Українська Мрія• 12 апреля в 18:32
Скільки приблизно коштує 1 година освітлення енергозберігаючої лампочки?
Приходжу додому, а в кімнаті увімкнене світло, бо я забула вимкнути... І так вже не вперше. Цікаво, чи це дорого.
Сама собі лікар• 12 апреля в 18:33
Очень. Очень дорого. Вы никогда финансово не восстановитесь после такого.
Українська Мрія
• 12 апреля в 18:37
Ответ дляСама собі лікар
Просто мене за це вичитує член сім´ї...
Сама собі лікар• 12 апреля в 18:37
Ответ дляУкраїнська Мрія
Просто мене за це вичитує член сім´ї...
Я бы на месте члена тоже с вас высчитывала.
Стриптизерка• 12 апреля в 18:40
Ответ дляУкраїнська Мрія
Просто мене за це вичитує член сім´ї...
Лампочка - 13 Вт
Тариф 4,32 грн за 1 кВт-ч.
13 * (4,32/1000) = 0,05616
--------------------------------
5 копеек - час
Ну можно еще амортизацию лампочки посчитать
Тариф 4,32 грн за 1 кВт-ч.
13 * (4,32/1000) = 0,05616
--------------------------------
5 копеек - час
Мафиозная• 12 апреля в 18:39
1 година роботи енергозберігаючої LED-лампочки (потужністю 10 Вт) коштує приблизно 0,04–0,05 грн (за тарифом 4,32 грн/кВт-год). Це майже в 10 разів дешевше, ніж використання старої лампи розжарювання. Економія досягається за рахунок низького споживання енергії (
за годину) та тривалого терміну служби (до 50 000 годин).
Детальний розрахунок:
Потужність лампи: 10 Вт (0,01 кВт).
Час роботи: 1 година.
Споживання: 10 Вт
1 год = 0,01 кВт-год.
Вартість: 0,01 кВт-год
4,32 грн/кВт-год
0,0432 грн.
Для порівняння, лампа розжарювання на 100 Вт за ту ж годину витратить близько 0,43 грн.
Детальний розрахунок:
Потужність лампи: 10 Вт (0,01 кВт).
Час роботи: 1 година.
Споживання: 10 Вт
1 год = 0,01 кВт-год.
Вартість: 0,01 кВт-год
4,32 грн/кВт-год
0,0432 грн.
Українська Мрія
• 12 апреля в 18:40
Ответ дляАлина-1240
Пару коп
Ну тоді за що він на мене кричить ніби це страшно дорого...
Алина-1240• 12 апреля в 18:40
Ответ дляУкраїнська Мрія
Вы позволили
Мафиозная• 12 апреля в 18:40
Ответ дляУкраїнська Мрія
Платіть за світло, та й хоч не вимикайте.
Леннон_Жив!• 12 апреля в 18:44
Ответ дляУкраїнська Мрія
А Вы оплачиваете коммунальные?
Стриптизерка• 12 апреля в 18:44
Ответ дляУкраїнська Мрія
Головне не розповідайте йому про такі прилади як електроплита, бойлер, кондиціонер, праска
Українська Мрія
• 12 апреля в 18:44
Ответ дляЛеннон_Жив!
А Вы оплачиваете коммунальные?
Ні, не оплачую
Українська Мрія
• 12 апреля в 18:45
Ответ дляСтриптизерка
Я просто зараз надто здивована, що за 5 копійок людину вичитувати...
Стриптизерка• 12 апреля в 18:46
Ответ дляЛеннон_Жив!
Так начните оплачивать
Це не допоможе. Просто знайдеться інший привід
Панна Кота• 12 апреля в 18:46
Ответ дляУкраїнська Мрія
Бо рахує як старі стоватні лампи, того й верещить. В мене батько теж довго звикав, що лампи тепер 8-15 вт, а не 100.
Українська Мрія
• 12 апреля в 18:52
Ответ дляСтриптизерка
Та мене вже і зараз вичитують з різних приводів. Один з них цей.
Був і привід, що я занадто голосно закриваю кухонну тумбочку. І сірник можна було зекономити, а я даремно спалила.
Света С Приветом• 12 апреля в 18:59
Ответ дляУкраїнська Мрія
Живите отдельно и сами оплачивайте своё жилье и ком услуги, тогда некому будет на вас кричать и отчитывать.
ИграйМойГормон• 12 апреля в 19:17
Ответ дляУкраїнська Мрія
Це стара людина?
Радість моя• 12 апреля в 19:22
Ответ дляУкраїнська Мрія
Просто мене за це вичитує член сім´ї...
Можно вопрос? А почему Вы пропустили изучение физики в школе?
Радість моя• 12 апреля в 19:24
Ответ дляУкраїнська Мрія
Может, пора слезать с шеи, искать работу, квартиру и самой всё оплачивать?
Анонимарик• 12 апреля в 19:33
Ответ дляУкраїнська Мрія
А раньше было по другому? Тут два варианта: или он придурком таким уродился, но вы закрывали глаза, или вы его стали раздражать и скоро он вас на фиг пошлет, оба варианта не очень
Українська Мрія
• 12 апреля в 22:16
Ответ дляАнонимарик
До нас і родичі бояться приходити в гості. Він на них злісно дивиться і декого обзивав. Відразу питаються чи буде він вдома, щоб не бачитись.