Джинци на Флісі• вчера в 12:08
У кого была усталость не физическая, а какая-то внутренняя, липкая
что вам помогло?
Снегопадка• вчера в 12:30
В мене це постійний стан вже пару років. Якщо пару днів поспіль добре висипаюся, то стає легше. Коли регулярно йогою займаюсь, то теж наче легше стає. А ще дуже добре допомагає відпочинок на морі, але це всього 10-12 днів на рік, на жаль
Пишна молодиця• вчера в 12:32
у мене щось подібне, на днях здавала аналізи і додала В12, офігіла (результат 90), тепер думаю, шо з цим робити
Кинг-Конгша• вчера в 14:38
Я на работе нормально. Дома не могу с постели встать, могу спать целый день как подросток. Что за фигня?
А шо сталося?• вчера в 15:07
У меня такое - когда не высплюсь.
Если так хронически у Вас - ложитесь пораньше
А еще помогаюсь занятие спортом и прогулка пешком, игнорируя транспорт.