Кундалина• 14 апреля в 12:52
Нова жінка у батька
Сьогодні випадково дізналась, що у батька зʼявилась нова жінка.
Він при цьому ніде її не світить, нічого не каже.
Мені так неприємно та образливо стало, словами не описати(
Кундалина
• 14 апреля в 14:05
Ответ дляЗ горіха зерня
Ви мене не зрозуміли. Ви змирилися і живете далі, а чому батьку відмовляєте в цьому? Він не говорить вам про нову жінку, бо ви це не сприймаєте. От і все. Пройде час і колись вам буде потрібний батько, але він буде з тими, хто його цінує. Зараз у вас в голові одне майно, але цього так замало для щастя.
В мене в голові не одне майно.
Але я людина прагматична, і одразу для себе і своїх малих прорахувала що ризиків від його нових стосунків жодних.
Але мені дуже неприємно, що він всюди каже що так любить маму і буде любити її все життя, а сам за спиною вже завів нову жінку.
Кундалина
• 14 апреля в 14:06
Ответ длявсемВсёИмного
Видимо отец не сильно любил вашу маму, бо срок совсем маленький. Возможно, любовница уже была. Отпустите, пусть живет, это его жизнь, он еще молод. Вы тоже очень молоды, поэтому так остро реагируете.
Не знаю, може і була. Я була зайнята лікуванням мами, нам з нею було не до того.
Я вже мабуть нічому не здивуюся.
Мию вікна у мороз• 14 апреля в 14:07
Ответ дляКундалина
Так він про неї ні слова.
Я все тягну на собі, бо він де страждає, а виявилося що все зовсім не так.
Ну вот и делайте вывод
Кундалина
• 14 апреля в 14:07
Ответ дляSvitlo_
Обично буває по різному
Малі нічого не знають про нову жінку, і будуть його жаліти і далі.
Мию вікна у мороз• 14 апреля в 14:08
Ответ дляБадабум
молодець! життя продовжується,а не роками траур носити. Брат має жінку. В жінки померла мати. Через півроку батько виїхав до Британії (кінець 2022),там знайшов жінку,живуть разом вже 3 роки. Молодець! гарні умови,гарна жінка. А не сидіти в селі в злиднях і соплі жувати,горюючи. чоловіку 66 років.Продав хату і виїхав
Так есть разница, он съехал и слез с шеи дочки, конечно она рада, не за него, а за себя,что он не с ней доживает А тут наоборот.
З горіха зерня• 14 апреля в 14:10
Ответ дляКундалина
В мене в голові не одне майно.
А ви не хочете подумати з іншої сторони? Судячи з усього, у батьків відносини були не айс, ніякої любові вже не було і близько. Ви, діти, на стороні мами, яка все майно переписала на вас. А батьку у невдалому шлюбі йти немає куди, бо немає де жити. Або терпи, або на вулицю. Тепер мами не стало. Йому так само немає де жити. Шо ви від нього хочете, яких емоцій? Відпустіть його. ’Пам’ять мами’? А ви спитайте, що він з цього щлюбу пам’ятає, може жахнетеся?
Кундалина
• 14 апреля в 14:10
Ответ дляГде тут 0?
А....я думала,что вы с этической точки зрения переживаете.А оно вона как
Я переживаю, тому що для мене це зараз виглядає як зрада памʼяті мами.
Але я людина адекватна, і одразу ж прорахувала що ризиків не має ні для мене, ні для моїх малих.
В мене мозок так працює.
Спочатку шок, потім прийняття ситуації і обдумування всіх ризиків і плюсів.
В мене мозок так працює.
Кундалина
• 14 апреля в 14:13
Ответ дляКрем для арбуза
А заробляла теж вона чи просто була хитрозроблена, а вкалував батько, довіряв, всіх вас утримував? Вас троє. Вона працювала? Хто вас ростив?
Цікава картина вимальовується
Звісно що заробляла. Часто навіть більше за батька.
Але ніколи це не афішувала.
І в декретах особливо не сиділа, максимум до року.
Але ніколи це не афішувала.
Где тут 0?• 14 апреля в 14:13
Ответ дляКундалина
В мене мозок так працює.
Вы пишите,как подросток.Вы взрослая женщина уже,должны бы порадоваться,что не ушел в себя,не начал пить,и не слег через пару месяцев после ее смерти(такое тоже бывает)
Крем для арбуза• 14 апреля в 14:14
Ответ дляКундалина
Наша мама, очевидно, любила нас.
И родила вас троих от человека, которому не доверяла
Кундалина
• 14 апреля в 14:14
Ответ дляА ось і я
Авторе, ви вже відмовилися від вашого життя, шлюбу, дітей та іншого? У вас же горе, хіба вам можна продовжувати жити?
В мене немає дітей, шлюбу та іншого.
І бажання такого теж, якщо вам дуже цікаво.
Кундалина
• 14 апреля в 14:15
Ответ дляЗ горіха зерня
Мама любила вас, а отец должен до гроба любить маму?
Ну це його слова, власне.
Якби він не казав про це на кожному кроці, можливо його нова жінка так швидко після смерті мами не стала б для мене таким потрясінням
Крем для арбуза• 14 апреля в 14:16
Ответ дляКундалина
Але ніколи це не афішувала.
То хто вас ростив? Бабуся, няня? Чи батько?
Аноним_• 14 апреля в 14:16
Ответ дляСливочная пенка
Дружина Єніна, який загинув у авіакатастрофі разом з міністром МВС в Броварах, вже ходила вагітна від іншого за 6 місяців після його гибелі. Так що ситуації різні і досить дивні таки трапляються в цьому житті.
Прикольно
З горіха зерня• 14 апреля в 14:16
Ответ дляКундалина
В мене немає дітей, шлюбу та іншого.
’Але я людина прагматична, і одразу для себе і своїх малих прорахувала що ризиків від його нових стосунків жодних.’ Немає дітай, а малі це хто?
Крем для арбуза• 14 апреля в 14:17
Ответ дляКундалина
В мене немає дітей, шлюбу та іншого.
І кому ви залишете все нажите, племінники хоч є?
Кундалина
• 14 апреля в 14:18
Ответ дляЗ горіха зерня
Слухайте, якщо все було так погано, то навіщо в соцмережі кожного дня строчити пости з загальними фото і текстами про вічне кохання?
І ми на стороні мами, не через майно, яке вона завбачливо переписувала на нас, а просто тому що ми щ нею були дуже близькі.
Барабасиха• 14 апреля в 14:20
Ответ дляКундалина
По мамі ще навіть півроку не минуло, а він вже завів собі нову жінку.
Мужики все одинаковы. Это надо каждой в загсе памятку выдавать - если ты умрёшь раньше то через месяц у него уже будет другая.
Чтоб мозги на месте стояли
Кундалина
• 14 апреля в 14:22
Ответ дляКрем для арбуза
Мене мама брала з собою на роботу, не знаю як їй це дозволяли, якщо чесно.
З молодшими допомагала я і бабуся, поки я була в школі.
У батька завжди були якісь поїздки з друзями, експедиції і все таке інше.
По суті, він жив в своє задоволення.
З горіха зерня• 14 апреля в 14:22
Ответ дляКундалина
То спитайте його про це, він ще живий. Як жив, чи був щасливий? Чому залишився без майна і житла на старості років. Я зроду не повірю, що той шлюб був щасливий. І дуже хотілось би подивитися на вас, якби все майно була на батьку) Що саме співали б ви, залишившись без нічого.
Хлопаю ресницами• 14 апреля в 14:22
Ответ дляФайна дівка
Хоботится
це Т2 таке слово видумав?
Нет. Есть такое слово. Шуршит по хозяйству.
Залізний кіготь• 14 апреля в 14:23
Ответ дляАноним_
Эта квартира по документам сестры, но обычно родителей не трогают, живут до смерти
Обычно )
Недавно тема была - родительская квартира записана на сестру, сестра продаёт квартиру и куда пойдут родители ее не пипчет вообще.
И даже больше напишу. Если сестра умрёт, не дай бог конечно, то наследники муж и дети (при их наличии). А у мужа могут быть другие планы на имущество, в которые бывший тесть может не входить.
празники не помню• 14 апреля в 14:23
Ответ дляЗ горіха зерня
Не придирайтесь к словам. Автор такой сюжет придумал нестандартный!
Мост_Устал• 14 апреля в 14:24
Здається в вашій сімьї батька не дуже поважали та любили, і немав право голосу.
У нього по факту немає нічого, ніякого майна.
Одне обурення від вас, як він має право....
Кундалина
• 14 апреля в 14:25
Ответ дляЗ горіха зерня
Навіть якби все було на батьку, то в мене є власна житло, куплене на мої гроші.
Кундалина
• 14 апреля в 14:25
Ответ дляЗ горіха зерня
Брат з сестрою. Вони молодші, тому і малі.
Аноним_• 14 апреля в 14:26
Ответ дляЗалізний кіготь
Обычно )
Я Слава богу таких нелюдей незнаю, которые стариков на улицу выгнали, это вообще незнаю кем надо быть
Кундалина
• 14 апреля в 14:26
Ответ дляпразники не помню
При чому тут сюжет?
В мене молодші брат та сестра, в розмові просто малі)