Пошаманю• 19 апреля в 14:09
Які вчинки Вашого мужчини Вас вразили?
Після яких Ви зрозуміли. Це дійсно справжня любов. І ви дотепер і все разом.
Н@Диете• 19 апреля в 14:10
Є вчинки, що вразили, але потім були також вчинки, через які розлучилися. Казкові подвиги не втримали все життя
Морская свинка• 19 апреля в 14:12
Ответ дляГорлаю зрання
Все было совершенно наоборот. Но «вразило» нереально.😁
Та да) Разве что наоборот. После 18 лет брака дрался за панельку в Ха как за бабин пай) А така любофф була
Питань нема• 19 апреля в 14:13
Коли мене обікрали в маршрутці (ми ще тоді зустрічалися) приїхав ввечері до мене на роботу з квітами і від себе дав всю суму, що в мене вкрали...чесно, було приємно
Сижуревувшоке• 19 апреля в 14:23
З приємного - нічим. Він просто надійний порядний чоловік.
А вразило мене дуже сумно, коли в нього стався невровий зрив 20 років тому (а хтось тут на форумі недавно сказав, що це міг бути і мікроінсульт), і в серйозній ситуації він розгубився і доволі дивно себе повів. Після того момента він змінився. Він не став поганим, він поламався.
Гигиенишвили• 19 апреля в 14:33
Як він в березні 22 року допомагав людям виїхати з палаючого Маріуполя. Не знала, що він такий відважний.
Звезда в шоке• 19 апреля в 14:48
Ответ дляМорская свинка
є такі що за мікрохвильовки деруться і дитячі велосипеди не віддають, так що вам ще почастило. У вас майже лицар
Пошаманю
• 19 апреля в 14:49
Ответ дляН@Диете
Тому я й написала. Що ви дотепер разом. Що це дійсно виявилася сильна і справжня любов.
Пошаманю
• 19 апреля в 14:51
Ответ дляМорская свинка
От тобі і любов. Мій бувший чоловік взагалі вкрав квартиру. На родичку оформив. Щоб мені і дітям не досталася.
Пошаманю
• 19 апреля в 14:52
Ответ дляМуууумие
Из-за меня полностью изменил свою спокойную прекрасную жизнь
Як саме?
Пошаманю
• 19 апреля в 14:52
Ответ дляПитань нема
Круто і ви багато років живете вже разом, напевно?
100%• 19 апреля в 15:05
Взял на себя часть моих расходов. Машина (моя) полностью на нем: заправка, замены масла, переобувка и всякое такое. При чем с первого месяца начала отношений. Ну и в целом забота.
Муууумие• 19 апреля в 15:29
Ответ дляПошаманю
Як саме?
Переехал в другой город, таскался с нами по сьемам , решал все мои вопросы и моих детей, работы ему короче много с нами подвернулось ну и естественно увеличения дохода, а раньше хватало, а это тоже головняк
Питань нема• 19 апреля в 15:34
Ответ дляПосле 18
Це як?
Один раз розлучились, потім знову зійшлись - одружились. Зараз він за кордоном і там у нього нові відносини. Немає сенсу триматись за минуле, скоро чергове розлучення. Життя...
Пошаманю
• 19 апреля в 15:36
Ответ для100%
Щастя Вам!
Пошаманю
• 19 апреля в 23:13
Ответ дляСама собі лікар
Всиновив мою дитину. Та виростив її.
Це дійсно достойний вчинок.
Пошаманю
• 19 апреля в 23:15
Ответ дляМуууумие
Як це мило! Бажаю вам щастя!