Стріляний птах• Изменено вчера в 21:48

Беларусь будет наступать?

Читали новости? Беларусь готовится наступать, наверное вместе с РФ. Оборудуют все подготавливаются.
Гага Газу• вчера в 21:48
Шо? Апять?

Счастье_же_вот_оно• вчера в 21:48
Ой, понеслося і це вже не зупинити....
Котомафия• вчера в 21:48
Пишу з калідору• вчера в 21:48
Вы теперь каждые полчаса будете темы плодить? Хобби такое?
Сама не знаю• вчера в 21:49
Розділ Хобі
ничевока• вчера в 21:49
буде! в гамно!
Prervana• вчера в 21:50
Ну если с Белорашки будут КАБы кидать, мне писец. Долетит аж бегом

автор Стріляний птах • вчера в 21:52
Ответ дляPrervana
Да страшная вещь. А звук от него как раскаты грома
Ля-ля-ля• вчера в 21:54
Ответ дляСтріляний птах
Карти наступу ви з собою принесли?
Чи чисто так забігли .. ?
автор Стріляний птах • вчера в 21:55
Ответ дляЛя-ля-ля
Карти наступу ви з собою принесли?
Чи чисто так забігли .. ?
Не матюкайтесь.
Kidstaff Bot• вчера в 21:56
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
gizzaGinora• вчера в 21:57
Ответ дляСтріляний птах
Не матюкайтесь.
Чого це раптом?)
Вам можна тут розганяти кожні пів години, а мені матюкатися не можна?)

Ну то що, вельмишановна?
Карти будуть))

Думаю ні))

Бо вже без аноніма))
Nota-bene• вчера в 22:00
Чесно чомусь про Польшу думаю....
Дресса• вчера в 22:00
Ответ дляgizzaGinora
Чого це раптом?)

Ну то що, вельмишановна?
Карти будуть))

Думаю ні))

Бо вже без аноніма))
Достатньо зайти в гугл і подивитися стрічку новин за останні 2 години за пошуком ’ зеленський про білорусь’. Здивуєтеся
gizzaGinora• вчера в 22:01
Ответ дляДресса
Достатньо зайти в Гугл і подивитися стрічку новин за останні ЧОТИРИ РОКИ за пошуком про напад з Білорусі))
Здивуєтеся
mavka.cy• вчера в 22:02
А чого багатьох веселить ця тема? невже досі хтось сидить в Києві під обстрілами і вважає, що війна, наступи і тд - маячня зараз?
Дресса• вчера в 22:07
Ответ дляgizzaGinora
Здивуєтеся
Не бачу приводів для радощів та глузувань. Чи ви не вмієте аналізувати та читати? Є суттєва різниця в тих новинах що зараз, і тих новинах, які щороку
Екатерина27• вчера в 22:07
Молчу, молчу.
Просто тихо наблюдаю.
gizzaGinora• вчера в 22:18
Ответ дляДресса
На відміну від вас, я вмію і аналізувати і читати
Так от. Лукашенко зараз не піде на загострення відносин з Європою.
Він шукає як би так... Між крапельками.

sur_sur• вчера в 22:36
Ответ дляgizzaGinora
Чого це раптом?)

Ну то що, вельмишановна?
Карти будуть))

Думаю ні))

Бо вже без аноніма))
Так карти ж Лука зазвичай показує
Mary_40• вчера в 23:04
А белорусам то зачем?
Русские типо русские земли русскоговорящих люди, величие россии. А там ни легенды ни прибыли. Не хотят же они Одессу объявить белорусской исконно землёй, на это последние дураки не поведут. А умирать и бед ног рук им то зачем оставаться? Не знаю, ну не идиоты же лни, и денег и пенсий и званий героев им не даёт.
Особо отмрролденые военные уже давно пошли на сво за деньги, таит негров брали
Remensa• вчера в 23:15
Кожен рік одне й те ж
irinka_kyiv• вчера в 23:18
Це ж було вже (с)

А якщо серйозно,
’Йдеться не про масштабний наступ, а про прикордонні провокації, — засновник «KRAKEN» Немічев.
За його словами, Білорусь може створювати напругу на північному кордоні України, але ознак підготовки наступу на великі міста немає.’
чаревна• 2 часа назад
Паркетные белорусскме войска, нет. Они тогда не пошли против нас, ума хватило и сейчас не сделают. А вот лукпшенко может подстелить там кацапам какую нибудь площадку для обстрелов