Поліпривіт всім• 14 апреля в 21:53

Німечина поверне українців

Україна та Німеччина спільно шукатимуть шляхи повернення українських чоловіків мобілізаційного віку в Україну.
Про це на пресконференції у Німеччині наголосили президент України Володимир Зеленський та канцлер Німеччини Фрідріх Мерц.
Президент Зеленський наголосив, що чоловіки мобілізаційного віку мають повернутися в Україну, оскільки це "питання справедливості і закону".
Що думаєте, що робити тим, хто вивіз синів та коханих

Джнело https://uazmi.org/news/post/15efb44468b9e4cb090032...
Кіна не буде• 14 апреля в 23:31
Ответ дляУсміхайлик
Головне далі думати що у тебе з головою і з життям все добре
То не думай про це, а шуруй до лікаря.

Усміхайлик• 14 апреля в 23:31
Ответ дляКіна не буде
Як в тебе все самокрітично. Ну хоть призналася. Не плач ботяро,йди до лікаря, пий таблетки та життя почне мінятися
Які ж смішні такі як ви
Обожнюю контингент борщеварів з претензією на розум
Борисфенка• 14 апреля в 23:32
Ответ дляКавунка
Я просто думала що комісований і списаний то одне й те ж саме
Ні, це не одне й те саме. Зараз списують тільки безногих.
Можливо, вашого знайомого списали раніше.
Усміхайлик• 14 апреля в 23:32
Ответ дляКіна не буде
О, у ботяри хоч трохи розуму прокинулось. То не кричи ,в голос що ти Крадій. Це і так видно.
Так , саме так
Головне ж не помітити своєї нікчемності ? І тоді ніби нещасне життя вже і не таке нещасне ?
Кіна не буде• 14 апреля в 23:32
Ответ дляУсміхайлик
Які ж смішні такі як ви
Яка самокрітіка. Ти мене починаєшь радувати. Думала що ти тупіша.
Кіна не буде• 14 апреля в 23:33
Ответ дляУсміхайлик
Які ж смішні такі як ви
Усміхайлик• 14 апреля в 23:33
Ответ дляКіна не буде
То не думай про це, а шуруй до лікаря.
Люблю заходити в цей цирк
Хворі вважають себе здоровими

Кавунка• 14 апреля в 23:33
Ответ дляБорисфенка
Він не бачить на одне око, йому сказали, або ми тобі міняємо зрусталик і ти повертвєшся воювать, або списуємо і ти лікуєшся за свій кошт
Усміхайлик• 14 апреля в 23:34
Ответ дляКіна не буде
Таки жодного діючого нейрона немає
Чи то війна ? Чи то вроджена вада ?
Борисфенка• 14 апреля в 23:34
Ответ дляКавунка
Також паскудство. Все у нас через жопу, бідна наша країна :(
Кіна не буде• 14 апреля в 23:35
Ответ дляУсміхайлик
Так , саме так
Я так розумію нічого іншого добавити ти не можешь? Твої тупі висери набридли.Йди бухай дальше.
Усміхайлик• 14 апреля в 23:36
Ответ дляКіна не буде
Йдіть жити своє « щасливо « - нікчемне життя далі
Форумна амазонка
Кіна не буде• 14 апреля в 23:38
Ответ дляУсміхайлик
Люблю заходити в цей цирк
Хворі вважають себе здоровими
О тут згодна. Тупих хворих ботів які вважають хворими інших тут вистачає. Ти не одна. Тому не дивно,що тобі тут так подобається. Розумію як тягне до однодумців та в кружок по інтересам.
Кіна не буде• 14 апреля в 23:39
Ответ дляУсміхайлик
Форумна амазонка
Жити своє нікчемне життя тобі прийдеться самостійно не здохни від радості
Кіна не буде• 14 апреля в 23:40
Ответ дляУсміхайлик
Таки жодного діючого нейрона немає
Чи то війна ? Чи то вроджена вада ?
То діагноз з твоє медичної картки.
Усміхайлик• 14 апреля в 23:41
Ответ дляКіна не буде
Пише та що відгавкується 12 сторінку
Усміхайлик• 14 апреля в 23:41
Ответ дляКіна не буде
То діагноз з твоє медичної картки.
Але ж типовий екземпляр потрапив
Прямо таки класичний представник
Кіна не буде• 14 апреля в 23:46
Ответ дляУсміхайлик
Пише та що відгавкується 12 сторінку
Так не гавкай 12 сторінок. Бо не зря лікарі тебе закрили в дурку. Аби ще телефон забрали було б чудово.
Коренная киевлянка• 14 апреля в 23:53
Ответ дляЗвезда в шоке
У кого у других? Я самотня мама з двома дітьми. Куди мені воювати? Воювати мають чоловіки і крапка. Сподіваюсь усіх цих втікачів повернуть чимскоріш.
надейтесь.
Потому вы и одинокая.
И ни у кого нет желания вас таких защищать и за вас воевать.

Швендяю містами• 15 апреля в 00:17
Ответ дляЗвезда в шоке
Хай повертають. Хто має захищати країну?
Ти та твої діти
Эскиз бесконечности• 15 апреля в 00:17
Ответ дляЗвезда в шоке
Кого я посилаю? Чоловіки мають йти воювати, а не жінки. Крапка. Ховається свого під спідницею. Скоро реєстр і закордоном зроблять. А незгодних не будуть приймати на роботу, заберуть страховку. От тоді і забезпечуй жопу свого коханого. Довго так не протримаєшся, перша його здаш
Ну ты глянь на неё,как плющит!Какое тебе дело,кто,где и кого прячет?Или легче станет,что могилы добавятся,а той победы не видать и близко?Иди зе загни,чтоб шёл со своими прихвостнями воевать, тцкунам,полицаям,судьям,депутатам,всех их сынАчкам и родичам заграницей!Вот пусть их и возвращают.
Борзые такие,что капец.У одной тут инвалид сидит выбирает,а само жопу в Германии пригрела,вторая пеной брызжет,да не пошли б вы куда подальше?
Борисфенка• 15 апреля в 00:20
Ответ дляЭскиз бесконечности
Треба своєму чоловіку сказати, щоб через Тису йшов, нахера захищати таких, як ви?
Лгин• 15 апреля в 00:24
Ответ дляДа, я блондинка!
Це називається - від долі не втечеш. Мені здається, тепер в Україні безпечніше пересидіти, ніж закордоном
о. по поводу долі- 73%..-тепер прийдеться- особисто підтримувати свого власноручвибранного!!!
називається- карма догнала!!
ПампушОК• 15 апреля в 00:27
Ответ дляДа, я блондинка!
Нда..... Трудно жить без мозгов
Да, я блондинка!• 15 апреля в 00:35
Ответ дляПампушОК
Нда..... Трудно жить без мозгов
Кому трудно, вам? Бо мені прекрасно 😁
ЯниЯ• 15 апреля в 00:36
Ответ дляЗвезда в шоке
Те, кому она нужна. Мой сын выехал подростком, сейчас получает профессию за границей. В Украину не планирует возвращаться. Сфига ль ему ее защищать?
Да, я блондинка!• 15 апреля в 00:36
Ответ дляЛгин
називається- карма догнала!!
Так його ж і так підтримує народ 🤔
3@йk@• 15 апреля в 00:40
Ответ дляДа, я блондинка!
Ваш ник вас отлично характеризует
долой_лама• 15 апреля в 00:40
Норм, більше у прапори замотуються хай і про кордони 91 волають
Да, я блондинка!• 15 апреля в 00:43
Ответ для3@йk@
Ваш ник вас отлично характеризует
Бачте, як все чудово складається 😁