Поліпривіт всім• 14 апреля в 21:53
Німечина поверне українців
Україна та Німеччина спільно шукатимуть шляхи повернення українських чоловіків мобілізаційного віку в Україну.
Про це на пресконференції у Німеччині наголосили президент України Володимир Зеленський та канцлер Німеччини Фрідріх Мерц.
Президент Зеленський наголосив, що чоловіки мобілізаційного віку мають повернутися в Україну, оскільки це "питання справедливості і закону".
Що думаєте, що робити тим, хто вивіз синів та коханих
Джнело
Эскиз бесконечности• 15 апреля в 00:44
Ответ дляБорисфенка
Треба своєму чоловіку сказати, щоб через Тису йшов, нахера захищати таких, як ви?
Ой,да ладно,он и носа не высунет,сидит прячется,куда он там пойдёт?Какой нахер условно-придатный?Этого статуса нету с прошлого года,если не в курсе и лапшу тут вешать не надо.Как же,пойдёт он через Тысу,ага.Он носа не высунет,чтоб не запаковали в бус.
И по поводу защиты-а нахера защищают таких,как вы?Чтобы что?А то ты глянь полы она мыть не будет за 8 тыс,а её защищать и погибать кто-то должен.Да обломится вам.
Борисфенка• 15 апреля в 00:45
Ответ дляЭскиз бесконечности
Дам йому почитати цю тему, дуже пізнавально. Щоб не сильно ломився.
Джинци на Флісі• 15 апреля в 00:48
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
А для чого тоді приймали купу молодих восени?
Ну это наверное про тех, кто тысой плыл. Кто с инвалидностями, и кучей приплодов вряд ли это коснется
Эскиз бесконечности• 15 апреля в 00:48
Ответ дляБорисфенка
Да он и не ломится,не надо тут понтов.Сидит и носа на улицу не высовывает.Последний х.. без соли доедает,пока жёнушка на пособиях прохлаждается,да никак бомбу не изобретёт на рашку.Это та,которая визжала,что первая пойдёт воевать,а оказалась в числе первых на границе,чтоб жопу поудобнее устроить,а теперь кому-то что-то указывает.
Борисфенка• 15 апреля в 01:21
Ответ дляЭскиз бесконечности
Удалено администрацией...
Эскиз бесконечности• 15 апреля в 01:24
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
Ну так и мужчины с таких сучар закордонных на пособиях патриЁток взяли пример,у них есть семьи,а не умирать не пойми за кого.Своего не сучару и отправляй.
Борисфенка• 15 апреля в 01:26
Ответ дляЭскиз бесконечности
Своєму скажу, хай йде через Тису. Тоді ваші поворушаться, коли в окупації опиняться.
Эскиз бесконечности• 15 апреля в 01:29
Ответ дляБорисфенка
Ага,у него ж давление,аж 240/120,куда он там пойдёт,не смеши.
В какой оккупации будет заграница?Кто и где должен шевелиться?
Борисфенка• 15 апреля в 01:32
Ответ дляЭскиз бесконечности
Та якщо в окопі на нулі з таким тиском був, то вже якось і річку перейде.
В окупації буде територія України, де жінки чоловіків під спідницями тримають. То буряти і розкажуть їм, по чому нині рубероїд.
Пирожкиня• 15 апреля в 01:36
може, й поверне. Я слідкувала за риторикою високопоставлених європейських військових на початку нашої повномаштабної війни і всі вони говорили, що теж будуть масово мобілізувати чоловіків, бо чуда не буває(
Эскиз бесконечности• 15 апреля в 01:36
Ответ дляБорисфенка
Ага,свой,значит,через Тысу к жёнушке под трусы,а другие пусть воюют?С хера ль?
Хорош уже со своими бурятами,тоже мне ещё одна манька.Вот пусть твоему те буряты и расскажут,а не он им про давление и про 0,ага,прям там и был и списали без группы.Втирай кому-то другому.Ещё раз никаких условно-пригодных нету!
Борисфенка• 15 апреля в 01:38
Ответ дляЭскиз бесконечности
От коли ваші також по 3 роки повоюють, буде про що балакати. А поки що самі, усьо самі.
Щось у мене настрій паскудний сьогодні. Якого хрена я маю стати вдовою, щоб ви своїх чоловіків під спідницями тримали? Воно мені треба?
Борисфенка• 15 апреля в 01:40
Ответ дляПирожкиня
350 000 чоловіків? Товарними вагонами? Вагонів вистачить? А поліції?
Німці ще не вирішили, що з мільйоном сірійців робити.
Тому це все порожні балачки.
Ответ дляБорисфенка
Тому це все порожні балачки.
Може і товарними вагонами. Може будуть підлягати призову як і громадяни тих країн. Ніхто не буде дивитись на статус
Якшо ти здоровий чоловік призовного віку
Борисфенка• 15 апреля в 01:48
Ответ дляlilul990
Я б хотіла на це подивитися. Але це фантастика, синку
Эскиз бесконечности• 15 апреля в 01:49
Ответ дляБорисфенка
Ой,хорош тут свои понты гонять.У одной тебя там был,3 года,на 0,да верим конечно.
Вот точно такого хрена и другие не хотят быть вдовами или без детей.Никому это не надо.И нехрен быть такой патриёткой из заграницы и отправлять туда чужих мужчин.Они левым тёткам ничего не должны.
Борисфенка• 15 апреля в 01:53
Ответ дляЭскиз бесконечности
А я оце думаю, що і чужих відправляти не буду, і свого відмовлю, робіть, що хочете.
По факту побачимо, як довго ви ще вумними будете.
Борисфенка• 15 апреля в 01:55
Ответ дляlilul990
Ми бачили Європу тільки у відносно найкращі її часи. Вона людяна, гуманна і справедлива в ідеальних умовах мирного часу.
Ви не знаєте, як буде коли на кон буде поставлене цілісність Європи
Просто арифметика - у Німеччині поліції менше кількісно, чим українських чоловіків
Пирожкиня• 15 апреля в 01:56
Ответ дляБорисфенка
Тому це все порожні балачки.
Товарними, навряд - це не естетично. Але, загалом, це в їх інтересах. А сирійці до чого тут
Борисфенка• 15 апреля в 02:00
Ответ дляПирожкиня
Сірійці до того, що німці хочуть відправити 800 000 сірійців додому, бо там війна закінчилася. Але....
Эскиз бесконечности• 15 апреля в 08:26
Ответ дляБорисфенка
Слава богу, на 5 ом году пришло понимание,что к чужим вы аж никаким боком.Думать хоть начала.А то ж сидит хрен знает где,но чужих отправляла.
Вот по факту и увидим,как долго вы ,патриётки забугорные,вумными будете.
А то ж спасу нету от вас умнейших.
За 4 года так и не насобирала своему подюбочнику,чтоб выехал,а сидит тут втирает про условно-годного с давлением.
Эту лапшу можно вешать тому,кто не разбирается.Так что не на форуме ересь строчить да чужих отправлять,а пошла унитазы там мыть,чтоб своему на выезд заработать.Глядишь,и вдовой не останешься.
А то ж спасу нету от вас умнейших.
Позаземний розум• 15 апреля в 15:41
Ответ дляКондуктор маршрутки
Трындучун, никто никого не вернёт. Это балачки для электората.
Как раз вчера читала статью, что немцы 23 года кажись македонца пытались депортировать и не смогли до сих пор )))
В итоге он толпу детей родил и подался на гуманитарную программу, и ему до лампады теперь все их депортации.
Так что никого немцы никуда не вернут.
Позаземний розум• 15 апреля в 15:43
Ответ дляПоліпривіт всім
Наразі в Німеччині 349 520 українських чоловіків призивного віку
И что? Призывной возраст - это не равно годен.
Также как и 59 лет и 10 мес. - то тоже типа призывной возраст, а по факту уже всё.
Усміхайлик• 15 апреля в 16:21
Ответ дляКіна не буде
Так не гавкай 12 сторінок. Бо не зря лікарі тебе закрили в дурку. Аби ще телефон забрали було б чудово.
Кондуктор маршрутки• 15 апреля в 16:30
Ответ дляПозаземний розум
Так что никого немцы никуда не вернут.
Є такі випадки.
Кіна не буде• 15 апреля в 18:34
Ответ дляУсміхайлик
Так лікуйся. Вже 100 разів тобі писали, не ігноруй призначення лікаря. Бо наступний етап утебе ,то примусове введення ліків які знімуть твій критичний психічний розлад
Відірву та викину• 19 апреля в 11:28
Ответ дляКомиссия50%
Зеленский он же не легетивный можно его не слушать.
легитимный! не раздражайте меня с утра
Відірву та викину• 19 апреля в 11:29
Ответ дляЗвезда в шоке
Хай повертають. Хто має захищати країну?
чужими сыновьями хотите защищаться! сама...люба...всё сама