Малая Налегке• 19 апреля в 12:18
Здається що закоханий в себе?
В описі анкети, вказано дівчина має бути не більше 60 кг, зріст 165-170.
Мене то 54 кг, зріст 167…
Це ж шмирити буде, не дай Бог погладчати. А ще інтуїтивно підсказує, що тільки себе буде кохати. І перебірливий у виборі.
41 рік і не був одружений і відносини не довгі мав по життю. В пошуках своє каже)
Чи то я надумала собі?
Мене то 54 кг, зріст 167…
Чи то я надумала собі?
Покращена• 19 апреля в 19:04
Ответ дляМалая Налегке
Що саме цікаве, що живе у батьківській квартирі з мамою та сестрою, авто немає.
І що інста, спортивну дівчину. Ще й обісрати може. Написав був, що було побачення, де йому було стидно з дівчиною йти, типу вона низька ростом. Йшов і думав, щоб ніхто не побачив його, а то сказав би, що то його дитина.
Я його вже заблокувала. Але хотіла дізнатися думку. Бо він симпатичний дійсно. Але ці загони, це дніще
Не такой он и симпатичный если честно.