Не против• 20 апреля в 10:41
Порадниці можете мене вітати, нарешті стала американкою США
Набула громадянство США і отримала сертифікат натуралізації, скоро ще буде святкове паті з іншими новими громадянами, не з нашої общини
Щодо нашої общини то зараз багато російсько=українських пар і молодих і дорослих, щось тягнуться наші українці росіяни одне до одного
Маямі Флорида
Голена блондинка• 20 апреля в 10:45
Ответ дляТоскующая
Сколько лет вы к этому шли?
Недолго) как решила написать, как украинцы к рашикам тянутся, так сразу и выдала)))
Пугачиха• 20 апреля в 10:45
Ответ дляМозговая пилочка
Провокация)
100%
Тягнуться, тягнуться, а витягнуться не можуть
Залізний кіготь• 20 апреля в 10:45
Ну да, а чего ж американським украинцам не любить американських руцких.
Тоскующая• 20 апреля в 10:46
Ответ дляНе против
з 2017
Супер, это вам повезло, или так все получают так быстро гражданство?
Не против
• 20 апреля в 10:46
Ответ дляЗалізний кіготь
Та й не тільки, зі білорусами пари, з румунами, з британцями меншою мірою
месяцкие• 20 апреля в 10:46
Я оценила ваш вброс) смешно)
А по теме - поздравляю, если это правда, это реально нелегкий путь.
Не против
• 20 апреля в 10:47
Ответ дляТоскующая
Грінка була з 2017
МаксХмара• 20 апреля в 10:47
А ви мене привітайте - я стала членкинею команди, яка завтра вирушає на Марс, сьогодні тіки прибухньом, відсвяткуємо та завтра в путь з цієї огидної планети.
Дверной_Проем• 20 апреля в 10:53
З 2020 року я пройшла шлях від отримання громадянства до посади сенатора США завдяки наполегливій праці та стратегічним рішенням. Усі спроби автора вразити нас своїм громадянством з 2017 року виглядають дріб’язково порівняно з масштабом моєї роботи та політичних досягнень.
ЧупакабраЗеБест• 20 апреля в 10:56
Ответ дляНе против
так вы гиюр приняли?
Білий Лосик• 20 апреля в 10:57
Оте ’тягнуться українці до росіян’ я б назвала ’яке їхало - таке здибало’. Уроди гуртуються, одне гавно обіймається з іншим. Тусуйтесь там з ким хочете і перестаньте прикидатись українкою. Ви кацапка і завжди нею були.
Удачная• 20 апреля в 10:58
Ответ дляДверной_Проем
А вот это похоже на лав 🤣
Тримаю свічку• 20 апреля в 11:05
От украинского отказались? Иначе как вы смогли получить второе? Сейчас же невозможно отказаться от укр
Прибираю щодня• 20 апреля в 11:05
Авторе, вітаю з втіленням мрії! У мене подружка живе у Флориді, теж громадянка, але вже років 20, через шлюб.
Ашолюдискажуть• 20 апреля в 11:54
Ответ дляНе против
з 2017
А не страшно, говорят Америка под воду уйдет, странно но американцы жилплощадь в Европе покупают
Своего не предлагать• 20 апреля в 12:15
Брешете, як ....
В жовтні минулого року друг доньки отримав громадянство США, і вона була з ним на врученні сертифікатів в окружному суді Маямі (саме там проводяться вітальні заходи для нових громадян)
Так от,нових громадян було 100 з чимось, кожен міг привести з собою 2 членів родини або близьких, тобто загалом були присутні 300+ осіб.
І моя донька була чи не єдина біла в цьому натовпі. 70% латиноси, 20 азіати і 10 афро.
С сотні нових громадян білих не було НІ ОДНОГО.
Тому не треба тут брехати про пари русько-українські, які масово одружуються і отримують громадянство.