ПробілНеПрацює• 15 апреля в 19:43
Покажіть які у вас туфельки на весну? Які сумочки?
Можливо щось придбали недороге, але воно таке стильне!
Бо я в пошуках, не розумію що зараз модне
Залатавая• 16 апреля в 08:29
Ответ дляЧемна панночка
То у вас якісь незручні кросівки, що ви вважаєте лофери зручними
То люди вміють вибирати взуття. Різне, а не тільки кросівки.
Залізна пані• 16 апреля в 10:04
Ответ дляЛеопардові панчохи
О, я така сама, прийшла в магазин в своїх м´якеньких розтягнутих кросах, ну які не вдягну лофери, всі як колодки((( не купила. Після стількох років кросів, не уявляю як себе всунути в шось інше
100% я с каблуками 8 см много лет ходила и это была комфортная высота. Сейчас даже думать о таких страшно
Чемна панночка• 16 апреля в 12:56
Ответ дляЗалатавая
Я не заперечую, що взуття різне. Але далеко не все комфортне
Залатавая• 16 апреля в 14:05
Ответ дляЧемна панночка
Саме так, взуття різне. Тому є комфортні і лофери, і навіть босоніжки на каблуках.