Впораюсь зі всим• 16 апреля в 09:22
Гастрит, майже все життя з болем, порадьте
З самого малку живу з постійним болем в шлунку. Ще в 5 класі діагностували гастрит, рефлюксну хворобу. З часом намагалась пристосуватись, завжди дієти (варене-парене). Трохи їздила пити воду і санаторії, тоді загострення були не такі тривалі. Але зараз такої змоги нема.
В цілому, варто мені зʼїсти хоч кілька ложок чогось жирного чи смаженого, все, одразу погано. Кожен святковий стіл- це просто випробування, я хочу хоч спробувати щось і не можу, завжди потрібні ферменти і те, помагають вони лише знизити інтенсивність болю, але він все одно зʼявляється.
Двічі на рік по місяцю погано так, що я сиджу на вівсянці і омепразолі.
Зараз вагітна, пропити курс ліків не можу і просто опускаються руки. Щоночі біль нестерпний, тошнота, часом рвота.
Обстеження пройшла. Лікарі нічого не радять-потерпіть, це ваші особливості і тд. А я більше не можу терпіти, я просто хочу їсти, як усі і не думати, що вже за пів години мені буде погано.
Можливо хтось зміг вилікувати гастрит якоюсь системою харчування чи чимось іншим. Будь ласка, дайте поради.
Впораюсь зі всим
• 16 апреля в 09:41
Ответ дляНамазюкана нішою
это пожизненный режим питания,есть как все не получится.В природе тоже такое есть-те же панды,едят только 3 вида тростника,если их нет просто ложатся и умирают с голода.Или коала-только эвкалипт.Примите это как данность и не нарушайте.Да,это трудно,надо подстраивать всю жизнь под свой режим питания.Но что поделать(
Як в тому приколі: «бляха, я панда»🥲
Дякую за підтримку, я наче й розумію це. Просто так хочеться вірити, що існує щось, що може це вилікувати і зробити з мене нормальну людину, яка хоч іноді може дозволити собі поїсти і не думати про наслідки.
Намазюкана нішою• 16 апреля в 09:41
Ответ дляМама Карло
Именно большинство и есть показатель нормы.
ок,пусть будет пищевая демократия)) а мы все отщепенцы))
Мама Карло• 16 апреля в 09:42
Ответ дляАноним_1859
А льон запарений пробували пити?
Автор беременна, ей нельзя лен, он повышает эстроген.
Намазюкана нішою• 16 апреля в 09:43
Ответ дляВпораюсь зі всим
Як в тому приколі: «бляха, я панда»🥲
да понятно..но я как вспомню те 2 случая,когда я чуть не сдохла..у меня полный пакет по жкт,гастрит,то цветочки) и все,жизнь прекрасна и удивительна на булках с высевками и овсянке)
Впораюсь зі всим
• 16 апреля в 09:44
Ответ дляАноним_1859
А льон запарений пробували пити?
Так, пробувала. Теж більш таке в межах курсу лікування, але на довготривало не вирішує.. і у вагітність мені чомусь його не дозволили.
Мама Карло• 16 апреля в 09:45
Ответ дляВпораюсь зі всим
Он повышает эстроген. Нельзя вам.
МЕСТО_Встречи• 16 апреля в 09:46
Ответ дляВпораюсь зі всим
А ви як його пили?
Намазюкана нішою• 16 апреля в 09:47
Ответ дляВпораюсь зі всим
кстати,если есть возможность-едьте в Карловы Вары.Наши воды не очень по жкт.Когда я туда первый раз попала,я полгода не вспоминала про свои проблемы.И там можно есть все.что хочешь,и ничего тебе за это не будет))
Впораюсь зі всим
• 16 апреля в 09:47
Ответ дляНамазюкана нішою
Блін, я навіть булки і хліб не можу в період загострення. Теж тогоріч загриміла в стаціонар, думала, там якась виразка відкрилась чи ще гірше, просто не вставала більше тижня з ліжка від болю. Виявилось- гастрит, езофагіт, нічого критичного..
Впораюсь зі всим
• 16 апреля в 09:48
Ответ дляМама Карло
Он повышает эстроген. Нельзя вам.
А, он воно що. Бо я вже все підряд перечисляла лікарю, що може те чи те. І забула уточнити, чому льон ні.
Впораюсь зі всим
• 16 апреля в 09:49
Ответ дляМЕСТО_Встречи
А ви як його пили?
В термос насипала, заливала кипʼятком і трусила термос довго, щоб утворилось багато слизу. Двічі на день свіжий робила.
Намазюкана нішою• 16 апреля в 09:49
Ответ дляВпораюсь зі всим
тю..что-то для одного гастрита у вас фигово..Уменя панкреатит в добавок и холицестит (ну вот полный пакет),так такое при обострении панкреатита именно.Как правило,с гастрита начинается,а потом одно за другим начинает сбоить.Хлеб да-только вчерашний или серый,а как же..ничего сдобного .Я теперь пеку сама
Педиатор_я• 16 апреля в 09:49
Ответ дляВпораюсь зі всим
Ну то вам к психиатру, АД, успокоительные. У вас на нервной почве эти боли. Если бы из-за физических повреждений в желудке, вы бы столько лет не протянули. Странно, что вам ни один врач не посоветовал
Миловидна леді• 16 апреля в 09:50
Авторе, в мене теж гастрит і я років десять ходила по лікарям, але нічого не допомагало. Потім я забила на все і просто почала слухати свій організм - смажене, жирне, фастфуд, білий цукор, борошняні вирн я вже багато років не їм. І тепер взагалі стало шкода людей, які це їдять, бо це не їжа...
Свіжі салати та яблука, груші - дууууже рідко, бо через них потім біль. Завжди з собою ношу лоточки або горіхи на перекус. В ресторанах краще вже просто чай замовлю, якщо нічого немає, що мені підходить. Це абсолютно нормально, і мій хлопець та друзі в курсі моїх ’забаганок’.
Ще почала пропускати сніданок, мені так реально набагато легше і немає дискомфорту як раніше, але це все дуже індивідуально, потрібно прислухатися до свого організму.
Впораюсь зі всим
• 16 апреля в 09:51
Ответ дляНамазюкана нішою
Дякую. Мені наша Поляна Квасова добре в цьому плані заходила. Але зараз ніяк не можу поїхати і найближчим часом не буде змоги.
Впораюсь зі всим
• 16 апреля в 09:54
Ответ дляНамазюкана нішою
В мене теж жовчний (холецисто-холангіт). Але підшлункова наче норм. І біль саме в ділянці шлунку. Ще близький родич від онко шлунку помер, то я прям часом себе накручую вже, коли зовсім погано стає..
Щедрик• 16 апреля в 09:54
Ответ дляУх яка ж Я
Бо все життя на вівсянці не проживеш, іноді хочеться і гидоти якоїсь поїсти і смачного чогось.
Попробуйте заменить жирное и жареное на запеченное и тушеное. Есть куча блюд, которые готовятся в духовке с пряностями-травами и овощами. Вполне себе в рамках диеты для страдающих гастритом.
Уже так давно делаю, привыкла и уже спокойно отношусь к зажаренным до хруста крылышкам или картошке фри. Ну ест кто-то, ему ок, а мне потом месяц с изжогой сидеть, нет спасибо.
Щедрик• 16 апреля в 09:57
Ответ дляУх яка ж Я
Іноді хочеться і жирного, це нормальне бажання, смажена картопля це ж смакота.
Замените ее на картошку по селянски, ломтики запеченные в духовке. По времени приготовления примерно столько же, зато масла почти нет.
Впораюсь зі всим
• 16 апреля в 09:57
Ответ дляПедиатор_я
В цілому так, погоджусь, цей компонент точно присутній. Але чому погано саме після їжі? Я можу почувати дискомфорт після стресу, але 2 ложки якогось салату олівʼє- це просто не зрівняти по наслідках.
Цигарний шланг• 16 апреля в 09:58
Ответ дляВпораюсь зі всим
ви олів*є їсте на майонезі чи на йогурті?
Впораюсь зі всим
• 16 апреля в 10:00
Ответ дляМиловидна леді
Так, я теж плюс-мінус так і живу. І вже наче як звикла. Хоча загострення при такому режимі все одно є.
Може це зараз гормони і мені просто хочеться хоч щось різноманітне, хоч трішки.. А організм нічого не пропускає.
І я ж не прошу засмажений стейк (хоча дуже хотілося б), але банальний салат чи червоної риби запеченої. Це ж про користь, яка теж недоступна.
Впораюсь зі всим
• 16 апреля в 10:02
Ответ дляЦигарний шланг
Загалом, ніякого не їм. Але коли ті 2 ложки, то так, на майонезі. Хоча, на йогурті он теж вже не ок, він піднімає кислотність. Вчора саме гречка з йогуртом стали приводом для пів ночі блювань.
МинерАлочка• 16 апреля в 10:03
Ответ дляВпораюсь зі всим
я тут на кідстафі замовляю воду мінеральну із східниці 2с - мені дуже допомагає. може спробуйте - якраз ця вода для ліквання гастритів, виразок , високої кислотності
Впораюсь зі всим
• 16 апреля в 10:04
Ответ дляЩедрик
Я теж заміняю - не помагає. З картоплі- лише пюре або запечена ціла в духовці. По смаку і близько не те..
Агент Пинкертона• 16 апреля в 10:05
Ответ дляВпораюсь зі всим
Так, я почуваю себе неповносправною. І часто відмовляюсь від походів кудись, бо просто сидіти і дивитись, як інші люди їдять- а ти маєш обирати якусь парену фігню (і ще добре, коли вона є на столі чи в закладі) - і ніяково, і емоційно непросто.
Мені здається це щось на психологічному рівні, якись блок в голові, поспостеригайте
Впораюсь зі всим
• 16 апреля в 10:05
Ответ дляМинерАлочка
Дякую за пораду. Зараз подивлюсь. Це щось по типу ропи, що потрібно розбавляти?
Цигарний шланг• 16 апреля в 10:06
Ответ дляВпораюсь зі всим
в мене хронічний гастрит і виразка була - майонези я не їм давно, бо не люблю. Взагалі не тягне на жирне, смажене. Давно це пройшло.
Рік назад вилікувала останнє загострення, зараз на АД - шлунок не турбує.
Вагітність вам посилює гастрит, так часто буває. Тут більше про терпіння, бо багато препаратів протипоказано. На жаль(
МинерАлочка• 16 апреля в 10:06
Ответ дляВпораюсь зі всим
ні просто пити до їжі за 30-40 хв. мінеральна вода
Вишневий цвіт• 16 апреля в 10:08
Ответ дляВпораюсь зі всим
Ого. Я теж лікувала гастрит, періодично і обстеження проходила, і зонд, і дієти...Але, в принципі, я їм всю їжу із обмеженнями звичайно. У Вас прям жорстко так..