BlueMarine-13db• 2 часа назад

Чоловік та моя подруга!

Добрий день дівчата. В мене сумна історія допоможіть хто як може. Мені 44 , чоловіку 39. Ми обидва були заміжні. Але нещодавно я застала його з іношою у нас вдома. Інша моя найкраща подруга. Вона знайома з нами багато років, але так вийло що переїхала тим часово до нас пожити через війну. Що тепер робити ? Не він не вона нічого не кажуть але це і зрозуміло. Але я гадаю це вже не перший раз.(((
Сметчица• 1 час назад
Странный вопрос-Як дали поступити? Живите втроём, будете вторая жена а подруга любимая жена

Вакцениро Вона• 1 час назад
Ответ дляНе против
Т.б. воочію ви двох не застали, тільки звуки.Може то свекор із свекрухою ахалися
Або кіно!🤣
Злюсь до кипіння• 1 час назад
Ответ дляОцененная
Ничего не говорят. А что они должны говорить?
Ну запропонувати тройнічок хоча б з чемності
Нехай щастить• 1 час назад
Ответ дляНе против
Або хтось порно дивився але насправді - виносити швидко і ховати всі цінності і заначки. І до речі трахнути чоловіка так щоб він афігел і подруга щоб чула
Шумелка Мышь• 1 час назад
Ответ дляНехай щастить
Голосно трахатись коли вона в будинку і кричати «це тобі не Свєтку шлюху їбати»
Вакцениро Вона• 1 час назад
Нагодуйте їх двох проносним на доріжку
Нехай щастить• 1 час назад
Ответ дляШумелка Мышь
Ні просто кричати голосно ще аааааааа

Вакцениро Вона• 1 час назад
Залийте речі подруги зеленкою
Нехай щастить• 1 час назад
Ответ дляВакцениро Вона
Нагодуйте їх двох проносним на доріжку
Я бувшому його щіткою чистила унітаз під обідком
Пасхальний тролік• 1 час назад
Добре що найкраща подруга, все ж таки не чужа людина.
Що вам жалко? Не зітреться ж.
Нехай щастить• 1 час назад
Ответ дляВакцениро Вона
Залийте речі подруги зеленкою
Та нащо?це якось по дитячому. Чоловіка кинути на гроші і просто робити мілкі пакості про які буде приємно згадати
Шумелка Мышь• 1 час назад
Ответ дляПасхальний тролік
Що вам жалко? Не зітреться ж.
А з нею горем своїм поділитись, сказати що мали коханця який тріпаком вас заразив
Вакцениро Вона• 1 час назад
Ответ дляПасхальний тролік
Що вам жалко? Не зітреться ж.
Реально, чоловіків не вистачає, а подруга з вами живе - пристрасть, всі діла... а до вас нема пристрасті, капець. Ще ідея, приведіть до хати друга, хай вас класно трахає
Вакцениро Вона• 1 час назад
Ответ дляНехай щастить
То ж мілка, зеленочка. Впустила пузирьок, ой..
Нехай щастить• 1 час назад
Ответ дляШумелка Мышь
Ні сказати що чоловік любить робити анілінгус, а потім цілуватися лізе а вам таке не треба. Купити спкціальний прибор для массажу простати і показати подрузі - типу постійно просить йому массажувати (я таке сама всім нашим спільним знайомим тринділа - типу чому він іншу знайшов - типу з причудами, падає періодично)
Нехай щастить• 1 час назад
Ответ дляВакцениро Вона
Та ні, палівно. Багато є чого в биту що можна по тихому робити - в котлети підмішати пахового волосся - дрібно ножничками почиканого, зубна щітка, подружці можна винця з місячними
боже я б звичайно відірвалася)) а паралельно по тихому виносила все з хати, всі і свого і його документи особливо
Вакцениро Вона• 1 час назад
Ответ дляНехай щастить
Про гадості в їжу не зрозуміла прикол, воно ж нічого не буде. Можна вночі перед втечею з дома подрузі на коси ту зеленку вилити, поки спить. Або чоловіку на х..й. Якщо про пакості мова.
А речі , гроші , документи пакувати вже! Чоловіка документи і подруги ( паспорт, права, на машину) теж попсувати непомітно. Або сховати , щоб не знайшли
Нехай щастить• 1 час назад
Ответ дляВакцениро Вона
Нащо? Треба робити так, щоб собі приємно було і тішило зеленка - дитячий садок. Вже краще якогось клею в шампунь
Дуже дуже вумна• 1 час назад
Згадала фільм ’Герцогиня’. Подивіться

Нехай щастить• 1 час назад
Ответ дляВакцениро Вона
Нащо псувати - в мене бувший свої документи потім викупав а взагалі можна там по всякому красиво діяти. Підставити подругу, що вона щось у чоловіка вкрала і тп.
ох я бувшому крові попила - він досі мабудь відходе. Колись мені ні з того ні з сього вже 3 роки розведена як була 40 тис на карту від нього капнуло - я питаю - що це за ярмарка? А він - я з дому вийшов і впав так що не міг встати - якісь люди визвали швидку - так він думав що вмирає і з лікарні мені гроші переслав, бо типу зі мною підло свого часу вчинив я ржала звичайно
Вакцениро Вона• 1 час назад
Ответ дляДуже дуже вумна
Згадала фільм ’Герцогиня’. Подивіться
А там не було помсти. І стосунків інтимних між подружжям теж
Дуже дуже вумна• 1 час назад
Ответ дляВакцениро Вона
Так а діти від святого духа у неї народились?
Мяо мой мяо• 1 час назад
Ответ дляОцененная
Не говорят, потому что рты были в тот момент заняты
Домашня Зюзя• 59 минут назад
Ответ дляBlueMarine-13db
Як краще далі поступити?
Подругу в шею, это уже не подруга.
Мужа на разговор ’это шо было?’
Готовьтесь забрать все возможное и взять дистанцию.. за это время уточните для себя КТО он в ВАШЕЙ жизни?