Говорю-балакаю• 15 апреля в 10:13
Підліток майже кожного дня пише забири із школи- понос, живіт, голова крутиться,
Нога крутить ф болить
Не було такого дня щоб вона не написала
Вдома поносу немає
Я знаю точно що він там в неї є
Але чому він виникає саме тоді коли в школу ходиьь
Не було такого дня щоб вона не написала
Вдома поносу немає
Я знаю точно що він там в неї є
Библиотекарь• 15 апреля в 10:16
Может на нервной почве , есть какой то триггер.
Сначала сходить к врачу , сдать анализы, обследование.
Потом может и в школе нужно уточнить что не так
ПростоБелка• 15 апреля в 10:17
Ответ дляЗлюка-закусюка
О моя такая была, ели школу окончили
Писала записки
А потім закінчила навчальний заклад який (коледж, універ?)
Говорю-балакаю
• 15 апреля в 10:18
Ответ дляЗлюка-закусюка
О моя такая была, ели школу окончили
Писала записки
Я просто вже замучила керівничку
Як місячні вона в школу не йде бо живіт болиьь
Після місячних в неї інша проблема
Говорю-балакаю
• 15 апреля в 10:18
Ответ дляБиблиотекарь
Пише мені зарвз
Мені тошнить дуже болить голова нога прямий сильно ниє коліно і понос
Достатньо поговорити з дитиною та зрозуміти причину. Хтось будить, не встигає, немає друзів та однодумців. На все є причина, інколи достатньо перевести дитину в іншу школу і вона сама туди біжить бо має добрих друзів. А так скільки тих дітей мучиться в нездоровій обстановці і тихо ненавидить ту школу, я вже мовчу за якість навчання.
Злюка-закусюка• 15 апреля в 10:21
Ответ дляПростоБелка
Учиться универ, всё ок.
Школа это говно и я с ней согласна, змеи, а не пед коллектив
Говорю-балакаю
• 15 апреля в 10:22
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
А вдома як вертається що робить?
Лежить на ліжку в планшеті
Козяка-маляка• 15 апреля в 10:22
Ответ дляБиблиотекарь
Моему сыну 14 лет и он мечтает не ходить в школу
ОНЛАЙН нехай вчиться
Мульйонерша• 15 апреля в 10:22
Ответ дляtereska
або просто не хочеться ходити в школу
дома краще.
ДинамоКит• 15 апреля в 10:23
Ответ дляГоворю-балакаю
Пише мені зарвз
А оцінки які?
Злюка-закусюка• 15 апреля в 10:23
Ответ дляГоворю-балакаю
Лежить на ліжку в планшеті
Хотя узнайте может действительно в школе что-то плохое с ней делают, булят и тд.
Может спросите хочет в другую школу
Единорог_помог• 15 апреля в 10:23
Ответ дляtereska
Ну от дитина озвучує причину: та школа взагалі не треба, вчителі погані, уроки дурні, однокласники ідіоти. І що далі?
Злюка-закусюка• 15 апреля в 10:25
Ответ дляЕдинорог_помог
Если не булят то просить потерпеть до окончания школы.
Я своей говорила ещё чуть-чуть осталось
Единорог_помог• 15 апреля в 10:27
Ответ дляЗлюка-закусюка
Я своей говорила ещё чуть-чуть осталось
Ну і в результаті дитина просто просиджує свій час, який могла б вчитися і отримувати освіту:(
Я могла б перевести дитину на сімейне і здавати за неї всі контрольні, якби в школі не бачила сенсу. Але ж тоді моя дитина просто лежатиме на дивані і гратиме в компігри.
Бджолина королева• 15 апреля в 10:28
Забирайте , это псих защита . Так бывает , поддерживайте ребенка
Кринжова баба• 15 апреля в 10:29
Ответ дляtereska
Абсолютно з вами згідна! якщо дитина ’притомного’ віку, то треба шукати разом з нею і, можливо, психологом причину.
в нас +- щось подібне, дитина 15 р. в 10 класі, перевелися з іншої школи, але тут друзів немає, прийшла в готовий колектив, з першого дня пише з уроків, як ненавидить туди ходити, думала, що адаптується, саме навчання їй ок, причому тих предметів, які норм викладаються, але переважно половину часу сидять в телефонах - уроки або не проводяться, або проводяться ’ на отвали’ - така в нас зараз система освіти в Україні, і це ліцей! я почала вивчати питання сімейного навчання або онлайн школи з її подачі, бо хоче мати більше часу на підготовку до НМТ, щоб отримати високий бал, але ще 10 клас будемо закінчувати очно і придивляться до альтернативних шкіл. тому я за діалог і за тандем із психологом, якщо треба.
MacOS-ница• 15 апреля в 10:32
Два роки тому в моїй було теж саме, але потім до класу прийшли вчитись нові дівчата, з якими вона стала друзями, тоді майже всі поноси закінчились
Говорю-балакаю
• 15 апреля в 10:33
Ответ дляГлас_Народа
Чисто моя мала.
Як не понос то голова то горло.
І так постійно….
Як не понос то голова то горло.
І так постійно….
Ви свою кожного разу забирали із школи?
Домашка• 15 апреля в 10:34
Есть такое на нервах…но я прогуливала даже в 7 классе, для меня это заведение было адом, постоянно говорили что проблемы с весом, но это было проф. училище балетное. И дома тоже было не всегда спокойно..хотела уловить момент - когда я одна дома)
Кнопкотиць• 15 апреля в 10:36
У дитини, напевне, проблеми у школі, можливо, однокласники ображають і не приймабть, а ,можливо, тотальна лінь, а може і проблеми із здоров´ям.
Розмовляти з дитиною, доброзичливо, розуміючи, з´ясувати проблему і допомогти вирішити.
Единая страна!• 15 апреля в 10:37
Автор, спитайте порадниць хто з них лишався б на роботі, якщо замість неї можна лежать вдома на дивані з планшетом і зпл капає.
Ви як маленька. Донька вами просто маніпулює.
Воленс-неволенс• 15 апреля в 10:37
Ответ дляГоворю-балакаю
Я просто вже замучила керівничку
Після місячних в неї інша проблема
Скорее всего ее кто-то там обижает и это всё у нее на нервной почве, дома когда она уже в безопасности, всё проходит. Сядьте и поговорите с ребенком по душам, как подруга
Глас_Народа• 15 апреля в 10:38
Ответ дляГоворю-балакаю
Ви свою кожного разу забирали із школи?
Ой ні
Там вчителька така що вони бояться слово сказати.
Проблеми були, голова боліла постійно, проходили обстеження
І то я памʼятаю вже літо було а її далі голова боліла.
А зараз понос постійний , я їй кажу покажеш мені )
Ні разу не показала.
А чоловік як наварив рису яєць то вона і їсти не хотіла і понос пройшов ))) чудом )
Ні разу не показала.
Воленс-неволенс• 15 апреля в 10:40
Ответ дляЕдинорог_помог
Так не бывает, на всё есть причина и если ребенок об этом не говорит родителю, значит отвести к психологу. Глубоких интровертов, что не хотят общения вообще, очень мало, таким конечно намного комфортнее онлайн обучаться