Кундалина• 14 апреля в 12:52

Нова жінка у батька

Сьогодні випадково дізналась, що у батька зʼявилась нова жінка.
Він при цьому ніде її не світить, нічого не каже.
Мені так неприємно та образливо стало, словами не описати(
Брюльтик• 14 апреля в 13:30
Ответ дляПенек Возмездия
Так радуйтесь, что отец пережил утрату и дальше будет нормально жить
Вы шо, низзя

Брюльтик• 14 апреля в 13:30
Ответ дляКундалина
Звісно є.
Він вдівець, по мамі ще не минуло півроку.
Всюди розповідає як він маму любить, в сам має пасію.
Молодец, его жизнь продолжается
Самоучка• 14 апреля в 13:31
Ответ дляКундалина
Ну он так и говорил везде и всем.
Буквально в прошлом месяце, у мамы день рождения был, на могиле рассказывал как он ее любит и будет любить всю жизнь.
Это называется «казаться, а не быть».
Зачем ты всем, в том числе, и в соцсетях рассказываешь про любовь к маме, когда сам уже новую завел?
А что он ещё мог сказать?
Карамелька• 14 апреля в 13:31
Ответ дляКундалина
Я не одна в нього.
Ще брат і сестра є.
Автор, краще нехай живе своє життя, а не впаде на шию вам, моя мама активна жіночка у 73р, на вєліку ганяє на дачу, собаку хаскі, яка її по всьому місту волочить вигулює, мамка на дівчачники ходить і тут у мамки моєї сталась депресія, люди милі, я ледьу петлю не лізла, це жестяк просто, живемо ми окремо, якщо що, ми дві сім´ї, я і брат просто ухайдокались, але прийшла весна, городи- розсади, сусіди і якось все встало на свої місця.
Аноним_• 14 апреля в 13:31
Ответ дляSvitlo_
В свою чи квартиру сестри? Сестра пустить?
Эта квартира по документам сестры, но обычно родителей не трогают, живут до смерти
Файна дівка• 14 апреля в 13:31
Ответ дляКундалина
Першим пунктом - зʼїхати в свою квартиру від мене.
А чого Ви все це не з ним , а з порадницями обговорюєте,?
Чому б з ним не поговорити?
Папина дочка• 14 апреля в 13:32
Автор, сколько вам лет? Тут только 35+ сидят. А вашему отцу 53, ну вряд ли он вас в 17-18 заделал
Брюльтик• 14 апреля в 13:32
Ответ дляНаБалКоніХодять
Зачем?
Мне одновалентно что будет делать муж если я умру первая.
Главное кремировать и развеять чтобы не забыл
А там пусть хоть на следующий день находит себе новую, мне уже будет все равно. И любить меня продолжать не обязательно
Вы тоже хотите развеяться? И я! Мы 20 лет ездим на могилу отца, из них 5+ к бабушке и свекру, только кремация и развеивание, никаких памятников и этих ’гробков’
Бабця в мештах• 14 апреля в 13:32
Ответ дляКундалина
Очевидно, ціну його словам. А можливо щось і раніше десь було. Зараз я вже не здивуюсь.

Але раніше мене дивувало, чому квартири і машини записувались одразу на дітей.
Ну типу папіна машина, чого її записувати на брата?
А тепер я розумію, що вона хотіла нас захистити, щоб в разі чого ми не залишились з голою дупою.
Якщо заробляла тільки мама, а батько не працював, то це справедливо. А якщо працював і заробляв, а тепер не має нічого то це не по-людськи.

Брюльтик• 14 апреля в 13:33
Ответ дляМальчун-задирун
Это же мужичонок. Еще долго продержался. Знаю реальные истории, когда вечером после похорон, вдовец уже залезал на соседку.
Так они давние любовники, это ж ясно
Аноним_• 14 апреля в 13:33
Ответ дляБабця в мештах
Он не имеет ничего из имущества, но это не значит что он живёт на улице.
Файна дівка• 14 апреля в 13:33
Ответ дляБрюльтик
100%!!!
З горіха зерня• 14 апреля в 13:33
Ответ дляКундалина
Ну он так и говорил везде и всем.
Это называется «казаться, а не быть».
Отпустите его вместе с причитающейся ему долей и возможно он не будет так красноречив. Он всецело зависит от вас, ему до конца дней нужно жить с оглядкой на вашу реакцию.
автор Кундалина • 14 апреля в 13:34
Ответ дляГага Газу
Тато у вашій сім´ї права голосу не мав ? Чому ви думаєте , що це вона на брата записала татову машину , а не він сам ? Й ви з братом тільки на майно батьків розраховуєте, без цього дупа гола?
Я не розраховую на це майно, як єдине. Але і ділитися ним теж не доведеться. Дякувати мамі за це. Воно і так наше, а не буде спадкуватися.
Не знаю, може нова жінка на щось розраховує, звісно.
НаБалКоніХодять• 14 апреля в 13:34
Ответ дляХлопаю ресницами
Вас интересует только имущество? А ментальное состояние отца нет? Вам пофиг, что он остался один? Вы знаете каково это - прожить большую часть жизни рука об руку с человеком и вдруг остаться самому?
На первой странице было понятно что тролль
Или полная дура
Аноним_• 14 апреля в 13:34
Ответ дляКундалина
Новая в пролёте, но этого не знает, сурприз будет
Брюльтик• 14 апреля в 13:35
Ответ дляКундалина
Та пофіг, якщо чесно. Хоч 10.
Мама ніби щось знала(хоча помічений ніколи не був), все майно записано на мене і брата з сестрою.
Папа у вас без роду и племени?
Брюльтик• 14 апреля в 13:36
Ответ дляКарамелька
Дивчачник
Мию вікна у мороз• 14 апреля в 13:37
Ответ дляХлопаю ресницами
Так бедолага страдает, что сразу побежал свой качан парить. У него как раз с ментальным здоровьем все ок

автор Кундалина • 14 апреля в 13:37
Ответ дляХлопаю ресницами
Сколько вам лет? Вы что, еще ничего своего не нажили, что рисковали бы остаться с голой жопой?
Мені 28.
Нажила.
Але тут мова про те, що мама все записувала на нас.
І в разі чого, нам не треба нічого ні з ким ділити.

Батько може одружитися і народити хоч 10 нових дітей, як тут писали, але наше матеріальне становище від цього не зміниться, жодних ризиків.

Але дивлячись зараз на усе це, думаю, що мама знала, що такий варіант можливий.
Мию вікна у мороз• 14 апреля в 13:38
Ответ дляКундалина
Прикол в тому, що після смерті мами він живе зі мною.
І я вигрібала його алкашку, потім проблеми зі здоровʼям, дотримання дієти та прийому всіх таблеток.
Ну пусть идёт к той бабе жить и она будет выгребать. Меньше на себя тяните, вам за это никто спасибо не скажет
Аноним_• 14 апреля в 13:38
Ответ дляКундалина
Мені 28.
Нажила.

Мама ваша знала значит больше вас про отца.
Пусть идёт к новой бабе и радуйтесь за папу
Брюльтик• 14 апреля в 13:38
Ответ дляКундалина
Мені 28.
Нажила.

Что она записывала?
Аноним_• 14 апреля в 13:39
Ответ дляБрюльтик
Что она записывала?
Дарственные детям на квартиры наверное
Бабця в мештах• 14 апреля в 13:39
Ответ дляАноним_
а особисте життя? Кому чоловік без житла потрібен? Йому ж всього 53, не 83.
Аноним_• 14 апреля в 13:40
Ответ дляБабця в мештах
Потрибен чоловік, богато жінок с житлом заберуть его собі, не бачу проблем
З горіха зерня• 14 апреля в 13:40
Ответ дляКундалина
Мені 28.
Нажила.

Нічого ви не нажили. І не наживете. Тому стільки балачок про це майно. Хай у вашого батька все складеться добре, життя іноді творить дива.
автор Кундалина • 14 апреля в 13:41
Ответ дляЗ горіха зерня
Він дає вам ту емоцію, якої ви прагнете.
Я вже давно з усім змирилася і живу далі. Я розуміла що мами не стане задовго до всіх, бо лікування було на моїх плечах.
Я за 3 місяці вже точно розуміла, що це кінець, без шансів.
Мені не потрібне це щоденне ниття.
З горіха зерня• 14 апреля в 13:43
Ответ дляКундалина
Мені не потрібне це щоденне ниття.
Ви мене не зрозуміли. Ви змирилися і живете далі, а чому батьку відмовляєте в цьому? Він не говорить вам про нову жінку, бо ви це не сприймаєте. От і все. Пройде час і колись вам буде потрібний батько, але він буде з тими, хто його цінує. Зараз у вас в голові одне майно, але цього так замало для щастя.
Бабця в мештах• 14 апреля в 13:43
Ответ дляАноним_
У жінок з житлом теж діти, які так само будуть проти. Одна справа, якщо житло і в нього, і в неї, щоб на рівних, або щоб одне житло здавати. А немолодий чоловік без нічого навряд чи хто захоче, бо діти в таких випадках зазвичай дуже хитрі, щоб доглядала нова жінка, а майно їм.