це за шапочки з паски
ХвилювАллочка• 12 апреля в 15:03
Не готовила и не накрывала. Паски заказала и всё. Болею и просвета не видно. Мне на до столов. Так что у всех все по разному
Незламна Україна• 12 апреля в 15:07
Борщичок• 12 апреля в 15:09
Ответ дляНезламна Україна
То есть самая вкусная часть паски))
Прикольно.
Интересно, куда идёт остальное
Незламна Україна• 12 апреля в 15:12
Ответ дляБорщичок
Прикольно.
Интересно, куда идёт остальное
Так они уже не первый год в Сильпо продаются. ’Остальное’ просто не выпекается, как укороченная паска.
Томатико• 12 апреля в 15:15
Ответ дляСамохвалова
О! Піду чистити картоплю, зварю пюре. Маємо тушкованого кролика на вечір.( син вдома, інституті дистанційне зробили до кінця місяця, ми в іншому місці на роботі, потім я працюватиму, а чоловік у відрядження, вже на проводи поїду додому і у сина 20ліття )
СкрипяСердцем• 12 апреля в 15:15
Голубці, дом ковбаса, сир, бутери з червоною рибою, тушена риба.
Паски, крашанки. Простий стіл, так кожного року.
Дай Бог, щоб у всіх українці завжди були повні столи!
Ми ніколи не були голодні, ГОЛОД НАМ КАЦАПИ РОБИЛИ ШТУЧНИЙ - ЗАБИРАРАЛИ ВСЕ ДО ОСТАННЬОГО КОЛОСКА!
Не будь КакСвета• 12 апреля в 15:18
Тут тоже самое и на новый год, когда елки показывают. Тааакие интерьеры - я таких живьём ни у кого не видела.
Просто да, кто живет бедно, показывать нечего. И не у всех вообще есть, что на стол поставить.
Самохвалова• 12 апреля в 15:19
Ответ дляТоматико
СкрипяСердцем• 12 апреля в 15:20
Ответ дляНе будь КакСвета
Паска і крашанки доступні кожному +картоплі з ребрами зтушити. Доступне кожному, навіть з малою пенсією!
Не будь КакСвета• 12 апреля в 15:21
Ответ дляСкрипяСердцем
Хорошо, если Вы так думаете
На самом деле нет.
Яйца по 60грн, еще надо чем-то покрасить. Картошка по 12, и одним кг не наешься. Про ребра вообще молчу.
На самом деле нет.
Самохвалова• 12 апреля в 15:22
Ответ дляНе будь КакСвета
Якраз у моєму селі люди не надто багаті, але столи готують справні, бо рідня сходиться.
Томатико• 12 апреля в 20:03
Ответ дляНе будь КакСвета
Хорошо, если Вы так думаете
На самом деле нет.
Мені з чоловіком треба 5 картоплин. Це менше 1 кг
Бачу_майбутнє• 16 апреля в 06:26
Ответ дляБілий Лосик
Я , наприклад, столи на свята не накриваю слава богу, кожного дня нормально харчуємось. Можливо, колись, коли м´ясо та й взагалі смаколики були лише пару раз на рік, то великі столи були показником хорошого життя і треба було показати, що не гірше, ніж у людей. А зараз це до чого?
А машини для чого зараз,діаманти,понти?