Українка Маша• 19 апреля в 20:50
Дівчата, потрібна порада
Ходжу в басейн сама, плаваю як вмію. Раніше трохи займалась з тренером в іншому місті — мене навчили базі: рухатись у воді, лягати на спину, трохи плисти.
Нещодавно в басейні до мене сам підійшов тренер і почав пропонувати свої послуги. Я вирішила спробувати одне заняття.
Ситуація така:
я сказала, що вже займалась раніше
він попросив показати, що я вмію
я показала (спину, плавання)
спочатку сказав “добре”
А потім вже ближче до кінця заняття сказав, що мене “там нічому не навчили”. І при цьому все, що він мені показував — це фактично те саме, що я вже робила з попереднім тренером, нічого принципово нового не було.
І в мене залишилось дивне відчуття:
ніби знецінили мої попередні заняття
ніби він подає це так, що це вже його заслуга
хоча я це вміла ще до нього
Тепер думаю, чи варто взагалі продовжувати з ним займатись. З одного боку, може я перебільшую і це нормальна поведінка тренера? З іншого — мені не дуже комфортно після цього.
І ще момент: якщо я не буду до нього ходити, переживаю, що він може подумати, що “за одне заняття навчив і я злилась”, хоча це не так.
Як би ви вчинили на моєму місці?
Мстящий за Зайца• 19 апреля в 20:52
Він бабла хоче.
Ви хочете йому (козлу) його платити?
От і відповідь
Ви хочете йому (козлу) його платити?
От і відповідь
Прикуси Язика• 19 апреля в 20:55
1. На Вашем месте я бы меньше слушала ютюбных психологов и больше бы развивала житейскую смекалку.
2. Сказала бы навязчивому тренеру, что в его услугах не нуждаюсь.
Пугачиха• 19 апреля в 20:56
Ответ дляМания-Величия
Сходила б до психолога
И уволилась с советчицы
Хотя где ещё будут терпеть такой бред, как не на этой помойке
Прикуси Язика• 19 апреля в 20:58
Ответ дляПугачиха
И уволилась с советчицы
Тредс. Мне кажется, иногда, что там филиал Советчицы.
Руда ліса• 19 апреля в 21:04
Ужас обесценили ваши предидущие занятия? Тренер нарцисс и абьюзер! Обращайтесь за психологической помощью как советуют в первом коменте.
барабанщица• 19 апреля в 21:22
Все питаю зарання• 19 апреля в 21:24
А вы хотите научиться спортивному плаванью? - Идите в группу, такие есть для взрослых. В шруппе занятия эффективнее.
Не хотите - плавайте как вам нравится. Тренер вам не указ.
Українка Маша
• 19 апреля в 21:31
Ответ дляВсе питаю зарання
Мене вчили вже спортивному ,не до вчили скоріше просто
120-120-120 (не худею)• 19 апреля в 21:39
Ответ дляУкраїнка Маша
Та ну, ви вже плавати давно повинні. Ну хоч якимсь зі способів, далі просто отточується техніка, а ви досі х.....ю займаєтесь. Дивні ваші числення теми і дивні ваші навички.
Все питаю зарання• 19 апреля в 21:43
Ответ дляУкраїнка Маша
У меня дочка занимается спортивным плаванием в секции уже лет пять. и только сейчас набрала технику для соревнований Техника ставится годами работы, продолжайте.
Царевна_несушка• 19 апреля в 22:44
Ответ дляВсе питаю зарання
Техніка не п´ять років ставиться. Просто у когось є відчуття води, а у когось немає. І плавання це не той вид спорта, яким треба займатись людям, які п´ять років вчаться правильно плавати.
Все питаю зарання• 19 апреля в 22:48
Ответ дляЦаревна_несушка
Дочке 12 лет. Сдает на уровень юношеской сборной олимпийского резерва. Не в Украине.
Конечно, взрослый человек быстрее учится, но это в любом случае не пара занятий, а годы.
Українка Маша
• 19 апреля в 22:51
Ответ для120-120-120 (не худею)
Але тренер мене помітив та почав пропонувати свої послуги,значить плаваю погано ще
Царевна_несушка• 19 апреля в 22:52
Ответ дляВсе питаю зарання
Що це за рівень такий?
І ні, дорослий не вчиться швидше. Дітям не потрібно п´ять років, щоб навчитись правильно плавати. У нас в Україні є зрозумілі розряди з плавання. Зазвичай, дитина, яка займається плаванням, в 12 років має 2й або 1й дорослий розряд. Нормативи можна погуглити. Це звичайна дитина, не така, яка хаатає зірки з неба.
Українка Маша
• 19 апреля в 22:52
Ответ дляЦаревна_несушка
Правильне плавання це дійсно важко та вимагає зусиль та часу
Царевна_несушка• 19 апреля в 22:53
Ответ дляУкраїнка Маша
Я знаю, як це. І це не п´ять років) бачу багато дітей)
Українка Маша
• 19 апреля в 22:56
Ответ дляЦаревна_несушка
То дітям легше,а я доросла яка ніколи не вміла плавати
Все питаю зарання• 19 апреля в 23:00
Ответ дляЦаревна_несушка
Що це за рівень такий?
Мы не в Украине, другие цели. У нас просто плавать детей учат в школе на физкультуре, это каждый умеет.
120-120-120 (не худею)• 19 апреля в 23:03
Ответ дляУкраїнка Маша
То в якій техніці ви плаваєте? Бо з вашого опису складається враження, що ваш стиль ’одеська бабуся’. Вас навчили рухів та лягати на спину.....
Ви це серйозно? Трохи плисти? Це як, метрів 10?
Царевна_несушка• 19 апреля в 23:08
Ответ дляВсе питаю зарання
Ну ви ж чомусь писали про якийсь рівень, якоїсь збірної
а тепер виявляється, що просто плавати ціль
Українка Маша
• 19 апреля в 23:18
Ответ для120-120-120 (не худею)
Я плаваю пляжним стилем із головою над водою
120-120-120 (не худею)• 19 апреля в 23:21
Ответ дляУкраїнка Маша
Дуже дивно. Вас так жоден тренер нічому не навчить і це не обезцінювання. У вас досягнень взагалі немає.
Українка Маша
• 19 апреля в 23:23
Ответ для120-120-120 (не худею)
Ну я наприклад і це не вміла,а зараз можу пересуватись у воді хоч якось,хіба це не досягнення?)
120-120-120 (не худею)• 19 апреля в 23:25
Ответ дляУкраїнка Маша
Це досягнення за один урок, ну за два.
Українка Маша
• 19 апреля в 23:26
Ответ для120-120-120 (не худею)
Це досягнення за один урок, ну за два.
Ви перевіряли це особисто?