Замурмишка• 12 апреля в 21:02
Поезда
А из поездов уже не высаживают? как то затихло это нововведение
Считаете что это правильно, что высаживали во время тревог?
freedom_2015• 12 апреля в 21:03
наче змінили трохи правила ,тільки коли загроза поруч .Але це був просто заголовок новини ,треба читати
Пополняю_Карму• 12 апреля в 21:04
Ответ дляfreedom_2015
Так і раніше висаджували тільки при безпосередній загрозі
Пополняю_Карму• 12 апреля в 21:06
Ответ дляЯ Головна
А де висаджують? На першій станції? Там де є укриття?
Де загроза , там і висаджують , й на станції , й в полі
freedom_2015• 12 апреля в 21:09
Ответ дляПополняю_Карму
ні тривога був по країні а зупинили потяг з племінницею в полі і в дощ висадили всіх ,безпосередньої небезпеки не було
freedom_2015• 12 апреля в 21:11
Головне нововведення - евакуацію оголошують тільки тоді, коли небезпечний об´єкт наближається до потяга на відстань близько 50 км. За словами представників компанії, це компроміс між безпекою та необхідністю не зупиняти рух без реальної загрози.При цьому людей не будуть виводити силою: рішення залишати вагон залишається за пасажиром, але залізничники настійно закликають не ігнорувати небезпеку.
Замурмишка
• 12 апреля в 21:14
Ответ дляЯ Головна
в поле, под дождь, с клещами или на станциях - как повезет