Море, історія або те та інше: варіанти автобусних турів до Греції
Греція — країна, де активний релакс ідеально комбінується зі спокійним пляжним. Лише тут ви можете до обіду відпочивати на морському узбережжі, після — відвідати музей чи подивитися на античні пам’ятки, а вночі — на вечірку до клубу. Універсальність, яка підкупить миттєво! І це все, насолоджуючись смачною грецькою кухнею. Ідеально після гамору великого міста.
Ви колись думали, а чим же Еллада так приваблює туристів? Ми скажемо чесно! Ця країна — у чомусь бюджетний аналог Мальдів. Іонічні острови (Закінф, Левкада, Кефалонія), Крит (Елафонісі, Балос), півострів Халкідікі — чиста бірюзова водичка, дрібна галька чи білосніжний пісок, неймовірні пляжні краєвиди, але… ще навіть більше можливостей для релаксу. Читайте далі, розкажемо детальніше про всі варіанти автобусних турів у Грецію з відпочинком на морі і не тільки.
Морський відпочинок у Греції
Перше, що хочуть туристи, шукаючи тур в Елладу, попри універсальність країни, релакс на морі. Клімат для купання тут сприятливий аж пів року: з травня до жовтня можна сміливо бронювати тури у Грецію на море. Туристична компанія Tango Travel допоможе визначитися з вибором. Дивіться, які варіанти від 130€ рекомендуємо ми.
«Греція. Між небом та землею» — 10-денний автобусний тур в Грецію з відпочинком на морі зі Львова, «родзинкою» якого є релакс на Егейському морі з проживанням в одному із базових готелів (Villa Exarhos, Hotel Kouros, Paralia Beach Boutique Hotel).
У цьому турі більшість часу ви проведете на Егейському морі у Паралія Катеріні. Любите лінивий відпочинок? Ніхто не змусить гуляти. Подивитися цікаві місця Еллади ви можете лише за власним бажанням: Салоніки, Афіни чи в терми Арідея або Едеські водоспади. До речі, є можливість вирушити в цей автобусний тур ви можете також з Івано-Франківська.
Туристам, які шукають не тури в Грецію на море, а лише комфортний доїзд зі Львова пропонуємо автобусний чартер в Елладу на 7 днів. Сучасні автобуси єврокласу від 130€ забезпечать комфортну подорож до зручної локації Паралія Катеріні. Звідси легко доїхати до будь-якого готелю. І тиждень провести так, як хочеться, повернувшись до Львова з тим же комфортом.
Хочете морського релаксу суто на вихідні? Тур «Халкідіки. Вихідні на морі» від 210€ — ідеально! Поплавати там, де пляжі розміщені поруч з хвойними лісами, відвідати Салоніки, побачити Блакитну Лагуну. І все це — швидко та доступно! Більше варіантів — на нашому сайті.
Екскурсійна складова відпочинку на морі у Греції
Морський релакс — це добре, але його люблять далеко не всі. Звісно, в Греції є на що подивитися і крім цього. Саме тут чимало історичних памʼяток, зокрема й цілі старовинні міста, де можна максимально наблизитися до античності.
Точно рекомендуємо відвідати наступні:
- магічні монастирі Метеора, розміщені на вершинах скель, звідки відкривається неймовірний гірський пейзаж;
- старовинні Салоніки з Білою вежею, вежею ОТЕ, церквою Святого Дмитрія, Музеєм візантійської культури, Музеєм ілюзій та портом;
- Афіни — локація, де античність співіснує з сучасним ритмом життя. Головна історична пам’ятка — Акрополь, колоритні райони Плака та Анафіотика з вузенькими вулицями та білими будиночками, стадіон Панатінаїкос, повністю зроблений з мармуру.
Поїхати в Грецію на море в автобусний тур з Tango Travel — можливість обрати найкращий для себе варіант, залежно від уподобань! Історія, морські узбережжя, чи те та інше — з нами це можливо. Уся інформація щодо відпочинку доступна на нашому сайті. Нумо в подорож разом!