Головний кошак• вчера в 20:51
Юристи є? Як зараз в законний спосіб організувати мітинг в Києві?
Соседка Маши• 1 час назад
Ответ дляРеверанс
Промовчали коли Конституція на паузі.
Промовчали коли беззаконно позабирали найкращих генералів з лав ЗСУ до СІЗО. По надуманим причинам. Як Марченка.
Закон на паузі.
4-й рік за оборону Харкова, сидить Дудін. Навіть харківьяни ніяк не підтримали свого захисника. Де би той Харків був би, якби не Дудін.
Судили комбрига ’Дикого Поля’.
Судили комбрига ОУН.
Червінський досі під судовими розглядами. І багато саме патріотів.
Злодії у нас в пріорітеті,бо дружбани пана президента. Недоторкані, при вкраденому баблі, вільному виїзді з України з награбованим тут.
Закон на паузі.
Судили комбрига ’Дикого Поля’.
Судили комбрига ОУН.
Да ежики кололись, но продолжали жрать кактусы...
Соседка Маши• 1 час назад
Ответ дляБорисфенка
Сходіть домовтеся. Ми вам пам´ятник поставимо.
Я не в Раде и не при кресле президента, а так да с удовольствием пошла бы.
Соседка Маши• 1 час назад
Ответ дляMira29-c3c3
Вам і так п...ц.
У будь -якому випадку .
Только в месте с вами :)
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляMary_40
Да россия например. Вы не знали. Что переговоры у них это предложение сдаться. Это они еащывают переговорами
Та я в курсі. А блондинки не в курсі - вони вірять у переговори, після яких Хуйло забереться к чортовій матері на свої болота.
Наївні матрьошки, що тут ще сказати.
Соседка Маши• 1 час назад
Ответ дляРеверанс
Серйозно.
І багато хто йшов з власними заповітами на війну. Молоді, але розуміли що білет в один кінець. Вища ступінь самопожертви.
Это ужасно и это другим словом называется :(
И да их просто жаль :(
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляСоседка Маши
То на мітинг сходіть, плаката напишіть ’Зеленський, починай перемовини з хуйлом, народ вимагає’.
Мені вас вчити?
Соседка Маши• 1 час назад
Ответ дляMira29-c3c3
’вместе’ .
Ні .без мене .
С вами только с вами :) даже лучше после вас :)
Соседка Маши• 1 час назад
Ответ дляБорисфенка
Мені вас вчити?
А самой страшно ?
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляСоседка Маши
А самой страшно ?
Безсенсово. Але ви ж не вірите, переконайтеся.
Ответ дляНаталія-Ната
Зеленский конечно очень достойно войну ведёт, ни на шаг не отступая от своего плана( до последнего украинца )
А чтобы его точно довести до конца, придумает кучу законов и ухищрений, из пальца высосет вместе со своим парламентом каждый подпункт подпункта статьи, а потом и вовсе отойдет от конституции, зачем она нужна вообще?
Це найбільш оплачені гастролі пана Зеленського.
Золотий дощ з євро і світові овації, цей нікчема про таке й не мріяв.
А потім стоїть там серед люду, як опудало небрите й невідомо в що вдягнене..
Через екран помити хочеться.
Соседка Маши• 1 час назад
Ответ дляБорисфенка
Ну да проще быть за власть , чтобы она не творила :(
Соседка Маши• 1 час назад
Ответ дляРеверанс
Через екран помити хочеться.
Ну 90лямов отхватил, гастроли удались !
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляСоседка Маши
Ви справді не в курсі, що ми на Титанику і айсбергу похер, як звати капітана корабля???
А тому треба в´їпати атомною бомбою по айсбергу і спокійно попливемо далі.
Все, набридло вам банальні речі пояснювати, пішла дивитися серіал.
Соседка Маши• 1 час назад
Ответ дляБорисфенка
Нет не сравнивайте айсберг это стихия..ему действительно похер.
Соседка Маши• 1 час назад
Ответ дляРеверанс
Через екран помити хочеться.
Красавчик устал воевать ..
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляСоседка Маши
Хуйлу також похер.
Коли ви своєю тупою бошкою це усвідомите, буде про що балакати.
Соседка Маши• 1 час назад
Ответ дляБорисфенка
Хуйлу також похер.
Как по мне тупая бошка у вас :(
Все вы уже слишком низко пали :( даже дискутировать с вами безполезно :(
Соседка Маши• 1 час назад
Ответ дляРеверанс
На тисячу км в тили заходила група Юри Святоші. І громила російські заводи військові бази та ін.
Зараз я думаю можливостей побільшало й технічний прогрес не стоїть на місці.
Странно что подвиги этого Робингуда знаете только вы.
Должен быть результат, но его нет :( нет может конечно не было, но вот ни вот...Туапсе..затмило события в Днепре :(
Ответ дляБорисфенка
Мені вас вчити?
Как то смешно. Переговоры нужны с двумя участниками, нет? Один зеленский может вести переговоры без согласия путина?
Весь форум забрали раша боты с нарративами что в войне виноват только зеленский и правительство Украины, и только зеленский дично мешает окончанию мирному войны и счастливом све дому миру потом
Ответ дляРеверанс
Через екран помити хочеться.
А в чем он президент вообще страны должно быть однт? Красивый,холодный в костюме с инолочки пока граждане в грязи в окопах немытые по несколько месяцев?
У вас все в порядке с головой?
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляMary_40
Я ж їм, безголовим, і говорю - перемовини з айсбергом безсенсові.
Не вірять.
Хоч Зеленський і лайно, але зараз він виконує роль англійської королеви і міняти його безсенсово, ніхто це робити до кінця війни не буде. Але ФСБ і матрьошкам нейметься.
Не вірять.
Ответ дляБорисфенка
Во первых бомбы нет и нам не дадут партнёры ничего если мы решим ее где то взять.
Потом почему они против? Ну в ответ Путин тоже атомной бомбарданет