СкокоМнеДадите• Изменено сегодня в 03:31
Скільки років ще буде ця війна?
Зелені говорять, що у нас є ресурс на 10 років. Як це все пережити і не поїхати кукухою?
Просериарила молодость• сегодня в 03:35
До 30 года. Нас сделают армией Евросоюза и раша отцепится. Но не все сразу.
СкокоМнеДадите
• сегодня в 03:36
Ответ дляПросериарила молодость
Що від України тоді залишиться?
Просериарила молодость• сегодня в 03:39
Ответ дляСкокоМнеДадите
Що від України тоді залишиться?
Тогда останется хоть что-то. Иначе ее вообще не будет.
Хлопаю ресницами• сегодня в 03:42
5-й рік, вже не віриться ні в які завершення, просто живеш на автоматі, щодня читаючи про смерть.
ОйЙой• сегодня в 03:46
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Никто не знает, когда война закончится
Все они знают
Тянут, пока им нужно тянуть
Я_канеша_извиняюсь• сегодня в 03:50
Ответ дляОйЙой
Все они знают
Тянут, пока им нужно тянуть
Кто они?
Хлопаю ресницами• сегодня в 03:51
Ответ дляОйЙой
Все они знают
Тянут, пока им нужно тянуть
Хто вони, якщо в цю війну залучені вже всі кому не лінь?!
СкокоМнеДадите
• сегодня в 03:52
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Кто они?
Ті хто двушку на москву відправляє
Мальдивирую• сегодня в 04:04
Ответ дляСкокоМнеДадите
Що від України тоді залишиться?
а кого это волнует , кроме населения?
HelterSkelter29• сегодня в 04:06
Ответ дляПросериарила молодость
Как это армией Евросоюза?
Кидстаффовка• сегодня в 04:40
Ответ дляСкокоМнеДадите
Ті хто двушку на москву відправляє
Бот, відразу видно після цієї фрази. Скільки в рублях заплатили за тему? Піди в Путіна спитай коли закінчиться
Пффф 100%• сегодня в 05:31
Ответ дляПесиКот
Кто озвучил?
Бельгія ...
Гончаренко
Українці ще мають «потягнути» час, щоб Європа стала сильнішою, - про це фактично сказав начальник Генштабу Бельгії Фредерік Вансіна.
Коли війна в Україні завершиться, Європа має бути достатньо сильною, щоб стримувати Росію. І все це - на тлі складних відносин зі США. Тому дедалі більше відповідальності лягає на наші плечі. До 2030 року, якщо ми рухатимемося нинішнім курсом, ми будемо значно сильнішими, ніж сьогодні.
2030 рік буде складним для Європи. До того часу війна в Україні, сподіваємося, завершиться, а росія матиме досвідчену армію в 650–700 тисяч військових. Тому до 2030 року ми повинні бути здатні сказати путіну: навіть без США він не виграє війну проти Європи. У нас є ще кілька років - завдяки мужності українців, які платять за цей час своєю кров’ю. Саме тому ми їх так підтримуємо.
Ну тобто, ви тут поки повмирайте, бо Європа ще не підготувалась. А не завелика ціна? Скільки має загинути наших людей - від ракет, від дронів, на фронті? Поки в Європі живуть найкраще життя. А скільки людей має залишитись без домівок?
Найперше і найголовніше про що мають зараз думати всі - ЦЕ МИР! І впершу чергу про це має думати Зеленський, а не розповідати про стійкість, потужність і готовність бути декілька років щитом Європи.
Нам потрібен мир і нам треба відбудовувати країну. В нас тотальна бідність, люди не можуть собі Великодній кошик дозволити.
Дуже класно отримувати нагороди в Європі і слухати аплодисменти, коли тут кожного дня люди сидять під ракетами. Вертайтесь в реальність уже.
Гончаренко
Карапулька• сегодня в 05:35
Ответ дляШмоточницаца
Ещё лет 6((( до 2032, как минимум(((
Відмовлчюся в таке вірити
Карапулька• сегодня в 05:37
Ответ дляПффф 100%
Бельгія ...
Гончаренко
Це типу путін ще все продовжувать буде?
Ввн безсмертний?
Шальная коклетка• сегодня в 05:37
Ответ дляКарапулька
Відмовлчюся в таке вірити
Люся сразу сказал до 32-35
Карапулька• сегодня в 05:38
Ответ дляШальная коклетка
Люся сразу сказал до 32-35
Я тільки пам´ятаю його 3 тижні. А коли це він казав? Як втік?
Шальная коклетка• сегодня в 05:42
Ответ дляКарапулька
Нет, в апреле 22 года он давал интервью и в нем говорилось про 2035
Всміхайлик• сегодня в 05:53
Ответ дляКидстаффовка
Про какую двушку он говорит?
Шмоточницаца• сегодня в 06:03
Ответ дляКарапулька
Відмовлчюся в таке вірити
Не нужно верить. Нужно надеяться на лучшее и быть готовым ко всему.
всемВсёИмного• сегодня в 06:07
Ответ дляСкокоМнеДадите
Ті хто двушку на москву відправляє
Автор троляка, уже не раз читала здесь про двушку, непонятную
Замрійлива• сегодня в 06:11
Ответ дляСкокоМнеДадите
Що від України тоді залишиться?
Да не нойте. За 5 лет что то осталось
Замрійлива• сегодня в 06:13
Ответ дляКидстаффовка
Что за девушки на говномаскву? У кацапов опять новая методичка? Мы уже замерзли и марафон пересмотрели, теперь что еще))
Замрійлива• сегодня в 06:14
Ответ длявсемВсёИмного
Только кацапье в курсе))