Все до блиску• 16 апреля в 14:10

Мама яка наче і є, але насправді її немає. І не було ніколи. Просто функція

Мала на сьогодні купу планів, але всю ніч блювала, на силу встала. Плани всі по боку. Почуваюся погано. Кажу мамі своїй "от не знаю чи ще рватися щось робити після обіду чи витратити цей день щоб зібрати себе до купи". Мама така "ну не знаю, дивись сама, сама вирішуй, що ти мене питаєш".
Очевидно що питаю, щоб почути "відпочинок, відновись". Так гірко усвідомлювати, що у мене немає мами. І я не пам´ятаю щоб вона колись була. Взагалі нічого майже не пам´ятаю зі свого дитинства. Ніякого емоційного зв´язку і близькості. Тепер ця чужа людина живе зі мною через війну. Допомагає з дитиною, бо чоловік далеко. Але от в якісь моменти ти розклеюєшся і хочеш мами. А її нема, поруч просто стара чужа людина
Я з 18 років не живу з батьками. Колись один раз попросила її приїхати підтримати мене після розлучення. Так вона мені сказала що онуків, дітей сестри з собою візьме "нє ну а що? Я все одно не знаю що тобі говорити, а діти хоч Київ побачить"
Вибачте, накипіло, виговорилася. Знаю, що у багатьох моїх однолітків таке з батьками. Але болить як чорна діра всередині іноді
Цикавенная• 16 апреля в 14:20
Ответ дляЛиса Патрикевна
Странно
У меня так
Я думала, что почти у всех так, только в исключительных случаях не так
Ни оазу не встречались, где мать прям подруга. Дурника и токс-это пожалуйста, но не подруга. Моя меня гнобит до сих пор, а мне 46. Стараюсь общаться как можно реже, после каждого разговора как ведро говна на голову выплеснет. Все плохие и не такие, одна она знает как кому жить и что делать. А с ней не советуются... Достала.

Котогосподиня• 16 апреля в 14:21
Ответ длякогдадеЦкие
Вот эти приколы тоже не понимаю со стороны мам.
Да какие приколы? Ночь адовая была. Чужие люди пишут друг другу, справишают все ли ок и не нужна ли помощь
Лиса Патрикевна• 16 апреля в 14:21
Ответ дляПампушОК
Это вы исключение, у большинства нет таких дружеских отношений с мамой. Прям чтоб все секреты обсудить и тд.
Хорошо, буду теперь знать, что у большинства не так
Оле Лукойе• 16 апреля в 14:21
Ответ дляВсе до блиску
Я вже давно ні від кого нічого не чекаю. Начеб то. Але от почитала оту статтю про Надію Вікарій і спливло своє дитинство. Ні, у мене не було ніякого трешака. Але відгукнулося капець як
У мене теж не було трешака. Навпаки, мама мены дуууже башато часу приділяла. Але нас з сестрою якось так вчили - у кожного своє життя. Це і добре наче, але якась нездорова сепарація відбулася. Сестрі, до речі, зі свекрухою дуже повезло - вона і грошима допомагає все ще, і малих на канікули забирає, і ніколи не суне свого носа у її з чоловіком справи.
ТаЕщеОптимистка• 16 апреля в 14:21
Ответ дляЛиса Патрикевна
Не, ну обиды есть у всех - всякое бывает
Но чтобы и не поговорить, не пообщаться - это странно
я вже не ображаюсь, лише відстоюю свої кордони.
автор Все до блиску • 16 апреля в 14:21
Ответ дляXвостокрутелка
Автор, не понятно, вы живете с мамой? Сколько Вам лет? Мужа нет?
Війна є, тому чоловіка поруч зараз немає, а мама з 2022 живе зі мною, бо за 20 км від міста де вона живе зараз бойові дії
ТаЕщеОптимистка• 16 апреля в 14:22
Ответ длякогдадеЦкие
це все страхи, намагання контролювати, маніпуляції здоров*ям...

автор Все до блиску • 16 апреля в 14:23
Ответ длякогдадеЦкие
Я почти всегда на стороне детей, даже взрослых. Но, автор, вы инфантильный человек. Откуда кому-то знать лежать вам или нет. Только вы знаете как ваш организм себя ощущает на сейчас. Задать вопрос такой. Про детей сестры с собой. Мама реально могла не знать, что делать. А так дети все равно орут, верещат и отвлекут от мыслей
Так при це і тема. Моя мама ніколи в житті не знала що їй робити з дітьми яких вона народила, як бути мамою. Все що я пам ятаю це вона або кричить і свариться на нас, або свариться з моїм батьком а тоді пидпє яка вона нещасна. Тема про це, про відсутню мать як мать
Цикавенная• 16 апреля в 14:23
Ответ дляВсе до блиску
Її допомога це забрати дитину з садочка чи завести у садочок, погратися з нею пару разів на тиждень на вулиці
А ви що хочете від неї? Мені взагалі не потрібна була допомога батьків і свекрухи. Правда, залишала дитину на свекруху, коли їздили закордон, щоб школу не пропускала.
Латексне альтер ЕГО• 16 апреля в 14:23
Ответ дляЛиса Патрикевна
Вы не общаетесь?
Обычно дочки с мамами как подруги общаются (почти) обо всем на свете
Дочки с проблемами с психикой вы хотели сказать
автор Все до блиску • 16 апреля в 14:23
Ответ дляБорисфенка
Тобто хоч якийсь трешак вам все одно хочеться знайти ’Мама холодна’.
Та ми всі вже зато знаємо яка ви хороша мати. Хоч би сюди носа не пхали вже
когдадеЦкие• 16 апреля в 14:24
Ответ дляКотогосподиня
Вы знаете, где живет автор поста и ее мама? Ок, предположим в обстреливаемой части. А мама дочке не могла утром позвонить или написать? И это нормально с первой фразы сразу претензии выставлять? Так и вижу в таких ситуациях подбоченившуюся тетю в халате и с половником
Крем для арбуза• 16 апреля в 14:24
бедная мама
Цикавенная• 16 апреля в 14:24
Ответ дляТаЕщеОптимистка
моя тільки що дзвонила - зла, що я не подзвонила до неї в обід і не спитала як здоров*я. Кажу ’альо’, а у відповідь ’могла б матері подзвонити чи я хоть жива’. падруга то шо нада
сказала їй, що на подібні маніпуляції не ведусь - ’пока’ і поклала трубку.
О, улюблена фразамоєї матері!
ТаЕщеОптимистка• 16 апреля в 14:24
Ответ дляВсе до блиску
а немає правил як бути мамою, колись взагалі не було доступу до інфопростору. Виховали як могли, як батьки батьків. Тому всі ми через це проходимо. Треба подорослішати і не старатись переробити іншу людину в зрілому віці. Виховуйте себе і своїх дітей, а не дорослу жінку
Xвостокрутелка• 16 апреля в 14:27
Ответ дляВсе до блиску
Муж на фронте?
Вы вообще как-то юлите и отвечаете обтекаемо без конкретики.
Возможно и с мамой так же общаетесь.
автор Все до блиску • 16 апреля в 14:25
Ответ дляОле Лукойе
Тут питання про відсутність будь якого емоційного контакту і справжньої близькості з дітьми. Причому моя сестра жила з нею до своїх 27 років, з нею жив її чоловік і діти. Теж нуль контакту між ними, по відношенню до неї мама хіба що більше хамства дозволяє собі
Котогосподиня• 16 апреля в 14:25
Ответ длякогдадеЦкие
Какую какую тётю?
Svitlo_• 16 апреля в 14:25
Автор, а ви любляча донька? Часто в мами питаєте про її бажання і потреби?

Борисфенка• 16 апреля в 14:25
Ответ дляВсе до блиску
Отакої. Тема ж про вас, зараз ви нам розкажете, що ви хороша донька і хороша мати своїм дітям.
Чекаємо подробиць.
Едимнаморе• 16 апреля в 14:26
Большего бреда не читала. Вы взрослая женщина с детьми, почему мама должна подсказывать вам что делать? Особенно когда это касается вашего самочувствия.
Откуда она должна знать настолько все плохо и насколько серьёзные и неотложные ваши планы?
Жесть
когдадеЦкие• 16 апреля в 14:26
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Причины я понимаю как раз. Просто уже доступы к куче ресурсов и информации есть у этих же мам старшего поколения. Они по фейсбукам нормально сидят. Могли бы и видео посмотреть, комменты почитать для коррекции своего поведения
Лиса Патрикевна• 16 апреля в 14:26
Ответ дляВсе до блиску
Все не знают, как быть мамами. Это нормально
Все учатся ими быть всю жизнь
ТаЕщеОптимистка• 16 апреля в 14:26
Ответ дляКотогосподиня
я живу в Києві, а моя мама - в умовно безпечному регіоні.
Але фрази ’хоть би матері подзвонила - то стандарт’ ))
автор Все до блиску • 16 апреля в 14:26
Ответ дляЦикавенная
Я сьогодні хотіла мами. Я знаю що у мене її нема і не було ніколи фактично. І це боляче усвідомлювати
Лиса Патрикевна• 16 апреля в 14:27
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Если общаешься с матерью, значит у тебя проблемы с психикой
Советчица в своем репертуаре
Svitlo_• 16 апреля в 14:28
Ответ дляЦикавенная
Моїй 20. Поки ми подруги. Але ми довгий час живемо лиш вдвох. В нас є спільні заняття. Ми часто разом гуляємо. І так було завжди.
когдадеЦкие• 16 апреля в 14:28
Ответ дляВсе до блиску
Тогда мысль раскрывайте свою. А то ваш пример больше про вас говорит. Какие-то детали, чтоб люди понимали вас. Я по вашим постам не понимаю конкретно ваши триггеры. 🤷‍♀️А маме видео психологов, статьи давайте. Вдруг дойдет.
ТаЕщеОптимистка• 16 апреля в 14:28
Ответ длякогдадеЦкие
має бути бажання та мотивація. Важко самому змінюватись і чим старше, тим важче.
Моя мама сидить в інтенеті, але не на психологічних темах) а от свекруха сидить у всіх просторах інтернету - але ’вона не така’ ..воть)))
автор Все до блиску • 16 апреля в 14:29
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Я нікого не виховую взагалі то. Просто це так дивно, дико, ненормально. Найближча здавалося б людина і абсолютно чужа. Мені здається моя мама взагалі не здатна до якоїсь близькості з іншими людьми. До імітації тільки. Типу от зібратися родиною, от прохати що у когось щось сталося. От пиріжків наректи. Якась урізана версія людини
Найдивніше в усьому цьому для мене, що вона все життя розповідає що діти то святе, що ми найголовніше і найцінніше в її житті. Але в моєму житті нема і не було мами