Поліпривіт всім• 14 апреля в 21:53
Німечина поверне українців
Україна та Німеччина спільно шукатимуть шляхи повернення українських чоловіків мобілізаційного віку в Україну.
Про це на пресконференції у Німеччині наголосили президент України Володимир Зеленський та канцлер Німеччини Фрідріх Мерц.
Президент Зеленський наголосив, що чоловіки мобілізаційного віку мають повернутися в Україну, оскільки це "питання справедливості і закону".
Що думаєте, що робити тим, хто вивіз синів та коханих
Джнело
Кіна не буде• 14 апреля в 23:21
Ответ дляУсміхайлик
Смішно з войовничих амазонок типу вас , шановна
Та ти що
а борісфенку яка готова в кожній темі лічно летіти з атомною бомбою дивлюся тобі підходить
. По ходу ви там на пару закидаєтесь водярою . Ботяра та навіженна чудова команда
Кавунка• 14 апреля в 23:21
Ответ дляБорисфенка
Мій чоловік сказав, що хабарі давати не буде за інвалідність, принциповий.
Ви не зрозуміли може, мій знайомий не давав забара і інвалідність не обримував, але списаний без інвалідності.
Квітка папороті• 14 апреля в 23:22
Ответ дляЧебураха з перцем
Ну если разрьратьс , то Израиль оккупанты. Только с разрешения мировых лидеров осели там...
Ну, некоторые оседлые утверждают,что они до палестины там жили до рождения Христа, типа исконная земля
Усміхайлик• 14 апреля в 23:22
Ответ дляКіна не буде
Які з втебе ботяра інтереси, просвіти? Бо крім пидлизувати алкоголічкі борисфенкі ти нічого іншого ще не писала.
Разом бухали ?
Кіна не буде• 14 апреля в 23:22
Ответ дляУсміхайлик
Агресія у місцевих теж виключно до біженок , кацапи їм як рідненькі
То звісно.Куди ж нам до ботяри з навіженою , ви ж тут самі пЄтріотичні
Плекаю думи• 14 апреля в 23:23
Ответ дляКомиссия50%
Зеленский он же не легетивный можно его не слушать.
Віктор Федорович, ви?
Борисфенка• 14 апреля в 23:23
Ответ дляКавунка
А мій не списаний. Чому саме, хтозна. Умовно-придатний.
Кіна не буде• 14 апреля в 23:23
Ответ дляУсміхайлик
Разом бухали ?
Походу ви там не тільки там разом бухали,а все ще продовжуєте. Я так дивлюся це єдине що вам подобається в житті?
Усміхайлик• 14 апреля в 23:24
Ответ дляКіна не буде
Та ти що
Співчуваю вашому нікчемному життю
Кондуктор маршрутки• 14 апреля в 23:24
Ответ дляКвітка папороті
А у цыган нет земли ? В Молдове, Румынии,Венгрии,Италии,Испании, Индии почти все местное население
С каких пор эти нации стали цыганами?
Борисфенка• 14 апреля в 23:24
Ответ дляКіна не буде
Та ти що
Мені сьогодні навіть влом вас матюкати, дурнуватих балаболок.
Насправді все дуже хреново. І нема на те ради.
Усміхайлик• 14 апреля в 23:24
Ответ дляКіна не буде
Удалено администрацией...
Кіна не буде• 14 апреля в 23:24
Ответ дляУсміхайлик
Співчуваю вашому нікчемному життю
Моя ж ти бідося,як же я без твого співчуття жила то
Кіна не буде• 14 апреля в 23:25
Ответ дляУсміхайлик
Удалено администрацией...
То ти і йди. Може отримаєшь те, про що мрієшь
Усміхайлик• 14 апреля в 23:26
Ответ дляКіна не буде
Квітка папороті• 14 апреля в 23:27
Ответ дляКондуктор маршрутки
С каких пор эти нации стали цыганами?
Так, эти нации, почти, все на одно лицо, может у вас другое мнение
Своего не предлагать• 14 апреля в 23:27
Ответ дляПлекаю думи
Віктор Федорович, ви?
Пам´ятаєте, хто привів Федоровича до влади? Досі найбагатша людина України живе в Лондоні, все як має бути. А на другому місці зять Кучми. Хоча, подейкують, що він уже на першому, то таке. Не третьому місці, зрозуміло, батько нації, сивочолий гетьман
Усміхайлик• 14 апреля в 23:28
Ответ дляКіна не буде
Удалено администрацией...
Кіна не буде• 14 апреля в 23:28
Ответ дляУсміхайлик
Ага,розумію, ботяра який окрім переходу на особистості нічого написати не може. Ну ще окрім того,що всі ботярі завидують бо лише вона в Німмечину виїхала?
Кіна не буде• 14 апреля в 23:29
Ответ дляУсміхайлик
Удалено администрацией...
Як в тебе все самокрітично. Ну хоть призналася. Не плач ботяро,йди до лікаря, пий таблетки та життя почне мінятися
Усміхайлик• 14 апреля в 23:29
Ответ дляКіна не буде
Ви ж писали раніше
Але памʼять так собі , виховання відсутнє
Ледя
Щось не спиться• 14 апреля в 23:29
Ответ дляЩа как дам
Так понятно. Вы боитесь, вам нужно что б вас кто-то защищал.
Так уже женская мобилизация полным ходом. И даже одиноких мам и мам в декрете ставят принудительно на учёт.
Плекаю думи• 14 апреля в 23:29
Ответ дляСвоего не предлагать
Вважаю, коли Порошенка розіп´яли на майдані, він витяг щасливий білет.
А так розстроївся дурненький.
Нащо йому на старість оце все було б
А так розстроївся дурненький.
Нащо йому на старість оце все було б
Кіна не буде• 14 апреля в 23:30
Ответ дляУсміхайлик
Ви ж писали раніше
Ледя
О тупенька ботяра сама з собою розмовляє. Лікуйся.
Усміхайлик• 14 апреля в 23:30
Ответ дляКіна не буде
Та що тикає , розказує мені що я бухаю і іншу діч раптом загадала за переходи на особистості
Голосніше всіх крадій кричить крадій
Кавунка• 14 апреля в 23:30
Ответ дляБорисфенка
Я просто думала що комісований і списаний то одне й те ж саме
Усміхайлик• 14 апреля в 23:30
Ответ дляКіна не буде
Головне далі думати що у тебе з головою і з життям все добре
Кондуктор маршрутки• 14 апреля в 23:30
Ответ дляКвітка папороті
Нет.
Своего не предлагать• 14 апреля в 23:30
Ответ дляПлекаю думи
А так розстроївся дурненький.
Нащо йому на старість оце все було б
А так розстроївся дурненький.
Нащо йому на старість оце все було б
Він і досі не проти знову дорватися до влади. Мабуть, не так уже й кисло бути президентом.
Кіна не буде• 14 апреля в 23:31
Ответ дляУсміхайлик
Голосніше всіх крадій кричить крадій
О, у ботяри хоч трохи розуму прокинулось. То не кричи ,в голос що ти Крадій. Це і так видно.