Бутерброд з ікрою• 12 апреля в 00:13

Хочу на море- щоб всі питали - вау, це ти де? Але є умова

Щоб з Кишинева не летіти більше 4 годин
І щоб теплюще море як молоко
Пиши-пропало• 12 апреля в 00:14
Забыли дописать, что бюджет 125 долларов на месяц.

Семенівни сусідка• 12 апреля в 00:15
Родос
автор Бутерброд з ікрою • 12 апреля в 00:15
Ответ дляПиши-пропало
Про бюджет мова не йде
Я на себе заробила
Да, я блондинка!• 12 апреля в 00:17
Не знаю, чи є прямі рейси, але для мене це Сардинія, хоча і Корфу може бути
ВерСаСе• 12 апреля в 00:19
Кіпр, Протарас! Блакитна Лагуна, Коннос Бей, Fig Tree Bay - місяця просто казка! Мис черепах та школа дайвінгу - то можете селфі під водою з черепахами зробити, краса просто!
Love_Love_Love_• 12 апреля в 00:21
Туреччина
Фетхе, Кемер, Gocek
Ну і Іспанія , Тенеріфе
Доктор Варвар• 12 апреля в 00:34
Ответ дляLove_Love_Love_
Туреччина
Фетхе, Кемер, Gocek
Ну і Іспанія , Тенеріфе
Особенно Атлантический океан на Тенерифе прям как парное молоко))

всегдаДаДа• 12 апреля в 00:37
Я думала умова - щоб безкоштовно 🤷🏻‍♀️
Смурфетта• 12 апреля в 00:55
Мальта
язззззь!!!• 12 апреля в 00:58
Так вы не написали, в каком месяце хотите поехать. Вам советуют места, а море там ледяное весной
Горлаю зрання• 12 апреля в 01:03
Всі країни, що знаю - теплюща як молоко вода, але з 12 години неможливо знаходитися на вулиці, бо температура повітря відповідна. До того, при такій температурі води тільки плавати, постояти в воді неможливо - рибки кусають
Якщо ол-інклюзів, то все одно, краще Туреччини, Єгипту нема варіантів. Ну і Туніс, можливо.
Запароленое одеяло• 12 апреля в 04:16
Ответ дляСеменівни сусідка
Родос
Сегодня ))))
Вбигудях• 12 апреля в 04:57
Я никогжа никому, отдыхающему на море, не говорю вау)) мне просто плевать на то кто куда поехал. Если разговора не удалось избежать, для приличия спрошу где чел был. И всё))
Їжак в панчохах• 12 апреля в 09:02
Ответ дляLove_Love_Love_
Туреччина
Фетхе, Кемер, Gocek
Ну і Іспанія , Тенеріфе
Фетхе
Турагенція Tourdream• 12 апреля в 12:01
Автор, з Кишиніва з таким недовгим перельотом та теплим морем можете полетіти на єгипетські курорти Ель Аламейн, Марса Алам. Також можно розглянути Майорку, Кіпр, егейське узбережжя Туреччини. Але треба вибирати конкретні мальовничі місця, бухти, готелі