Кашка-маняшка• 20 апреля в 16:46
Я інфантильна людина
Не можу вирішувати елементарні питання, я боюся, з´явився страх людей, проблеми в спілкуванні.
Раніше такого не було. Після народження дитини я стала якась старанна, зашугана, постійно в страху
Кашка-маняшка
• 20 апреля в 16:53
Ответ дляМеряю от 0
змінюйте препарат. + терапія.
Виходьте із зони комфорту. Чарівна таблетка розслабить, але не буде розвивати комунікативні навички
Вже вийшла з зони комфорту. Були закордоном. Там взагалі чуть не здуріла
Меряю от 0• 20 апреля в 16:53
Ответ дляКашка-маняшка
Вже руки на себе накласти хочу. Просто не вивожу цього стану. Десь щось не так і я в істерику впадаю
Есциталопрам більше від тривожності. Треба препарат для підвищення серотоніну та дофаміну.
Кашка-маняшка
• 20 апреля в 16:53
Ответ дляСмешнюча
Мама вам може допомогти?
В мене немає батьків і давно
Кашка-маняшка
• 20 апреля в 16:54
Ответ дляМеряю от 0
То в мене тривога зашкалює
Меряю от 0• 20 апреля в 16:54
Ответ дляКашка-маняшка
Ні. Так і пью його. Просто я думала що я вже якась не така стала що навіть АД не беруть
ні, ви абсолютно нормальна. Підозрюю що дуже виснажена і треба делегувати обовязки.
Як ви спите? їсте?
Люблю пиво• 20 апреля в 16:54
Ответ дляКашка-маняшка
Я вже на АД. Не допомагає
тоді підключайте психотерапію і діло піде жвавіше
Меряю от 0• 20 апреля в 16:54
Ответ дляКашка-маняшка
маю на увазі виходити до подруг поспілкуватись чи просто на масаж, погуляти самій в спокої.
Меряю от 0• 20 апреля в 16:55
Ответ дляКашка-маняшка
То в мене тривога зашкалює
у вас окрім тривожності присутній депресивний стан
Кашка-маняшка
• 20 апреля в 16:55
Ответ дляМеряю от 0
Як ви спите? їсте?
Сплю і не висираюся. Сутками б спала. Їм
Скіфська пектораль• 20 апреля в 16:58
Ответ дляКашка-маняшка
Чоловік раніше пресував весь час. Як звернулася до психіатра то не трогає з тих пір
Вот из этого и корни проблемы. Я тоже была всё время замотался детьми, бытом, не обращалась внимание на многое. А потом стала задумываться и поняла, что это прессинг так повлиял. Вы хоть к врачу дошли. А я несколько лет маялась со своими проблемами по здоровью и даже выбраться к врачу не было сил и желания. Всё время казалось, что я надумала, это надо деньги на себя тратить, какой-то стыд... как будто я симулирую и морочу всем голову. Кажется, что я хуже и тупее всех и семейные деньги на себя тратить не должна вообще.
Кашка-маняшка
• 20 апреля в 16:56
Ответ дляМеряю от 0
Всі подруги давно роз´їхалися.
Меряю от 0• 20 апреля в 16:56
Ответ дляКашка-маняшка
Всі подруги давно роз´їхалися.
з мамочками на дит майданчику подружіться. Ви така не одна)
Брюлик в стразах• 20 апреля в 16:57
Ответ дляКашка-маняшка
То в мене тривога зашкалює
Вы маленькую дозу пьете
Вам нужно к врачу для коррекции лечения
Вам давно нужно было уже 20 мг принимать, судя по вашему состоянию
Вам нужно к врачу для коррекции лечения
Скіфська пектораль• 20 апреля в 16:57
Ответ дляМеряю от 0
А хорошо он от тревожности помогает? Я ей мучаюсь иногда до ужаса, до оцепенения(
Кашка-маняшка
• 20 апреля в 16:57
Ответ дляСкіфська пектораль
Боже, це всі мої думки. Що я не достойна тратить на себе
Меряю от 0• 20 апреля в 16:58
Ответ дляСкіфська пектораль
так, допомагає. Але треба дивитись по загальному стану чи є щось супутнє. Можна й сертралін при тривожності.
Продаю витрішки• 20 апреля в 16:58
Ответ дляКашка-маняшка
Я вже на АД. Не допомагає
Ну а як допоможе ) це вирішується роботою з власною психологією, а нетаблетками.
Ашотакоя• 20 апреля в 16:59
Ответ дляКашка-маняшка
Так а зачем Вам быть здоровой тогда? Если у Вас появилась вторичная выгода? Вы же в глубине души понимаете, что как только будете в порядке он опять прессовать будет?
Брюлик в стразах• 20 апреля в 17:00
Ответ дляСкіфська пектораль
Сами вы себе его все равно не назначите. Это рецептурный препарат
Идите к психиатру. Он подберёт вам лечение
Подвійна веселка• 20 апреля в 16:59
Ответ дляКашка-маняшка
ідіть до лікаря і кажіть що не допомагає. Вам змінять препарат і вам стане легше. Ви працюєте? Займаєтесь чимось приємним для вас?
Не гавкаю- но охраняю• 20 апреля в 16:59
Ответ дляПродаю витрішки
Таблетка також. Все залежить від діагнозу.
Скіфська пектораль• 20 апреля в 17:00
Ответ дляМеряю от 0
Спасибо. Эти препараты по рецепту или можно так купить? У меня ещё сложность в том, что я за границей. Куда-то обращаться сложно, языковой барьер
Кашка-маняшка
• 20 апреля в 17:00
Ответ дляSo_so
Причем здесь ребенок? Где-то Вы выбрали путь наименьшего сопротивления и вот это результат.
Так. В 19 році треба було піти від чоловіка коли він руку підняв( правда без повтору) я побоялася йти в нікуди з дитиною
размахер• 20 апреля в 17:01
Ответ дляКашка-маняшка
Тоже самое только я без ребёнка
Продаю витрішки• 20 апреля в 17:01
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Таблетки лише як тимчасовий костиль поки ви будете працювати над собою.
Кашка-маняшка
• 20 апреля в 17:01
Ответ дляСкіфська пектораль
Сімейні лікарі все виписують
Не гавкаю- но охраняю• 20 апреля в 17:02
Ответ дляКашка-маняшка
Чому всі жінки на порадниці, яких б´ють чоловіки, завжди сироти і безхатьки? Це реторичне питання.
Меряю от 0• 20 апреля в 17:01
Ответ дляКашка-маняшка
є така методика цікава - Усвідомлене співчуття до себе.
1. усвідомити свій стан (мені страшно, боляче, важко, я плачу.....)
2. проявити доброту до себе (так, мені дуже шкода себе, я заслуговую на краще...)
3. загальнолюдська спорідненість (я не одна така, багато жінок, мам, людей проходять цей стан...тобто не глобалізуємо проблему).
Це приклад роботи психотерапії. Є робочий зошит ’Усвідомлене співчуття до себе’ Крістін Нефф, Крістофер Гермер . Попрацюйте) подумайте про себе)
Ашотакоя• 20 апреля в 17:02
Ответ дляКашка-маняшка
Ну так вот Вам и путь наименьшего сопротивления о чём So_so говорит.