Гопница-Советчица• 13 апреля в 19:50

Хтось був в Добропарку на тюльпановому полі?

Варто їхати?
ПробілНеПрацює• 13 апреля в 19:51
Вдома ще тюльпани не цвітуть.

Питань нема• 13 апреля в 20:05
Так, були, в минулому році. Не сподобалось (на мій смак), бо дуже багато людей, машину ніде припаркувати, усюди величезні черги: на вхід, фудкорт та локації для фото. Можливо в будній день краще. Але взагалі - нічого особливого, бо це не поле, а так - грядки з квітами, а квиток непогано коштує
Ноунэйм• 13 апреля в 20:57
Варто.
Так, краще в робочий день. Тоді черг немає, людей менше, простору і задоволення більше.
Так, кожного року плантації стають... емм, меншими і примітивнішими, як на мене.
Так, дорого і щорічно дорожчає.
В цілому я бачу так, що власники поступово змінюють концепцію парку, влаштовуючи більше розважальних зон, а квітів і рослин - менше, не такими темпами. Так з´являються нові басейни, глемпінги, мінізоопарк тощо.
Але це прекрасне, чарівне, надзвичайно гарне видовище, це треба бачити. Дуже багато сортів тюльпанів, гарні галявини, суперові фотки виходять. Та і сам ландшафт парку мені особисто дуже подобається, там - свобода, простір, вітер, небо таке синє.
Не пошкодуєте)
Додам. Парк дуже сильно постраждав в 2022 році, там стояли орки. Вони нанесли колосальну шкоду, зруйнували казкову будівлю, танками вичавили тюльпанові плантації, підірвали дитячі каруселі і колесо огляду. Зруйнували майже все. Парк досі оговтується від цього. Так що ви - відвідувачі дуже потрібні Добропарку!)
Майже рекламу написала) але я дійсно відчуваю саме це