В шоколаде• 20 апреля в 20:12

Перепланування газу у будинку

Потрібно переробити газовий проект у приватному будинку. Підкажіть, будь ласка, яка може бути вартість і скільки часу це може зайняти?
Кили и Манджаро• 20 апреля в 20:24
Мені три роки тому називали 40 тисяч лише за проект. Зараз навіть боюсь питати.

Ширли-Мырли• 20 апреля в 20:25
Дорого. Очень дорого. Время может занять много, несколько лет, если не согласитесь доплатить в карман газовщику.
Кили и Манджаро• 20 апреля в 20:30
Там ще перевірка вент каналів,якесь заключення + котел+ робота. Залишили як є поки що. Мало того, автор, моя подруга все це зробила. А через рік їй в газ конторі сказали що встановлення незаконне і вона має заплатити штраф. За самовільне встановлення.І документи не справжні і газовщики приїздили ліві. Я була в шоці. Нічого не роблю.
Завжди недо...• 20 апреля в 20:53
Ответ дляКили и Манджаро
Не нужно проэктов. . Всё делается просто.
Поменьше говорить надо...
Кили и Манджаро• 20 апреля в 20:56
Ответ дляЗавжди недо...
Поменьше говорить надо...
Може у вас так робиться. У нас в місті ні.
Завжди недо...• 20 апреля в 21:01
Ответ дляКили и Манджаро
Автор вказав: приватний будинок.
А що квартира? Газовіки ходять?