Кундалина• 14 апреля в 12:52
Нова жінка у батька
Сьогодні випадково дізналась, що у батька зʼявилась нова жінка.
Він при цьому ніде її не світить, нічого не каже.
Мені так неприємно та образливо стало, словами не описати(
Зілля до весілля• 14 апреля в 13:44
Ответ дляКундалина
По мамі ще навіть півроку не минуло, а він вже завів собі нову жінку.
Життя коротке. Не думаю, що у вашого батька в його віці є зайві пару років.
всемВсёИмного• 14 апреля в 13:45
Видимо отец не сильно любил вашу маму, бо срок совсем маленький. Возможно, любовница уже была. Отпустите, пусть живет, это его жизнь, он еще молод. Вы тоже очень молоды, поэтому так остро реагируете.
Аноним_• 14 апреля в 13:45
Ответ дляБабця в мештах
У жінок з житлом теж діти, які так само будуть проти. Одна справа, якщо житло і в нього, і в неї, щоб на рівних, або щоб одне житло здавати. А немолодий чоловік без нічого навряд чи хто захоче, бо діти в таких випадках зазвичай дуже хитрі, щоб доглядала нова жінка, а майно їм.
Есть разные женщины, есть без детей, есть дети уже с квартирами , есть дети живут заграницей и на квартиру матери не претендуют, вариантов полно, есть женщины которые похоронили детей.
Любые человіки потрібні
Бадабум• 14 апреля в 13:49
молодець! життя продовжується,а не роками траур носити. Брат має жінку. В жінки померла мати. Через півроку батько виїхав до Британії (кінець 2022),там знайшов жінку,живуть разом вже 3 роки. Молодець! гарні умови,гарна жінка. А не сидіти в селі в злиднях і соплі жувати,горюючи. чоловіку 66 років.Продав хату і виїхав
Бабця в мештах• 14 апреля в 13:51
Ответ дляБадабум
О, бачите, продав хату. А аби діти хату відібрали, то так би й сидів один у селі.
Пацака-задирака• 14 апреля в 13:52
Ответ дляКундалина
Звісно є.
Він вдівець, по мамі ще не минуло півроку.
Всюди розповідає як він маму любить, в сам має пасію.
майбуть вона ще при мамі була.
я вас автор розумію. тут зброд чякісь неадекватш
Бадабум• 14 апреля в 13:53
Ответ дляБабця в мештах
не відібрали б, бо вона нікому не треба. Дочка в Іспанії, син згодом теж виїхав до Чехії. ком ута хата в селі зараз треба? злидні,роботи нема,все дороге.Земою обробляти треба мати кошти і кінське здоров´я. Техніку.. соляра дорогуща. Кому воно треба.продав,щоб не розсунулась. а якби відібрали,то все одно би поїхав. йому знайшли спонсорів і поїхав.
Кундалина
• 14 апреля в 13:54
Ответ дляSvitlo_
То батька лишили з голою дупою, ще й не даєте йому стоїти нове життя. Питання - а ваша мама любила тата, раз лишила його всього майна?
Наша мама, очевидно, любила нас.
Бабка-ежика• 14 апреля в 13:55
Ответ дляГолена блондинка
Так у него ещё дети могу родиться в новом браке, он же не старый ещё мужчина
Для детей малых точно старый
Лукава Кішка• 14 апреля в 13:55
Ответ дляФайна дівка
Походу він з дочкою проживає, ще і прибухує. Це міняє суть справи.
Я думала він самодостатній
замітьте, і на такого найшлися охочі.
Кундалина
• 14 апреля в 13:56
Ответ дляМастер Пис
2 крайности. 1. Впал в депрессию, чахнет, требует внимания 24/7. 2. Нашел другую.
Вам обидно за маму, но он живет и вам дает жить. Что оч неплохо
А в нього не крайності, в нього все одночасно.
Кундалина
• 14 апреля в 13:57
Ответ дляЗ горіха зерня
Ви постійно повторюєте, що ніхто не виганяє. Але , пробачте, по факту живете в його квартирі.
По факту, він живе в моїй квартирі, яку я купила сама.
Сливочная пенка• 14 апреля в 13:57
Ответ дляКундалина
Дружина Єніна, який загинув у авіакатастрофі разом з міністром МВС в Броварах, вже ходила вагітна від іншого за 6 місяців після його гибелі. Так що ситуації різні і досить дивні таки трапляються в цьому житті.
Где тут 0?• 14 апреля в 13:58
Ответ дляХлопаю ресницами
Почему обидно?
Надо с доцей до 50 няньчиться
Кундалина
• 14 апреля в 13:58
Ответ дляSvitlo_
В свою чи квартиру сестри? Сестра пустить?
У сестри є ще житло.
Мова про квартиру в якій він жив з мамою.
А ось і я• 14 апреля в 13:58
Ответ дляКундалина
Тому він її і не показує
Дайте подуться• 14 апреля в 13:58
Ответ дляКундалина
Наша мама, очевидно, любила нас.
А папа разве не любил, ведь для того, чтобы отписать все на детей требовалось и его согласие.
Техпаспорт на медузу• 14 апреля в 13:58
Ответ дляКундалина
Звісно є.
Расскажите как вы носите траур?
Кундалина
• 14 апреля в 13:59
Ответ дляКарамелька
Автор, краще нехай живе своє життя, а не впаде на шию вам, моя мама активна жіночка у 73р, на вєліку ганяє на дачу, собаку хаскі, яка її по всьому місту волочить вигулює, мамка на дівчачники ходить і тут у мамки моєї сталась депресія, люди милі, я ледьу петлю не лізла, це жестяк просто, живемо ми окремо, якщо що, ми дві сім´ї, я і брат просто ухайдокались, але прийшла весна, городи- розсади, сусіди і якось все встало на свої місця.
Так він якраз в впав.
Зображує страждальця.
Дайте подуться• 14 апреля в 13:59
Ответ дляКундалина
Возможно именно в вас он видит сейчас самого близкого и родного человека.
Благоуханочка• 14 апреля в 13:59
Ответ дляКундалина
Очевидно, ціну його словам. А можливо щось і раніше десь було. Зараз я вже не здивуюсь.
Але раніше мене дивувало, чому квартири і машини записувались одразу на дітей.
Ну типу папіна машина, чого її записувати на брата?
А тепер я розумію, що вона хотіла нас захистити, щоб в разі чого ми не залишились з голою дупою.
Оклемався,пропився,став на ноги,хай йде собі щасливо жити до неї.Якщо вона захоче,звісно.
А ось і я• 14 апреля в 14:00
Ответ дляКундалина
Звісно є.
Авторе, психічно здорові люди продовжують жити навіть після смерті коханих.
Где тут 0?• 14 апреля в 14:00
Ответ дляКундалина
Та пофіг, якщо чесно. Хоч 10.
Мама ніби щось знала(хоча помічений ніколи не був), все майно записано на мене і брата з сестрою.
А....я думала,что вы с этической точки зрения переживаете.А оно вона как
А ось і я• 14 апреля в 14:01
Ответ дляКундалина
Прикол в тому, що після смерті мами він живе зі мною.
І я вигрібала його алкашку, потім проблеми зі здоровʼям, дотримання дієти та прийому всіх таблеток.
І ви хочете робити так все життя?
Кундалина
• 14 апреля в 14:01
Ответ дляМию вікна у мороз
Ну пусть идёт к той бабе жить и она будет выгребать. Меньше на себя тяните, вам за это никто спасибо не скажет
Так він про неї ні слова.
Я все тягну на собі, бо він де страждає, а виявилося що все зовсім не так.
Замурмишка• 14 апреля в 14:01
Ні, я б влаштувала своєму вирвані роки.
Свекор тауож доживав з новою жінкою і зоча вона з´явилась в їх сім´ї щадовго до мене, та я всеодно виказала чоловіку, що я про це думаю ) і спілкування було холодним, внуків я їм не давала, хотів спілкуватись приїжджав сам, на всі свята приїжджав сам.
Крем для арбуза• 14 апреля в 14:02
Ответ дляКундалина
А заробляла теж вона чи просто була хитрозроблена, а вкалував батько, довіряв, всіх вас утримував? Вас троє. Вона працювала? Хто вас ростив?
Цікава картина вимальовується
А ось і я• 14 апреля в 14:03
Ответ дляКундалина
Звісно що ні.
Але вдома він зображає з себе страждальця, який без мами жити не може.
А я його жаліла і вірила в це.
Авторе, ви вже відмовилися від вашого життя, шлюбу, дітей та іншого? У вас же горе, хіба вам можна продовжувати жити?
З горіха зерня• 14 апреля в 14:03
Ответ дляКундалина
Наша мама, очевидно, любила нас.
Мама любила вас, а отец должен до гроба любить маму?