КонхфЭдкаТузик• 19 апреля в 12:11
Навіщо ви так радо біжите жити з чоловіком в однушці?
Це ж не зручно, дівчата!
Якщо жити разом то нехай знімає або купує ХОЧА Б двокімнатну (а краще побільшу чи будинок, де в кожного буде своя кімната та простір). А в чому така радість - жити вдвох в одній кімнаті, сидіти одне в одного на голові та отримати одну полку в його шафі та склянку для зубної щітки? А ще й - готувати йому, прибирати, обслуговувати - щоб ШО отримати? Нічого?
Своїх доньок вчу, що перед тим, як почати з ним жити - оціни, А ТОБІ ТАМ Є МІСЦЕ? Тобі, банально навіть - подобається в нього вдома? Тобі там комфортно? Якщо ні - не погоджуйся ніколи, в спільному побуті на 40 квадратах кохання дуже швидко закінчиться...Краще жити самій чи з батьками в комфорті, аніж отак...
Ви як вважаєте?
Г@Л@В@ломка• 19 апреля в 12:14
Нет только если отдельно еще квартиру минимум 3 купит , чтоб как говорится безопасность была
Птица секретарь• 19 апреля в 12:14
Прикиньте, не у всех есть деньги и куча жилплощади. Я выходила замуж за студента и сама была студенткой. Подрабатывали: стройка/официантка. Два обычных студента из обычных семей. Для нас и однушку тянуть было круто. Снимите розовые очки. Не все богатые, и женитьба - не привилегия для богатых.
Тишком нишком• 19 апреля в 12:15
Хто зараз прибирає та обслуговує ? Ви в минулому столітті застрягли ? Прибирає робот пилосос, їжа замовляєтся або купується готове в супермаркеті.
Коли кохаєш, то хочеш проводити вільний час з цією людиною. Ну і на оренді економія - вдвох знімати дешевше, ніж одному.
Цибулька зла• 19 апреля в 12:15
Ответ дляПтица секретарь
Ми взагалі кімнату знімали в квартирі.
Потринділиця• 19 апреля в 12:16
Жили свого часу з чоловіком і старшлю дитиною і однушці. Добре жили) щручно було) не заважали один одному. Не бачу проблеми, коли дитина мала.
КонхфЭдкаТузик
• 19 апреля в 12:16
Ответ дляКавуся
А собаке отдельную квартиру?
І коту!
тянитолкайка• 19 апреля в 12:16
Мне комфортно с мужем в однушке. Я его не обслуживаю если что совсем, даже не готовлю, мне с ним хорошо и однушка не проблема, если надо поговорить по телефону, побыть одной, пошла закрылась в спальне и все
Коко Шанель• 19 апреля в 12:17
Охренеть, конечно. Не идеализирую мужчин, но как де меня бесят такие куры с исключительно потребительским отношением.
КонхфЭдкаТузик
• 19 апреля в 12:18
Ответ дляТишком нишком
Ага, саме в того, хто пропонує жити з ним в 40 квадратах - робот пилосос і доставка
А ще ламборгіні внизу припаркована...
Меряю от 0• 19 апреля в 12:19
Ответ дляТишком нишком
А, точно, ще ж половину за це заплатити треба)
Любов з присмаком «навпіл легше виживати»)))
КонхфЭдкаТузик
• 19 апреля в 12:19
Ответ дляКоко Шанель
Ні, не плутайте потрєбітєльство з бажанням жити в комфорті та мати власний простір ( це природньо)
Мрію про космос• 19 апреля в 12:19
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Член вы не предложите
Она его и не искала, судя по предыдущей ’реальной’ теме
КонхфЭдкаТузик
• 19 апреля в 12:20
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Член вы не предложите
Можу
Коко Шанель• 19 апреля в 12:20
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Купите себе квартиру и живите в комфорте )
КонхфЭдкаТузик
• 19 апреля в 12:20
Ответ дляКоко Шанель
Пусть ваши дочки всегда живут в комфорте с вами )
Ні, в них своє буде окреме (хоча якщо захочуть то наздоровʼя)
Протру пилюку• 19 апреля в 12:22
Автор, а вы замужем? У вас какая жил площадь и муж кем работает (если еще не сбежал)?
Ато так почитаешь тут некоторых то мужчина им должен предоставить все условия для жизни, оплачивать каждый шаг, еще и сделать так чтобы бедняжка не работала. Насмотрелись на инстаграмную картинку идеальной жизни и считают что все мужчины должны зарабатывать миллионы
Тишком нишком• 19 апреля в 12:21
Ответ дляМеряю от 0
Якщо вам дешевше знміти квартиру і жити окремо, та зустрічатися на вихідних тільки, будь ласка. Мені дешевше оплачувати оренду навпіл з чоловіком, ніж одній 🤷
Коко Шанель• 19 апреля в 12:22
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Да и слава богу! 😂
КонхфЭдкаТузик
• 19 апреля в 12:23
Ответ дляПротру пилюку
Ні, він не повинен заробляти мільйони і я теж працюю, сидіти на шиї не збираюсь. Але - якщо він хоче жити разом - зобовʼязаний організувати для цього нормальні умови. А не ’переїжджай, складай свої труси в ящик до моїх носків’...
Губи до вух• 19 апреля в 12:23
Ответ дляГ@Л@В@ломка
И все на тещу запишет.
КонхфЭдкаТузик
• 19 апреля в 12:23
Ответ дляОце так цабе
А для кого тогда эти однушки строят?
Для людей які самі живуть, ясно ж