Я_канеша_извиняюсь• 15 апреля в 17:18
Про овуляцію, зайдіть в тему (жінки)
Другий місяць поспіль маю в середині циклу кровянисті виділення
Перший місяць овуляція прийшла дуже рано, два дні були примісі крові
Другий ось вчасно все прийшло, але виділення стали схожі на початок місячних
В лікаря була перший раз, сказали, що все добре, можливо стрес чи спорт дав таке
Ось другий раз поспіль почалось, але стресу я не мала жодного, критичних тренувань у спорті теж
Мені лише 27, не народжувала, не вагітна
В когось було таке? Що це може бути та на що звернути увагу?
Я за кордоном, і йти до лікаря, як в нас, з списком хотєлок в аналізах чи обстеженнях не можу або за дуже дорого
Температури немає, якихось інших відчуттів неприємних наразі теж, хоча в перший місяць був сильний ріжучий біль
Будь ласка, поділіться досвідом
Я_канеша_извиняюсь
• 15 апреля в 17:20
Цитологія півтора роки тому та пап тест все добре було
Кісти, ерозії та інше не встановлювали теж ніколи
Проблем з циклом не мала
Я_канеша_извиняюсь
• 15 апреля в 17:22
Ответ дляТелефон Рубика
Це варіант норми. Не турбуйтеся.
Думаєте може так змінитись, що ніколи не було і зараз буде тепер так?
Я_канеша_извиняюсь
• 15 апреля в 17:25
Ответ дляPORKA
У меня было - оказались полипы. Тоже не рожавшая
А як встановили? Які для цього треба аналізи чи обстеження?
Телефон Рубика• 15 апреля в 17:26
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Все може бути. Сходіть до іншого лікаря. Можливо, допоможе. Про поліпи пишуть нижче - у мене був поліп, взагалі без симптомів, виявили на профогляді.
PORKA• 15 апреля в 17:26
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Пошла сделала вагинальное узи, и там на экранчике их показало. Сходите, проверьтесь. Потом отпишитесь? Вдруг ничего не будет
Я_канеша_извиняюсь
• 15 апреля в 17:28
Ответ дляPORKA
Я робила і тому місяці огляд і вагінальне УЗД якраз, сказали що все добре
Тому думаю чи є сенс йти вдруге з тим самим
Бо сказав лікар, що нічого страшного і таке буває
Але не хочеться через халатність чи ще щось затягнути, якщо дійсно щось є
Я_канеша_извиняюсь
• 15 апреля в 17:29
Ответ дляТелефон Рубика
А видаляти потім треба було?
PORKA• 15 апреля в 17:30
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
А, ну если ничего не показало, то может быть еще как не вся кровь вышла в месячные и свернувшаяся вроде как в овуляцию может. Просто понаблюдайте в следующих месяцах как будет, и если не закончится, то все таки к другому может врачу, пусть проконсультируется. Может гормоны..
Червона калина• 15 апреля в 17:31
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
А гормоны сдавали?
Телефон Рубика• 15 апреля в 17:31
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
А видаляти потім треба було?
Так, я видаляла. Не бійтеся, то нічого страшного. Я після наркозу прокинулася - наче і не після операції, наче нічого і не було.
І не накручуйте себе. У вас там, може, нічого такого і немає.
Я_канеша_извиняюсь
• 15 апреля в 17:33
Ответ дляPORKA
Дякую
Сіґеле-міґеле• 15 апреля в 17:34
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
У мене ніколи такого не було до 39 років, потім було 3-4 рази через 2-3 місяці. Але в мене був стрес.
Як я читала, в інеті, може бути нормою, може бути симптомом запалення, може бути гормони ( щось там з прогестероном). Пішла до лікаря, вона мені свічки ’абошонебудь’ призначила, але пройшло. Принаймні 7 місяців подібного поки не траплялося.
Я_канеша_извиняюсь
• 15 апреля в 17:33
Ответ дляЧервона калина
А гормоны сдавали?
Ні, маю тільки аутоімунний тереощось там, але теж лікар сказав, що антитіла не дуже а сам гормон нормально, то все добре, не треба лікування
Але це теж роки півтора назад було
Червона калина• 15 апреля в 17:34
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Але це теж роки півтора назад було
Ну это щитовидка,а гинекология
У меня тоже может мазнуть в овуляцию и я ее чувствую,но чуть повышен тестостерон
Я_канеша_извиняюсь
• 15 апреля в 17:35
Ответ дляСіґеле-міґеле
Я одразу не зрозуміла про свічки, секунд 5 і дійшло 😂😂😂
Дякую, прогестерон я теж читала, в мене і з волоссям не дуже зараз, то можливо запланую поїздку до дому, і вже схожу до лікарів і здам аналізи
Бо поки чергу тут дочекаюсь до лікаря, швидше дочекаюсь менопаузи 😂
Я_канеша_извиняюсь
• 15 апреля в 17:36
Ответ дляЧервона калина
Ну это щитовидка,а гинекология
Цікаво
Дякую, що поділились
Ось такі гормони що чоловічі, жіночі жодного разу не здавала
Дякую, що поділились
Я_канеша_извиняюсь
• 15 апреля в 17:37
Щиро дякую всім чуйним жінкам, які відгукнулись і поділились інформацією чи досвідом ❤️
тогдалия• 15 апреля в 17:42
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Проблем з циклом не мала
Может муж вам каких-то зппп принёс?
Анализы сдавали?
Я_канеша_извиняюсь
• 15 апреля в 17:57
Ответ длятогдалия
Может муж вам каких-то зппп принёс?
Анализы сдавали?
Він працює дистанційно, 24/7 разом, навіть в магазин ходимо разом тому я виключаю це