Каляка маляка• 17 апреля в 09:33

Що б Ви зробили, якщо б вам зробили зовсім не таку стрижку як ви просили?

Пішла вчора в перукарню. Там було дві майстрині, одна зайнята, інша як раз свободна. Я показала фото того що хочу. Вона подивилась, сказала ок, сідайте. Обговорили довжину. Почала стригти. Потім затяглася, полізла в інтернет шукати як то стрижеться. По ітогу замість того, що я хотіла, зробила типу каре. Дуже вибачилася, що не змогла зробити те, що я хотіла. Грошей взяла 250 грн, бо в них камери і зовсім безкоштовно вона не може. Сказала, що докладе зі своєї кишені . Я спитала, чому вона відразу не сказала, що не зможе, я б пішла в інший салон. Вона сказала, що їм не можна відмовляти клієнту. Порадила через місяць сходити до іншого майстра. Ще казала, що стрижка, яку я хочу корейська, в кореянки волосся інше, в в мене не таке, в мене м´яке, в них інше. Довжина в мене до стрижки була до лопаток, зараз до плеч. Слава Богу, що то, що вийшло, мене не спотворює! Але, блін, навіщо братися, як не вмієш? Я хотіла таку як на фото. Скажіть, хто вміє, це дійсно така складна стрижка, якщо робити з довгого прямого волосся? На першому фото те, що вона мені зробила, тільки трохи довше.
Сколько_мне_лет?• 17 апреля в 10:31
Ответ дляКаляка маляка
От і цей майстер, спочатку почала сипати термінами, щоб показати, що вона досвідчена. В мене не було сумнівів, поки вона в інтернет не полізла. Але полізла після того як ззаду прибрала довжину на половині голови.
В мене було, що моя майстер пішла в декрет. Пішла до іншого .
Волосся було по лопатки, хотіла градуйоване каре. Довжину обсудили. І тут вона бере велике пасмо волосся на макушці і ріже за 10 см від голови. Далі я намагаюся не дати їй більше кромсати волосся і кличу адміністратора. А перукар наполягає, що вона все правильно робить і я повинна дати їй закінчити стрижку.

Леди_на_драндулете• 17 апреля в 10:46
1) за складними стрижками не ходять в дешеву перукарню до першого вільного майстра
2) для стрижок на фото має бути досить жорстке волосся, яке трохи завивається
Затишне кубло• 17 апреля в 10:50
Стрижка - облезлый кот. Лучше б вы концы подровняли и носили до лопаток.
Поетому и не хожу в парикмахерские, у меняпосле них стресс. Им говоришь одно, а стригут другое.
Відкушу все що стирчить• 17 апреля в 11:05
Автор это какой-то новый тренд? Дочка на днях показала эту прическу, хочет постричься. Я в душе посмеялась, такое было модно в начале 2000. Оно опять вернулось?
Аноним НаВсеГда• 17 апреля в 11:11
Ответ дляСколько_мне_лет?
Кто победил?
Тундиринда• 17 апреля в 11:18
На першому фото єдина нормальна стрижка. На інших якісь засмоктані кінчики
Українська Мрія• 17 апреля в 11:27
Ответ дляТундиринда
Єдина нормальна стрижка в контексті цього обговорення - це та, яку хоче клієнт.

Сколько_мне_лет?• 17 апреля в 11:31
Ответ дляАноним НаВсеГда
Кто победил?
Ніхто. Поїхала до свого перукаря додому з сестрою. Сестра няньчила дитину, поки мені виправляли ту красоту.
Золота орда• 18 апреля в 20:58
Моя дочка пару лет стриглась как на фото 2-4 в обычной парикмахерской и даже сама дома себе укорачивала стрижку. Не думала, что это сложная стрижка, обычный укороченный каскад.