аромат Жука• 16 апреля в 14:40
У меня высокий инсулин
Грустно это. Сладкое не ем, стараюсь быть активной, а он все равно высокий
Мона_Лиса• 16 апреля в 15:38
Ответ дляБорець за гаманець
Тут зависит от роста и физической активности
зависит от возраста и наличия отсутствия ИР, и веса
рост и активность вообще не при чем
аромат Жука
• 16 апреля в 15:38
Ответ дляМона_Лиса
уже новые нормы, особенно при ИР
откуда в перце 150 грамм филе?
в перец помещается от силы 80 грамм начинки, и начинка не из одного мяса
откуда в перце 150 грамм филе?
Я думаю, что я лучше знаю сколько у меня начинки в перце)
Борець за гаманець• 16 апреля в 15:39
Ответ дляаромат Жука
Это обычная норма для всех людей
Поинтересуйтесь и проконсультируйтесь с врачами
аромат Жука
• 16 апреля в 15:39
Ответ дляБорець за гаманець
Консультировалась с 2 эндокринологами и нутрициологом
Мона_Лиса• 16 апреля в 15:40
Ответ дляаромат Жука
тогда - удачи
Слобожаночка• 16 апреля в 15:40
Вы огрызаетесь хотя в корне не понимаете что в вашем рационе и 60 граммов белка не наберется. Лучше бы послушали что вам советуют. Четко питание 3 раза, без перекусов, максимум белка, никакого сахара, риса, хлеба и рисовых хлебцов. Много овощей.
Борець за гаманець• 16 апреля в 15:43
Ответ дляаромат Жука
Видимо это были «врачи» с тиктока
Борець за гаманець• 16 апреля в 15:43
Ответ дляСлобожаночка
Согласна
Автор, прислушайтесь!
аромат Жука
• 16 апреля в 15:46
Ответ дляСлобожаночка
Ок, нет, так нет
Слобожаночка• 16 апреля в 15:48
Ответ дляаромат Жука
Ок, нет, так нет
угу, 1200 каллорий выходит, удачи вам
Міняйловна• 16 апреля в 16:03
Ответ дляаромат Жука
Не подходит
Что значит ’ не подходит’? Это как?
аромат Жука
• 16 апреля в 16:03
Ответ дляМіняйловна
Что значит ’ не подходит’? Это как?
Препарат не подходит
Міняйловна• 16 апреля в 16:05
Ответ дляаромат Жука
Препарат не подходит
Так их много разных, где действующее вещество Метформин. Метафора, Сиофор, Глюкофаж и т.д. Чем именно не подошёл и какой препарат? Если вы о диарее, то это обычная побочка первую неделю-две. Потом все приходит в норму
аромат Жука
• 16 апреля в 16:17
Ответ дляМіняйловна
Какая разница, если одно вещество и соответственно одинаковый механизм?
Пліснявілий сир• 16 апреля в 16:46
Ответ дляаромат Жука
Це вам теж лікар сказав? Мені наприклад Глюкофаж не підходив, а глюкофаж RX чудово підходить. В чому у вас проявляється непереносимість? Скільки ви його приймали по часу щоб зробити висновок , що препарат не підходить? В мене теж ІР , високий інсулін, можу вам багато розповісти, але бачу як ви на коменти відповідаєте, то краще утримаюся. Харчування ваше невірне, тому і інсулін високий. Каву з молоком не можна, рисові хлібці теж. Це з того, що ви описали. А перекушуєте та відчуваєте голод ви тому, що у вас немає нормальної кількості білку. Перекуси категорично не можна, саме вони викликають стрибки інсуліну. Вам треба хороші білкові прийоми їжі 3 рази на день. І тоді повільно в перекусах пропаде потреба, не буде стрибків інсуліну. І препарат треба підібрати та приймати. Ви ж не хочете діабет?
Пліснявілий сир• 16 апреля в 17:14
Для чого вам овочевий суп? Що в ньому?
Вашою базою має стати стандартний набір діабетика - яйця (відварені, пожарені у воді, омлет зі шпинатом - купа варіантів), жирна риба (оселедець, скумбрія, лосось), вершкове масло 5 гр, творог, греческий йогурт на сніданок. На обід - мясо/риба/птиця + овочі+ 2 столові ложки складних вуглеводів (бажано з низьким глікемічним індексом- сочевиця, цвітна капуста, гречка). На вечерю так само, тільки без вуглеводів. Фрукти виключно зранку до 12 години. Замість хлібців, тим більш рисових, шматочок бездріжджового хліба. Насправді, навіть людям схильним до діабету та маючим ІР можна легко скласти смачне та доступне по цінам меню, якого можна притримуватися все житття. Поцікавтеся таблицею продуктів по Глікемічному індексу, вам буде цікаво, що навіть звичайне яблуко має вищий ГІ індекс, ніж ківі або ягоди.
В мене також сімейний анамнез по діабету нажаль. Зниження інсуліну в мене почалося тоді, коли я почала приймати Глюкофаж пролонгований, 1 раз в день. Він прибирає відчуття голоду та усуває бажання перекусів. А після харчуюся обираючі доступні мені продукти з низьким ГІ з таблиці. І це все нескладно, просто треба монотонно та постійно так харчуватися.
Шаманю второпях• 16 апреля в 19:51
Ответ дляаромат Жука
Ем 3 раза полноценно, перекусы тоже есть
так потому и высокий. Вам нужно есть два раза в день, ну максимум три, но лучше два и никаких перекусов, даже кофе с молоком нельзя. и вот тогда он упадет