Дівчина заглядєніє• 16 апреля в 17:21

Хто пам´ятає? Осауленко Ольга зникла 8 грудня в Павлограді

Хто пам´ятає цю історії? Сьогодні щось згадала...Можливо хтось знає чим все закінчилося, знайшли жінку, чи тіло? Можливо якісь свідки з´явилися? Чи чоловік зізнався? Тоді саме на чоловіка багато хто думав, бо якась дуже дивна історія
Пишу вірші, дорого• 21 апреля в 00:47
Ответ дляБез комплексів
Кто-то писал в той группе, что муж ее убил и спрятал в болоте, и что не найдут ее никогда. Раньше казалось из-за резонанса, что это невозможно, а вот сейчас..
В Кривом Роге нет болот. Зато есть шахты. А отец ее мужа - какой-то начальник который владеет вопросами где расположены заброшенные шахты.

Без комплексів• 21 апреля в 12:03
Ответ дляПишу вірші, дорого
Дівчина зникла в Павлограді
Пишу вірші, дорого• 21 апреля в 14:05
Ответ дляБез комплексів
Дівчина зникла в Павлограді
Ок, в Павлограде нет болот, но есть шахты