Поліпривіт всім• 14 апреля в 21:53
Німечина поверне українців
Україна та Німеччина спільно шукатимуть шляхи повернення українських чоловіків мобілізаційного віку в Україну.
Про це на пресконференції у Німеччині наголосили президент України Володимир Зеленський та канцлер Німеччини Фрідріх Мерц.
Президент Зеленський наголосив, що чоловіки мобілізаційного віку мають повернутися в Україну, оскільки це "питання справедливості і закону".
Що думаєте, що робити тим, хто вивіз синів та коханих
Джнело
Ща как дам• 14 апреля в 23:01
Ответ дляБорисфенка
У нас з чоловіком розподіл обов´язків - я бережу дитину, він береже Україну.
Коли у народу немає своєї землі і держави, він зникає.
Хм. А коли є земля, а нема народу? Тоді що?
На землю без людей, прийдуть люди без землі
Пані з калабані• 14 апреля в 23:02
Ответ дляСвоего не предлагать
Може, цього разу саме ви? Ну як варіант. Якщо ви, звичайно, не проти.
Еще бы спрашивать у таких кровожадных бабищ против они или нет. Как мужчин - откиздили , и в бусик
Не танцую- но пою• 14 апреля в 23:02
Ответ дляБорисфенка
Можливо. Зараз йому 14. Через 10 років буду знати точно.
Пусть готовится воевать уже,мужчины же должны?)
Усміхайлик• 14 апреля в 23:02
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Борисфенка под анонимом
А не вгадали
Смішно дивитися як таких як ви плющить
Борисфенка• 14 апреля в 23:02
Ответ дляЗвезда в шоке
Треба тим, хто чоловіків повивозив. Їх як раз тросами не будуть, у них життя удалось. Ащо та з іншими, пофіг.
Десь так. Вони якраз люблять про швидкий мир побалакати, віддати пів-України москалям їм не жалко.
Своего не предлагать• 14 апреля в 23:02
Ответ дляПоліпривіт всім
Наразі в Німеччині 349 520 українських чоловіків призивного віку
Нехай живуть, де хочуть і роблять те, що хочуть. Мене та мою сім´ю захищати не треба. Про який захист взагалі може йтися, за умови закритих кордонів?
Язикувата Хвеська• 14 апреля в 23:02
Ответ дляЗвезда в шоке
А, так наши должны вернуться чтоб вашим детям не пришлось воевать, правильно?
Усміхайлик• 14 апреля в 23:03
Ответ дляНе танцую- но пою
для нормальных,которые не хотят войны и победы любой ценой и до последнего украинца
Путін дослухається до ваших планів
Борисфенка• 14 апреля в 23:03
Ответ дляЩа как дам
Погоджуюся. Тому жінкам треба вберегти націю, а чоловікам кордони.
Бо це дві сторони однієї медалі.
Усміхайлик• 14 апреля в 23:03
Ответ дляБорисфенка
Та нічого він не зробить. Німці пальцем не поворухнуть, їм це нецікаво
Та звісно
Але нехай мріють на 20
Сторінок на форумі
Але нехай мріють на 20
Сторінок на форумі
Язикувата Хвеська• 14 апреля в 23:03
Ответ дляУсміхайлик
А не вгадали
Смішно дивитися як таких як ви плющить
Смешно смотреть как вы думаете, что нас плющит ))
Не танцую- но пою• 14 апреля в 23:04
Ответ дляУсміхайлик
Знов одна радість порадницям - шось там Зеленський зробить тим хто в Німеччині
Ооо вы тоже из секты 560 евро
Борисфенка• 14 апреля в 23:04
Ответ дляУсміхайлик
Та звісно
Але нехай мріють на 20
Сторінок на форумі
Але нехай мріють на 20
Сторінок на форумі
А це місцева забава, радіти, що когось виженуть, когось депортують.
Кавунка• 14 апреля в 23:04
Ответ дляБорисфенка
Не довго. Він комісований з армії по купі діагнозів, але кому це зараз цікаво? Інвалідності не дали, ні дяки, ні подяки, піде воювати далі.
То комісований чи піде воювати далі? Комісоіані можуть навіть з країни виїжджать.
Своего не предлагать• 14 апреля в 23:04
Ответ дляДа, я блондинка!
Це називається - від долі не втечеш. Мені здається, тепер в Україні безпечніше пересидіти, ніж закордоном
Дивлячись де саме. У Великому Березному - безумовно, ті самі яйця, не враховуючи ТЦК. у Херсоні - набагато небезпечніше.
Усміхайлик• 14 апреля в 23:04
Ответ дляНе танцую- но пою
Ооо вы тоже из секты 560 евро
Фантазуйте далі
Давайте стандарт - ніщеброди , тафель і тд
Садова гойдалка• 14 апреля в 23:05
Ответ дляЗвезда в шоке
Яка різниця, що кому нужнл, а що не нужно. Є закон, є конституція. Ну і повторюсь, кожен сам за себе. Он вище писала одна, що під юбку сховає свого чоловічка. Ок. Хай тоді працює за двох, забезпечує своє щастя.
Про закон и конституцию особенно смешно
Не танцую- но пою• 14 апреля в 23:05
Ответ дляБорисфенка
Только закордонних патриоток, которые хотят войны.
Остальные пусть живут, где хотят
Усміхайлик• 14 апреля в 23:05
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Чебураха з перцем• 14 апреля в 23:05
Ответ дляЩа как дам
Так они все многодетные отцы и инвалиды
Ну при пересечении границы у них не оформлена отсрочка. Когда они выезжали достаточно было показать 3 свидетельства о рождении или удостоверение инвалида. А позже в 2023 году уже нужно было оформлять отсрочку на основании 3х свидетельств или уд инвалидности. Знакомый отец одиночка, но не оформил право на отсрочку - загребли
Котя_люлю• 14 апреля в 23:06
Ответ дляЩа как дам
Это все конечно смешно. Кто то знает когда весь этот цирк закончится?
Коли досягнемо дна, по ходу. А якщо, по суті, то погугліть історію, а саме причини/методи повалення тоталітарних режимів і приміряйте на нас, чи близько вони, чи ні. Не на РФ, а саме на нас, як би це боляче не було. Бо імхо, Україна це вже не про демократію, на жаль
Чебураха з перцем• 14 апреля в 23:06
Ответ дляЗвезда в шоке
Чому хтось має воювати, а хтось пиво у Німеччині п´є? Зрозуміло, що справедливості немає і кожен сам за себе.
Они за это отвалили бабла немало
Язикувата Хвеська• 14 апреля в 23:06
Ответ дляУсміхайлик
Ну раз вам очевидно, тогда конечно
Усміхайлик• 14 апреля в 23:06
Ответ дляНе танцую- но пою
Остальные пусть живут, где хотят
Борисфенка• 14 апреля в 23:07
Ответ дляКавунка
Комісований. Але інвалідність не дають, виїжджати не може, умовно-придатний.
Разом з ним побратима комісували, то той побратим вже знову воює, ТЦК забрали, обіцяли тилову службу, зараз він під Покровськом.
Я без ілюзій, мій також там буде незабаром.
Чебураха з перцем• 14 апреля в 23:07
Ответ дляЗвезда в шоке
У кого у других? Я самотня мама з двома дітьми. Куди мені воювати? Воювати мають чоловіки і крапка. Сподіваюсь усіх цих втікачів повернуть чимскоріш.
Я не удивлюсь если в детдом определят.....я тоже в не брака.отец ребенка на оккупированной
Усміхайлик• 14 апреля в 23:07
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Ну раз вам очевидно, тогда конечно
Смійтеся
- що ще вам залишається робити
Не танцую- но пою• 14 апреля в 23:07
Ответ дляУсміхайлик
Удалено администрацией...
Кіна не буде• 14 апреля в 23:08
Ответ дляУсміхайлик
Фантазуйте далі
А вы далі як барисіенка мрійте, що підуть інші воювати, поки її диван продавлює. Ви ж мабудь як і вона дуже переживаєте щоб війна ніколи не скінчилася? Падругу по несчастью тут собі знайшли походу
Борисфенка• 14 апреля в 23:08
Ответ дляНе танцую- но пою
Остальные пусть живут, где хотят
Тобто біженки просять побільше балістичних ракет щодня?