черная мамба• 19 апреля в 15:55
Як здати на права приїхавши з-за кордону?
Поділіться реальним досвідом, як краще швидко це зробити
Зараз думаю вивчити теорію самостійно, приїхати, здати іспит, взяти в приватній автошколі пришвидшений курс водіння на 2-3 тижні і одразу пробувати здавати
Які є моменти, які я не врахувала? Чи можливо обмеження чи необхідні терміни очікування?
Поділіться ре альним досвідом отримання водійського посвідчення в Україні, щоб не три місяці розтягувати
(Варіант не здати з першого разу і перездача через 10 днів я знаю, що інше не врахувала)
Слобожаночка• 19 апреля в 16:18
Ответ дляМіняйловна
У вас судя по всему нет машины. Можно подумать вы всегда правилтно сворачивали.
Этожзвяздаяегообожаю• 19 апреля в 16:18
Не уверена, но кажется, что и теорию нужно учить через школу, а не самой. Благо сейчас онлайн без проблем теорию преподают. Ну а практику за 2-3 недели забудьте. Что бы сдать экзамен, который сейчас сдают не менее чем со 2-3 попытки, а некоторые и с 4-5, вам надо наездить какое то мин количество часов, которого не хватит, т.е. реально часов 30 не меньше надо наездить, а то и 40. Далее, зависит от области вашей, вы еще попадите на экзамен по практике. Талонов практически нет, а те что есть могут попасть на тривогу, а в некоторых областях она висит сутками.
Из практики: знакомая живя на 2 страны сдавала на права у нас 1,8 года.
Слобожаночка• 19 апреля в 16:20
Ответ дляКрасота неземная
Вас заклинило на этих автобанах? Постоянно ездим никаких проблем, а для вас я смотрю это очень тяжело😂 больная тема)
Ну залишали би це корумповане гавно з купленими правами в Україні - ні , везуть в ЄС
Бачу_майбутнє• 19 апреля в 16:20
Ответ дляпьЯНА
О да. После Киева страшнее только в Грузии ))
Да, кума когда-то в гости в Грузию ездила)
Рассказывала как молилась, когда их местный вез по горному серпантину, по гравию и крошке, на уазике без дверей))
Весело вёз, в село к своим родственникам. Известное грузинское гостеприимство) кучу вином потом отдавали, отходила от стресса
Кудлата хмаринка• 19 апреля в 16:20
Ответ дляМіняйловна
Чому вона буде наражати на небезпеку якщо здвсть сама на права?
Действительно. За границей автошкола 1год ( в стране, где я живу), а авторица хочет за 2-3 недели выучится и уже сдать. Вот когда такая звезда вас или вашего родственника покалечит, вспомните свой текст.
іронічна антитеза• 19 апреля в 16:21
Ответ дляСлобожаночка
Ви б хотіли користуватися дорогами поряд з людьми після ваших порад з купленими правами ?
Ні в якому разі, я взагалі не саджусь за кермо, бо не маю до того ні хисту, ні нервів, але питання у автора було яке? Про швидке складання іспиту. На жаль, у нас швидко вирішується в основному лише так, і це реальний досвід мого оточення, а не якісь плітки.
А стосовно порад... Це самі інструктори пропонують, типу без моїх порад не існує такої практики)
Мати тріля• 19 апреля в 16:25
Ответ длячерная мамба
Права можна обміняти
Обміняти права, отримані після того, як отримали внж країни?
Слобожаночка• 19 апреля в 16:21
Ответ дляКудлата хмаринка
Зараз вам насиплять в панамку
Талановитим українкам достатньо пару занять - головне щоб показали яку педальку тиснути
Кудлата хмаринка• 19 апреля в 16:21
Ответ дляМіняйловна
В якій країні вчать їздити автобанами? І що там вчити? Як на педаль жати?
В сша и Канаде, на пример. Обязательные уроки. На скорости 100-120.
Красота неземная• 19 апреля в 16:21
Ответ дляСлобожаночка
Гавно тут одно воняет и вы знаете о чем я) к сведению мне купили права в 2005 с этого момента я за рулем постоянно ни одного ДТП и даже админки, а вы какая-то немного нездоровая озлобленная тетка😂
Слобожаночка• 19 апреля в 16:22
Ответ дляіронічна антитеза
Навіщо корумповане гавно у вигляді купівлі всього підряд нести в країни де права отримують інакше
Чим ті люди винні ?
Міняйловна• 19 апреля в 16:22
Ответ дляКудлата хмаринка
Год это если вы не в состоянии с первого раза сдать.
Міняйловна• 19 апреля в 16:22
Ответ дляМати тріля
Та ні , зразу як приїхав можна міняти
Добродійка• 19 апреля в 16:23
Ответ дляСлобожаночка
А закордоном ті права потім будуть дійсні ? Не всі країни приймають до заміни укр «права «
Це питання ще не вирішено
Слобожаночка• 19 апреля в 16:23
Ответ дляКрасота неземная
Ви ж здоровою з купленими правами ?
Сподіваюся Україну радуєте ними
Слобожаночка• 19 апреля в 16:23
Ответ дляКудлата хмаринка
Це лишнє українкам
Підпишуть педальку яку тиснути і круїз
іронічна антитеза• 19 апреля в 16:24
Ответ дляСлобожаночка
Чим ті люди винні ?
Це гавно принесе інструктор, які майже всі вась-вась з сервісним центром і ділять гроші, і все чудово влаштують незважаючи на відеозапис.
Мати тріля• 19 апреля в 16:26
Ответ дляМіняйловна
Та ні , зразу як приїхав можна міняти
Я мала на увазі права, отримані після того, як отримав внж. Тому і уточнила у автора, бо в більшості країн так не можна зробити
Відредагувала попереднє повідомлення, бо написано воно кривувато
Красота неземная• 19 апреля в 16:24
Ответ дляСлобожаночка
Ви ж здоровою з купленими правами ?
Сподіваюся Україну радуєте ними
Чем радую? У вас совсем все плохо, перечитайте свой набор слов🤦♀️
Кудлата хмаринка• 19 апреля в 16:24
Ответ дляМіняйловна
О чем вы пишите? Минимальный срок обучения- год. Мы не о смене прав на местные, а о учебе с нуля! У автора прав нет. Ей необходима учеба с нуля.
Міняйловна• 19 апреля в 16:24
Ответ дляКудлата хмаринка
В якій це країні?
Слобожаночка• 19 апреля в 16:25
Ответ дляіронічна антитеза
Якщо в Україні все так влаштовано і он 99% вище це ок , то навіщо цивілізовані країни наражати ?
Слобожаночка• 19 апреля в 16:26
Ответ дляКрасота неземная
Купленими правами радуйте Україну
І нехай ваша дитина переходить вулиці з такими самими водіями з купленими правами
Десь в Україні
Бачу_майбутнє• 19 апреля в 16:26
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Это с большими перерывами? В несколько этапов? Или как так долго получилось?
Красота неземная• 19 апреля в 16:27
Ответ дляСлобожаночка
Купленими правами радуйте Україну
Десь в Україні
Точно больная) и мы не в Украине
Слобожаночка• 19 апреля в 16:28
Ответ дляКрасота неземная
Точно больная) и мы не в Украине
Удалено администрацией...
Смайлик• 19 апреля в 16:30
Ответ дляБачу_майбутнє
Везде вроде укр права действительны...
Если ты приехал как турист, действительны. Если проживаешь постоянно, то во многих странах надо получать местные права.
Найщасливіша• 19 апреля в 16:29
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Нет, не нужно теорию учить через школу.
іронічна антитеза• 19 апреля в 16:30
Ответ дляСлобожаночка
А я тут до чого? Це на відповідальності автора, яка або погодиться на хабар, щоб швидко отримати посвідченя, або буде довго і нудно вчитися і здасть сама з енного разу.
Смайлик• 19 апреля в 16:30
Ответ дляКудлата хмаринка
У меня есть американские права и не было уроков на автобане.