Треба ось так• Изменено 13 апреля в 13:51
чи можна в автошколі окремо замовити практику з ПДР, без теорії?
Я записалась на безкоштовний офлайн курс з теорії. Я правильно розумію, що після цього можу іти до будь-якого інструктора і вивчати практику самостійно, чи до здачі іспитів потрібно прикріпитись до якоїсь автошколи?
І ще питання - 24 години достатньо чи замало для теорії?
Электричка• 13 апреля в 13:52
Вы можете хоть сами учить теорию, но перед практикой нужно сдать теоретическую часть. потом идите в любую автошколу
Хата на мати• 13 апреля в 13:55
Надо прикрепиться к автошколе обязательно
Я начинала учиться в одной автошколе практике, не сложилось с инструктором, посоветовали другого. Он частный, но от автошколы работает. Доплатила денег, оформили в новой автошколе и с частным занималась
Щось не спиться• 13 апреля в 14:14
Ходила в автошколу, вместо теории несли чушь (о личном, о море, о детях..) потому на теорию не ходила, ходила на практику (что было не лучше!) теорию учила сама.. Суть: привязка к автошколе, не терию не ходила, сдавала со всеми экзамен по теории и 2 экзамена заключительных..
Леплю из пластилина• 13 апреля в 14:14
Да,я так сама выучила,пошла сдала теорию и записалась в автошколу на практику. Не вижу смысла куда-то ходить ради теории,все есть в интернете и билеты для сдачи в том числе
Щось не спиться• 13 апреля в 14:15
Для допуска на экзамены смотрят чтобы уроки по вождению были все пройдены
Забобонний фрукт• 13 апреля в 14:22
Теорію ви можете вчити самі, з автошколою, на різних платформах і здавати теоретичний іспит. Для практики маєте бути закріплені за сертифікованою автошколою, бо автошкола потім подає документи в сервісний центр про проходження вами практики.
Кавуся• 13 апреля в 15:03
Плюс до зданої теорії потрібна мед.довідка і можна йти в будь-яку автошколу.
40 годин практики обовязково для допуску до практичного іспиту в серв.центрі.