Все до блиску• 16 апреля в 14:10
Мама яка наче і є, але насправді її немає. І не було ніколи. Просто функція
Мала на сьогодні купу планів, але всю ніч блювала, на силу встала. Плани всі по боку. Почуваюся погано. Кажу мамі своїй "от не знаю чи ще рватися щось робити після обіду чи витратити цей день щоб зібрати себе до купи". Мама така "ну не знаю, дивись сама, сама вирішуй, що ти мене питаєш".
Очевидно що питаю, щоб почути "відпочинок, відновись". Так гірко усвідомлювати, що у мене немає мами. І я не пам´ятаю щоб вона колись була. Взагалі нічого майже не пам´ятаю зі свого дитинства. Ніякого емоційного зв´язку і близькості. Тепер ця чужа людина живе зі мною через війну. Допомагає з дитиною, бо чоловік далеко. Але от в якісь моменти ти розклеюєшся і хочеш мами. А її нема, поруч просто стара чужа людина
Я з 18 років не живу з батьками. Колись один раз попросила її приїхати підтримати мене після розлучення. Так вона мені сказала що онуків, дітей сестри з собою візьме "нє ну а що? Я все одно не знаю що тобі говорити, а діти хоч Київ побачить"
Вибачте, накипіло, виговорилася. Знаю, що у багатьох моїх однолітків таке з батьками. Але болить як чорна діра всередині іноді
Цикавенная• 16 апреля в 14:29
Ответ дляВсе до блиску
Я сьогодні хотіла мами. Я знаю що у мене її нема і не було ніколи фактично. І це боляче усвідомлювати
Ви якась інфантильна особа
когдадеЦкие• 16 апреля в 14:29
Ответ дляКотогосподиня
Какую какую тётю?
Обобщенный образ, возникающий в голове, на фразу с претензиями с первого предложения.
В гости звали?• 16 апреля в 14:30
Ответ дляНе пью, не курю
Допомагає з дитиною, але чужа людина?
Ви ж доросла жінка і не можете вирішити чи вам лежати чи йти кудись
Та в голос. Моя меня 25 лет знать не знает.
Живёт в Европе и ей похрен ,что тут в Украине.
когдадеЦкие• 16 апреля в 14:30
Ответ дляТаЕщеОптимистка
я живу в Києві, а моя мама - в умовно безпечному регіоні.
Але фрази ’хоть би матері подзвонила - то стандарт’ ))
О! Вот то, что я и предположила. А мне уже оппонент накидала, что сложно матери набрать)
Одні думки• 16 апреля в 14:31
Автор, сформулюйте для себе, для мами і для нас
будь ласка конкретно: що ви хотіли отримати? Обійми, чи пропозицію вам полежати а мама всю роботу сьогодні робитиме сама? Чи вдячність за те, що ви багато працюєте і самі ’тягнете’ дитину і маму?
Лиса Патрикевна• 16 апреля в 14:31
Ответ дляSvitlo_
Моїй 20. Поки ми подруги. Але ми довгий час живемо лиш вдвох. В нас є спільні заняття. Ми часто разом гуляємо. І так було завжди.
И у меня так было - я с мамой вдвоем до 23 лет жила, может поэтому так...
когдадеЦкие• 16 апреля в 14:32
Ответ дляТаЕщеОптимистка
має бути бажання та мотивація. Важко самому змінюватись і чим старше, тим важче.
Моя мама сидить в інтенеті, але не на психологічних темах) а от свекруха сидить у всіх просторах інтернету - але ’вона не така’ ..воть)))
Тогда максимально вам абстрагироваться желаю от всех манипуляций. Здоровье одно и вы у себя одна.
Все до блиску
• 16 апреля в 14:32
Ответ дляSvitlo_
Автор, а ви любляча донька? Часто в мами питаєте про її бажання і потреби?
За стосунки батьків і дітей завжди відповідальні та тут. Діти люблять маму безумовно, вибудовувати емоційний зв´язок і близькість з дітьми, коли вони дорослішають і сепаруються, це відповідальність батьків. Я відповідальна за стосунки зі своєю дитиною. От так само на 100 відсотків
Зараз це чуда мені жінка, цього вже нічого не змінить. Питання чого вона не могла? Не хотіла бути мені мамою ні в дитинстві, ні пізніше
Ух яка ж Я• 16 апреля в 14:32
Мені здається що вам треба звізди дати щоб трошки прийшли в себе, а то вся така бусінка, розклеєна, нєженка. Іспанський сором, війна, люди помирають, а ви розклеєна, зклейтесь, бо є гірші ситуації.
когдадеЦкие• 16 апреля в 14:32
Ответ дляВсе до блиску
Я нікого не виховую взагалі то. Просто це так дивно, дико, ненормально. Найближча здавалося б людина і абсолютно чужа. Мені здається моя мама взагалі не здатна до якоїсь близькості з іншими людьми. До імітації тільки. Типу от зібратися родиною, от прохати що у когось щось сталося. От пиріжків наректи. Якась урізана версія людини
Найдивніше в усьому цьому для мене, що вона все життя розповідає що діти то святе, що ми найголовніше і найцінніше в її житті. Але в моєму житті нема і не було мами
А что бы хотели вы? Как вы видите ее присутствие в вашей жизни? Как она должна проявиться в отношении к вам именно?
Ответ дляВсе до блиску
Моя мама теж не була нікому з дітей подругою. Але я завжди знала, що ми центр її життя. Просто вона прожила тяжке життя і не була емоційною. Її не навчили цього. Так може і ваша мама така. То ви проявляйте любов і повагу до мами.
ТаЕщеОптимистка• 16 апреля в 14:33
Ответ дляВсе до блиску
Просто ви різні. І Це норма.
є виховання батьків, суспільством (оточенням) та самовиховання.
От останні два пункти відрізняють вас одна від одної.
Все до блиску
• 16 апреля в 14:33
Ответ длякогдадеЦкие
Тогда мысль раскрывайте свою. А то ваш пример больше про вас говорит. Какие-то детали, чтоб люди понимали вас. Я по вашим постам не понимаю конкретно ваши триггеры. 🤷♀️А маме видео психологов, статьи давайте. Вдруг дойдет.
Які трвгери? У вас яка мама і які стосунки? Якщо близькі, то звісно ви не розумієте мене
Ответ дляВсе до блиску
За стосунки двох дорослих людей відповідають двоє дорослих людей.
Все до блиску
• 16 апреля в 14:34
Ответ дляЦикавенная
Ви якась інфантильна особа
Я просто визнаю свої бажання і правду про те, які у мене батьки
Шаманю второпях• 16 апреля в 14:35
Ответ дляВсе до блиску
Її допомога це забрати дитину з садочка чи завести у садочок, погратися з нею пару разів на тиждень на вулиці
Автор ви щось плутаєте. Є люди емоційно холодні, це доведений факт, ці люди просто не можуть будувати тісний емоційний зв´язок. Скоріше за все у вас мама така, але це зовсім не означає, що вона вас менше любить, ніж ті, що вміють обніматися, цілуватися та теревеняти про все на світі.
Бяки-козяки• 16 апреля в 14:35
Авторе, ви тут, вибачте, наляпали язиком... Але усвідомите що сказали тільки коли жменьку землі на труну кинете
Ще раз вибачте, але це гіперінфантілізм...
ТаЕщеОптимистка• 16 апреля в 14:35
Ответ длякогдадеЦкие
Дякую, стараюсь, працюю з психологом.
А то рік назад на моє утримання ще хотіли бабусю скинути. Мені мами вистачає (навіть на відстані). Терпець мій увірвався)
ТаЕщеОптимистка• 16 апреля в 14:36
Ответ дляВсе до блиску
а ви не боїтесь, що залишаючи дітей на маму, вона виховає їх емоційно незрілими? або ваші діти вам скажуть ’нас виховувала бабуся, а ти була холодна і зайнята, баба більше часу проводила’
Ответ дляВсе до блиску
Я подруга-подруга. Але якби мене донька запитала в мене теж що ви в своєї мами - 99%, що відповіла б так само. Бо я ж не можу відчути її стан здоров´я і душі.
когдадеЦкие• 16 апреля в 14:37
Ответ дляВсе до блиску
Нет, не близкие. Но это не отменяет того факта, что вы инфантил, если ваш вопрос про что мне делать у мамы вызвал такую реакцию. Заметьте, почти все в этой теме вас не поняли.
Шаманю второпях• 16 апреля в 14:37
Ответ дляТаЕщеОптимистка
моя тільки що дзвонила - зла, що я не подзвонила до неї в обід і не спитала як здоров*я. Кажу ’альо’, а у відповідь ’могла б матері подзвонити чи я хоть жива’. падруга то шо нада
сказала їй, що на подібні маніпуляції не ведусь - ’пока’ і поклала трубку.
У мене сваха така, зятю моєму надзвонює з такими вибриками, це капець, чесно. Настільки ускладнює життя своєму сину усіма цими маніпуляціями.
Чумацький Шлях• 16 апреля в 14:37
Ответ дляВсе до блиску
Ні, у мене не так. Я ж написала що це чуда мені людина
Почему ребенка с чужим человеком оставляете?
Все до блиску
• 16 апреля в 14:37
Ответ длянеДодекаэдр
Ви хочете, щоб мама Вас нянчила? Так Ви ж доросла жінка.
Я, як і будь яка інша людина, іноді потребую емоційної підтримки. Я звернулася за нею до мами може втретє в житті. Не отримала ні разу, не після розлучення, ні під час вагітності яка співпала з війною, ні от дрібного якогось доброго слова зараз, коли захворіла. Я знаю що нема сенсу звертатися, але мабуть діти вірять в ’маму’ до останнього, навіть коли вже дорослі
Одні думки• 16 апреля в 14:37
уявляю, який би пост ви написала якби мама таки відповіла, що вам треба ’ще рватися щось робити після обіду’. Невдячна мати, ви з останніх сил жили тягнете, її забезпечуєте, а вона ще й поганяє.
Хочете вгадаю, чия ідея була перевезти маму до Києва?
Лиса Патрикевна• 16 апреля в 14:37
Ответ дляSvitlo_
+10000
Несу добро людям• 16 апреля в 14:37
Моя не допомагала з дитиною, говорила жахливі речі. Не спілкуємось два роки. Я нарешті спокійніше себе почуваю.
Червона ікорка• 16 апреля в 14:37
Ответ длякогдадеЦкие
Я почти всегда на стороне детей, даже взрослых. Но, автор, вы инфантильный человек. Откуда кому-то знать лежать вам или нет. Только вы знаете как ваш организм себя ощущает на сейчас. Задать вопрос такой. Про детей сестры с собой. Мама реально могла не знать, что делать. А так дети все равно орут, верещат и отвлекут от мыслей
Заявка была на моральную поддержку после развода , а не на ораву орущих детей в доме. Нафиг они в этом случае нужны? Сестру разгрузить, себя нагрузить ? Такая себе поддержка.