Істер1чка• 01 апреля в 21:35

Як покращити стосунки з чоловіком?

Дівчата, от кажуть ссору не виносять. А мені треба ваші порати шо робити. Мені 31 чоловік на рік старший.
5 років разом, 4 у шлюбі.
Живу в його будинку у Дніпрі 2 роки, через війну переїхали
Останніх 1,5 роки у нас криза у відносинах.
Ми наче сусіди живемо, чоловік не допомагає у побуті, окрім замовити щось готове поїсти або поїхати у магазин на машині.
Було таке що жили в окремих кімнатах по тижню.
На вихідних він хоче їхати у місто., бо працює вдома багато років і хоче змінити обстановку, в той час коли я хочу побути вдома та поприбирати зробити закупи та вже потім відпочивати.
Кожен вечір він грає в ігри,і каже що це його відволікає від роботи, новин та війни.
Я бачу що корисного спільного часу у нас разом не має.
Сексу у нас не має по пару місяців і не хочеться взагалі.
У сімейну терапію він йти не хоче, я пропонувала.
Минулий рік я приймала антидепресенти через тривожно-депресивний розлад. Мені стало набагато краше, та я бачу шо жити поряд з чоловіком який робить усе із під палки я не хочу, я не хочу мати чоловіка як мебель у хаті.
Вже багото разів розмовляли про розлучення і я не знаю, що може допомогти зберегти сімю та змінити ставлення одне до одного.
Бажання боротись за родину є але і воно вже на межі(((

Я частіше задумувалась про дититу, але дитина ще більше може додати проблем у відносинах.
Горськ• 01 апреля в 21:36
А обоє хочуть покращити?

Slobozhanochka• 01 апреля в 21:38
Дитина точно не покращить, це взагалі як лакмусовий папірець для стосунків. Хто його знає, що з ним, зараз багато людей у депресняку. Які були стосунки до одруження?
Alexsandra• 01 апреля в 21:39
Автор, не потрібно дитину.
Вона чоловіку не потрібна.
Не травмуйте дитину.
Леди Репях• 01 апреля в 21:42
Ваш муж хочет в выходные отдохнуть, а вы душите его закупками и уборкой. Уборка подождёт. Сходите на пикник с вином и шашлыком, отвлекитесь оба от быта.
Борисфенка• 01 апреля в 21:43
Звільніться з роботи чи візьміть відпустку на місяць, сидіть вдома і на вихідних будете їздити разом з ним на розваги.
Вдома неспішно прибирайте, готуйте, продукти купуйте, якесь хоббі придумайте.
Живіть на його кошти.
Just a crow• 01 апреля в 21:43
В отношениях сближение необходимо только взаимное, а не кто-то тянется, а кто-то даже не пытается.
Sgreen• 01 апреля в 21:43
Готуйте основу для виходу зі стосунків. Ви хочете щось робити, він ні. Гірше тільки вам.

Agendum• 01 апреля в 21:48
Автор, як довго ви приймали антидепресанти? Вам психіатр їх відмінив чи ви самі припинили, коли вважали, що вам краще?
syperrizhik• 01 апреля в 21:49
Ну вот сейчас можно конечно постараться максимально быт свести на лайт. Ублажать мужа, больше секса , общих развлечений... А что если будет когда вы родите ребенка . Там уже кто вас спасать будет , а не про ублажение мужа .. автор , что-то не так, не то что нужно вам ..
Agendum• 01 апреля в 21:50
Ответ дляБорисфенка
Живіть на його кошти.
+10000 до поради.
Автор працює повний день, потім приходить і сама займається по господарству. Звісно, вона замахана не має сил ні на що - ні щоб радіти чомусь, ні на секс.
KievN• 01 апреля в 22:08
Смотрите. Вы нависаете, обсуждаете развод. Вы правда думаете, что ваши действия улучшат отношения? Такое улучшило хоть чьи-то отношения?

Я бы в этой ситуации искала опоры в себе, жила больше своей жизнью и своими интересами, работала с психологом и предохранялась. И там уже, будучи человеком в другом эмоциональном состоянии, так или иначе решала бы с этими отношениями. С другой более зрелой позиции

А, и деньги откладывала бы личные
HupBaHa• 01 апреля в 22:15
У вас уже нет отношений. Нечего спасать
А как у вас вопросительный знак• 01 апреля в 22:53
Було схоже з чоловіком. Разом шість років були. Розлучились. Також один час думала що дитина б щось змінила б. Але точно ні. І зараз розумію як це пощастило що ми не маємо дітей. Уявіть, після розлучення ви з дитиною самі.
Натусик Я• 01 апреля в 23:39
Ні чого вже не буде.5- ть років разом і 1.5 з них проблеми.І це ще дітей немає, які в рази проблем додають.Ваш шлюб приречений
Друг бобер• 02 апреля в 00:06
Я працюю вдома . Мені теж потрібно змінювати обстановку . На вихідних мене вдома нема. Чоловік може зі мною гуляти, може не гуляти, проблем нема, гуляю з друзями, або сама, але з дому йду , якщо хороша погода. Якщо б мене хтось тягнув у прибирання або закупи, послала б за кораблем