Поліпривіт всім• 14 апреля в 21:53
Німечина поверне українців
Україна та Німеччина спільно шукатимуть шляхи повернення українських чоловіків мобілізаційного віку в Україну.
Про це на пресконференції у Німеччині наголосили президент України Володимир Зеленський та канцлер Німеччини Фрідріх Мерц.
Президент Зеленський наголосив, що чоловіки мобілізаційного віку мають повернутися в Україну, оскільки це "питання справедливості і закону".
Що думаєте, що робити тим, хто вивіз синів та коханих
Джнело
Кіна не буде• 14 апреля в 22:52
Ответ дляБорисфенка
А ви справді думаєте, що якщо ніхто не піде воювати, Україна потрапить в окупацію, то мені скасують пособія?
А ви правда думаете, що якщо всі виїдуть на пАсобіє, то Україну буде святий Дух боронити?
Борисфенка• 14 апреля в 22:52
Ответ дляНе танцую- но пою
Конечно, а вы думали вам до скону будут платить?
З логікою у вас трабли. Якщо вся Україна буде під москалями, то ті пособія ще 30 років будуть платити
Але нахрена таке треба???
Усміхайлик• 14 апреля в 22:52
Ответ дляЗвезда в шоке
Кого я посилаю? Чоловіки мають йти воювати, а не жінки. Крапка. Ховається свого під спідницею. Скоро реєстр і закордоном зроблять. А незгодних не будуть приймати на роботу, заберуть страховку. От тоді і забезпечуй жопу свого коханого. Довго так не протримаєшся, перша його здаш
Чому це чоловіки ?
Не танцую- но пою• 14 апреля в 22:52
Ответ дляБорисфенка
1000 гривень в 67 років? Я не доживу до цього ’щастя’, так що не хвилюйтеся, Пенсійному фонду це не загрожує ніяк.
Чего не доживёте: спите сколько хотите, здесь отдыхаете, бухаете,ни за что не переживаете,на все пьянки с такими же ходите.
Кіна не буде• 14 апреля в 22:53
Ответ дляБорисфенка
Але нахрена таке треба???
Сказала борисфенка , видихнула і пішла бухати далі.
Не танцую- но пою• 14 апреля в 22:53
Ответ дляБорисфенка
Але нахрена таке треба???
Не будут вам платить 30 лет,не мечтайте
Язикувата Хвеська• 14 апреля в 22:53
Ответ дляБорисфенка
Але нахрена таке треба???
Не, мы ж уже определили, что у вас с логикой проблемы.
Усміхайлик• 14 апреля в 22:54
Ответ дляНе танцую- но пою
Ви разом з ними ходите ? Так все в курсі
Не танцую- но пою• 14 апреля в 22:55
Ответ дляУсміхайлик
В курсе , в Гамбурге все знают беженок, особенно Борисфенку
Борисфенка• 14 апреля в 22:55
Ответ дляКіна не буде
Дітей треба вивезти, а чоловіки мають воювати.
Але все пішло через жопу, ТЦК ловлять убогих калік, а Сирський кидає їх в штурмові роти, через місяць труни привозять :(
Тому ситуація патова - зупиняти наступ нема ким, жертви даремні, і війна 13-й рік триває, чоловіки закінчуються.
У всіх своя правда. І кожному своя шкура ближче до тіла. Вояків не цінують, ухилянт пишаються собою, жінки готові вже й воювати самі. Повний амбець.
Усміхайлик• 14 апреля в 22:56
Ответ дляНе танцую- но пою
То ви теж в Гамбурзі ?
Чи вам на співали карузо ( анекдот такий є )
Не танцую- но пою• 14 апреля в 22:56
Ответ дляУсміхайлик
Борисфенка ещё самокрутки умеет делать,напишите ей: пусть поделится с вами как
Не танцую- но пою• 14 апреля в 22:57
Ответ дляБорисфенка
Ну ответьте на вопрос, вам дороже муж или кордони?
Усміхайлик• 14 апреля в 22:57
Ответ дляНе танцую- но пою
Ви і напишіть - може вам бракує
Борисфенка• 14 апреля в 22:57
Ответ дляНе танцую- но пою
Не будут вам платить 30 лет,не мечтайте
Мені лінь з вами сперечатися, але я знаю безліч таких людей з попередньої хвилі.
От тільки мені даром таке не треба, бо це означатиме, що Україну топче ворог.
Ща как дам• 14 апреля в 22:57
Ответ дляБорисфенка
Так навіщо Сирський знищуе такий цінний резерв? Може його під суд?
Не танцую- но пою• 14 апреля в 22:57
Ответ дляУсміхайлик
Ви і напишіть - може вам бракує
А шо это за адвокат дьявола вылез?
Усміхайлик• 14 апреля в 22:58
Ответ дляНе танцую- но пою
А шо это за адвокат дьявола вылез?
Язикувата Хвеська• 14 апреля в 22:58
Ответ дляБорисфенка
А когда вашему сыну младшему исполнится 18 или 25, отправите его тоже воевать?
Усміхайлик• 14 апреля в 22:58
Знов одна радість порадницям - шось там Зеленський зробить тим хто в Німеччині
Борисфенка• 14 апреля в 22:59
Ответ дляНе танцую- но пою
У нас з чоловіком розподіл обов´язків - я бережу дитину, він береже Україну.
Коли у народу немає своєї землі і держави, він зникає.
Борисфенка• 14 апреля в 22:59
Ответ дляЩа как дам
Може. Рано чи пізно це станеться.
Язикувата Хвеська• 14 апреля в 22:59
Ответ дляНе танцую- но пою
А шо это за адвокат дьявола вылез?
Борисфенка под анонимом
Кіна не буде• 14 апреля в 23:00
Ответ дляБорисфенка
Так ви ж писали, що чоловік ваш охороняє диван в Києві? Чи вже щось змінилося за ці 5 хвилин?
Борисфенка• 14 апреля в 23:00
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Можливо. Зараз йому 14. Через 10 років буду знати точно.
Не танцую- но пою• 14 апреля в 23:00
Ответ дляУсміхайлик
для нормальных,которые не хотят войны и победы любой ценой и до последнего украинца
Своего не предлагать• 14 апреля в 23:00
Ответ дляЗвезда в шоке
Хай повертають. Хто має захищати країну?
Може, цього разу саме ви? Ну як варіант. Якщо ви, звичайно, не проти.
Язикувата Хвеська• 14 апреля в 23:00
Ответ дляБорисфенка
Ну до 18 осталось 4 года. Уже можно будет
Звезда в шоке• 14 апреля в 23:01
Ответ дляБорисфенка
Але нахрена таке треба???
Треба тим, хто чоловіків повивозив. Їх як раз тросами не будуть, у них життя удалось. Ащо та з іншими, пофіг.
Борисфенка• 14 апреля в 23:01
Ответ дляУсміхайлик
Та нічого він не зробить. Німці пальцем не поворухнуть, їм це нецікаво