СамавиховуюКота• 20 апреля в 10:16

Оплата за процедуру

Доброго ранку. Допоможіть визначити скільки платити лікарю в державній клініці за спеціалізований огляд. Ми перейшли з платної клініки (були в нього) в державну де він працює також. Стан погіршився і лягли на стаціонар, але не у його відділення.

Припустимо в платній (де ми були)послуга коштує близько 2х тисяч і 1тис. седація. Є по місту і дорожче.
Я знаю, що можна питати на місці, але вони не кажуть - кажуть, що сума на розгляд пацієнта.

То скільки платити відносно до приватних клінік? Нам з ним ще оперуватись пізніше.
Замрійлива• 20 апреля в 10:17
А не платите, нє? Навіщо це хабарництво?

автор СамавиховуюКота • 20 апреля в 10:19
Ответ дляЗамрійлива
А по темі є відповіді?
А_мій_самий_самий• 20 апреля в 10:19
Я плачу столько сколько в частной стоит процедура , просто хожу по звонку в стационар мне так удобнее
Пасхальний тролік• 20 апреля в 10:20
почему перестали ходить в частную
Замрійлива• 20 апреля в 10:20
Ответ дляСамавиховуюКота
А по темі є відповіді?
Ну то знаєте ж за яку суму він працює в платній. Платіть таку ж.
Все питаю зарання• 20 апреля в 10:23
Ответ дляСамавиховуюКота
А по темі є відповіді?
По теме, нисколько, он зарабатывает в платной.
автор СамавиховуюКота • 20 апреля в 10:23
Ответ дляПасхальний тролік
почему перестали ходить в частную
Я написала. Бо стан погіршився і лягли на стаціонар

Просто Фіфа• 20 апреля в 10:23
Ответ дляСамавиховуюКота
На 50 проц меньше платить.
Папобус• 20 апреля в 10:23
Аллерголог моей дочери работает и в частной и в гос. На приём приходим, когда назначает, иногда в частную, иногда в гос. В частной оплачиваю в кассу, в гос не плачу.
автор СамавиховуюКота • 20 апреля в 10:27
Ответ дляПросто Фіфа
На 50 проц меньше платить.
А як щодо анестезіолога? Давати їм однією сумою, вони розберуться чи як?

Я взагалі за платні клініки, не вмію в ці ’конверти’. Але ситуація так викрутилась, що треба бути в державній.
Комиссия50%• 20 апреля в 10:42
Ответ дляСамавиховуюКота

Спитайте в лікаря. Якщо скаже «на ваш розсуд», то платіть стільки приблизно, скільки і в приватній. Про анестезіолога теж окремо спитайте.
Я два рази в житті платила «в кишеню». За операцію і за пологи. Обидва рази мені лікар називав суму за все, а далі вони вже проміж собою самі розбиралися.
Чаклунка-ведунка• 20 апреля в 10:56
Ответ дляПросто Фіфа
На 50 проц меньше платить.
і я так думаю, так би і робила
Чаклунка-ведунка• 20 апреля в 10:57
Дайте на 50 % менше, але запитайте чи цього достатньо. Ви по реакції побачите чи треба більше, чи ні
Просто Фіфа• 20 апреля в 11:03
Ответ дляСамавиховуюКота

Суму за операцію вам скажуть, навіть не беріть в голову, це буде усього. Можете наперед запитати, щоб підготуватися. Це не є секрет, називають всім.