Личко Невеличке• 13 апреля в 19:52

Дружите з колегами?

Чи обмежуєтесь розмовами про погоду-природу?
Зроблено у 80-х• 13 апреля в 19:53
Працюю онлайн, так що не приходиться спілкуватися

Бавовна• 13 апреля в 19:55
Что значит дружите в вашем понимании? Я дружу, но только на работе. Хорошо общаемся, на др и всякие праздники ходим в рестораны, у нас так заведено. На этом всё.
Перекус беру завжди• 13 апреля в 20:01
Нет. Меньше знают, лучше спят. О погоде вполне достаточно.
Королева ганделику• 13 апреля в 20:01
Я даже оффлайн не видела ни одного. Спасибо ковиду
Наташа_32• 13 апреля в 20:03
Ні за що!
Бо потім, все це обернеться проти самої себе, у випдку якогось скорочення, накату, оптмізації або ще якоїсь фігні.
Заліковий троль• 13 апреля в 20:03
Боже збав:)))
Птиця Говорун• 13 апреля в 20:06
Навіщо? Хоча колеги непогані, я на роботу за грошима ходжу, щоб мати можливість проводити час зі справжніми друзями.

Простецкая• 13 апреля в 20:18
Так, всюди де працювала.
Зараз малий, але дружний колектив.
З частиною в гарних приятельських відносинах, з деякими колегами прямо дружимо родинами.
Пані_Перчик• 13 апреля в 20:20
Так, дружимо, діти разом в табори їздять, ходимо в театри, їздимо на екскурсії, зустрічаємося на дачі
Зашла на 5минут• 13 апреля в 20:24
,,Дружу,, только на работе. Вне работы нет.
Коханозадовільна• 13 апреля в 21:02
Про погоду. Так проще