ЯНаПэПэ• 19 апреля в 11:27

Як позбутися такої кількості дитячого одягу?

Дівчата, доброго недільного ранку.
Дитині 5 років.
Коли почалася війна доньці виповнився рік.
За війну я на депресії, забила на порядок, розхламлення і в результаті шафи у всій 3 кімнатній квартирі і коридорі ломляться від речей.
Сьогодні зібралася з силами і вирішила почати з дитячої кімнати і я в шоці скільки речей.
Щоб продавати чи віддати потрібно перепрати це все і на це треба мінімум тиждень.
Тобто знову цей храм не розберу.
Дівчата, допоможіть порадою, як правильно все організувати, щоб зараз руки знову не опустилися і не засунула все знову в шафи...
Прошу, допоможіть виснажений фізично і морально жінці.
Рік себе брала в руки, щоб все розгребти. Но побачивши таку купу одягу, сили покинули.
Kidmoda• 19 апреля в 11:43
Мне б ваши проблемы ....

Путающаяся• 19 апреля в 11:44
Ответ дляЯНаПэПэ
Ой зі смітником тоже така собі історія.
Я років 10 тому винесла свого пакет одягу. Випав дощ. І я іду на роботу, а по всій дорозі мої майки, футболки в болоті. Мені так не приємно було. Не знаю чи бомжі чи собаки витягли з бака.
То кидайте в не переповнений смітник.

Ну от реально, вам треба, щоб хтось віддав вам речі, які 4 +роки лежали не праними?

На майбутнє-робіть ревізію посезонно.
автор ЯНаПэПэ • 19 апреля в 11:44
Ответ дляВічний двигун
зачем?
с какой целью?
нести 2 остановки тяжело, а стирать десятки циклов, потом где-то сушить нет?
прогуляйтесь сегодня пару раз с 2 пакетами. завтра пару раз. так и скинете все
либо просто к мусорке

зачем осознанно создавать себе проблемы?
вы вообще по жизни так делаете? во всем? неудивительно, у любого депрессия начнется
жить надо максимально комфортно, а не придумывать себе проблемы
Дякую Вам за чарівний пендель . Це те що мені дійсно потрібно
Вічний двигун• 19 апреля в 11:45
Ответ дляЯНаПэПэ
Ой зі смітником тоже така собі історія.
ОМГ
автор, у вас какое-то тревожное расстройство?
Вы выкинули вещи, но морально остались к ним привязаны?
Вы из всего проблему делаете на ровном месте

Я вижу, что вы сами себе устраиваете полный пц и страдания. А может вам это нравится
Тепличная• 19 апреля в 11:47
Ответ дляЯНаПэПэ
Поки воно буде сохнути, потім попрацювати треба, ці речі посеред хати будуть під ногами.
Голова геть не варить.
Так важко налаштовувалася почати, в почала і крик душі від безсилля. Но розумію, що то все депресія
Даю супер совет.
Берете мешки на фото и выносите к ближайшем контейнеру. Кому надо-заберут. Если у вас не закрытый двор. Если закрытый-вынесите туда,где есть доступ
Вічний двигун• 19 апреля в 11:48
пока вы пишете, я бы уже сделала 2 ходки к мусорке, минус 4 пакета
Teonaa• 19 апреля в 11:51
Ответ дляЯНаПэПэ
В Києві є ці банки для одягу ВПО?
Я знаю що є в ірпені, ми інколи возимо

побольшомусекретику• 19 апреля в 11:52
Якщо Київ, то раджу Троєщинських бджілок. Вони і розберуть, і в руки тих, хто справді потребує, віддадуть.
Teonaa• 19 апреля в 11:53
Ответ дляЯНаПэПэ
Голова геть не варить.
Ну ви все одно маєте подивитися що там. Ну випріть і охайно складіть, і то періть БРУДНЕ, а чисте «колись випране» хай уже так🤷‍♀️
Обижулька• 19 апреля в 11:53
Для чого напружуватися з таким підходом? Несіть його усе до мусорки і положіть, нехай нужденні порозбирають що кому потрібно.
Луноходик_Ик• 19 апреля в 11:53
Ответ дляВічний двигун
я бы прямо сейчас просто пошла и закинула в кошик добра
без разборок и траты времени
Прочитайте про то куда идут вещи из контейнеров. Большая часть- на ветошь для продажи например для укрзализницы, часть на продажу секонда и только минимальная часть действительно отдают нуждающимся.
миссАрфография• 19 апреля в 11:53
В Києві Кошик добра, сині або зелені контейнери. Я туди ношу
Вічний двигун• 19 апреля в 11:54
Ответ дляЛуноходик_Ик
КАКАЯ РАЗНИЦА

автору нужно освободить пространство, она уже в истерике
Teonaa• 19 апреля в 11:54
Ответ дляЯНаПэПэ
Не все брудне. Максимум 5-10%. Но все інше також 1-2 рази вдягнене, тому також би перепрати було б потрібно.
Ну складіть 4 купи горочкою по віку. І пишіть :речі на 3 роки віддаю, самовивіз.
Якби святошинський, речі 4 роки дівчинка - я би самовивезла дуже бистро і просто
Teonaa• 19 апреля в 11:54
Ответ дляГладиолус
Ок, тоді в вашому випадку виправдано викинути у смітник.
В який ще смітник
Бавовна• 19 апреля в 12:03
Только отдать/ выбросить в спец контейнеры. Продажа не вариант, вы потратите много сил, на то что б каждую вещь привести в порядок, сфоткать, сделать замеры создать объявление и это все у вас будет лежать дома не известно сколько времени, купят или нет это ещё большой вопрос.

На будущее, я много вещей продавала от детей. В основном покупают брендовое, в идеале, красивое и не дорого. Поэтому если я вижу что ребёнку условно мала джинсовка я её фоткаю тут же пока она висит в шкафу и кидаю в продажу. Не коплю на антресоли несколько лет. Так вам будет легче потом все чистить.
Істеріомама• 19 апреля в 12:04
https://t.me/rehivpo
Безкоштовно речі ВПО Київщина
Пані з калабані• 19 апреля в 12:09
Ответ дляІстеріомама
https://t.me/rehivpo
Безкоштовно речі ВПО Київщина
Так, в цю групу виставте.
Весела пiсенька• 19 апреля в 12:14
Если совсем просто и без мороки, отнесите все это к ближайшим мусорным бакам, и так в пакетах оставьте , все заберут, я вам гарантирую. И сразу мгновенно проблема уйдет одним махом. Мало того, вы даже не успеете дойти до дома, как эта куча уже испарится. Я делаю так. Мне некогда искать кому это отдать и куда пристроить. А на мусорках свои охотники. И разметают все со скоростью звука. Принесла поставила пакет с вещами у мусорных баков, отхожу обернулась , а его уже понесла какая то женщина.

автор ЯНаПэПэ • 19 апреля в 12:16
Ответ дляTeonaa
Лівий берег
автор ЯНаПэПэ • 19 апреля в 12:21
Ответ дляпобольшомусекретику
А де їх знайти?
Ширли-Мырли• 19 апреля в 12:40
То у вас ще мало за 4 роки. Там нема що прати-перебирати. Розкидайте на 3 кучки - темне, кольорове та світле-біле. За 3 завантаження все перестираєте. Але в мене інше питання: ви в шафах роками зберігаєте брудний одяг?
Як варіант розкладаєте на купки по віку, робите пару фото і виставляєте на ОЛХ «віддам безкоштовно пакет дитячих речей, само вивіз, можливо щось потребує прання». Повірте, за тиждень у вас все заберуть
Ширли-Мырли• 19 апреля в 12:41
Ответ дляВидящие_помогите
Є контейнери для одягу,
Раніше в Метро були, я туди відвозила. Минулі вихідні була там і вчора - нема контейнерів, поприбирали. Тепер не знаю куди везти
svetolino• 19 апреля в 12:43
Ответ дляЯНаПэПэ
Голова геть не варить.
На мусор!
Петриківна• 19 апреля в 12:45
Автор, не створюйте собі проблеми. Виставіть на ОЛХ за шоколадку самовивозом. Кому треба саберуть, самі посортують і поперуть
Ширли-Мырли• 19 апреля в 12:46
Ответ дляЯНаПэПэ
Голова геть не варить.
Розбийте все на маленькі кроки і поставте собі досяжні часові рамки. На приклад раз в 2 дні розбирати та прати 1 чи 2 пакети. Коли воно буде чисте та сухе, то одразу розкладайте в підписані за віком пакети.
Так, якийсь час воно буде під ногами. Можна на новій пошті придбати 4 однакових коробки і складати в них. Так компактніше та охайніше буде зберігати поки роздасте одяг
Ширли-Мырли• 19 апреля в 12:48
Ответ дляВічний двигун
Автор, не слушайте . Страдать фигней и несколько дней стирать-гладить это бред
Прасувати точно не треба, а попрати варто. Буває так, що застарілі плями не відстіруються і тоді треба викинути, тому що віддавати з плямами як на мене це образливо
svetolino• 19 апреля в 12:48
Ответ дляЯНаПэПэ
Кошик добра через 2 зупинки, я сама без чоловіка. І ще питання більше про попрати
Не заморачиватись. По одному ,два пакети виносити. Бережіть себе! Розбирайте по одній полиці, нащо тратити сили на прання і прасування. У вас одне життя, бережіть здоров´я.Сил! Здоров´я!
ЛюблюДевчонок• 19 апреля в 14:01
Ответ дляЯНаПэПэ
А де віддаєте?
Може є якась група ВПО в Києві?
Порадьте будь ласка
Тут на КС, в віддам даром
Майданщица• 19 апреля в 15:06
Новое и б/у дорогое зимнее (пуховик рейма или ботинки экко, например) продаю. Все остальное б/у отдаю. Вчера отправила новой почтой 3 огромных пакета в Кунгуруш, это благотворительная организация в Киеве