кураГАЛЯ• Изменено 20 апреля в 22:38

Хтось може порадити розплідник, де ТОЧНО, на 100%, співпадають сорти троянд?

Мене цікавить дві троянди: Дует і П´єр де Ронсар (вона ж Еден Роуз). Але я вже стільки троянд накупила, а вони всі не такі, що я вже просто не хочу ще і ще ризикувати, бо це мінус рік, мінус гроші, і я дуже засмучуюсь кожен раз, що знову обман. Навіть у перевірених іноді є у відгуках, що троянди пересорт, не хочу перевіряти ще й на собі. Флоріуму довіряю +-, бо багато найменувань у них брала, то всі співпали, але цих двох сортів у них нема. Порадьте з вашого особисто досвіду, де ви замовляли і отримали саме той сорт троянд.
От з гортензіями більш щастить - навіть просто на олх стільки купувала, то всі, як має бути, а з трояндами - біда що на базарі, що в інтернеті
Конотопська відьма• 20 апреля в 22:43
В ФБ повно груп, продавців і відгуків.

автор кураГАЛЯ • 20 апреля в 22:47
Ответ дляКонотопська відьма
В ФБ повно груп, продавців і відгуків.
Так, у фб нібито дуже якісно все розписано, прямо довіряєш їм. Замовила хризантеми мультифлора втридорога, бо каталог грамотний створили (що рідко буває), відгуки хороші. У мене тих хризантем купа, але я хотіла саме такі три собі в колекцію, замовила, переплатила (у всіх інших вони були набагато дешевші, але там могло бути що завгодно, а тут каталог, все по номерах і такі сорти незвичні, то довелося переплатити). Виросли всі однакові бордові! І я знову лох
автор кураГАЛЯ • 20 апреля в 22:49
Ответ дляКонотопська відьма
В ФБ повно груп, продавців і відгуків.
Ви брали в якійсь з них і співпало?
Мамзелькіна• 20 апреля в 23:41
Я брала рози у Розіни (Зіна із Запорізької області). Чудові рози і прекрасний продавець - завжди порекомендує, підкаже. Про квіти турбується як про дітей.
автор кураГАЛЯ • 20 апреля в 23:45
Ответ дляМамзелькіна
Це у фб її шукати? А які ви брали сорти і чи співпали? Бо мої ці всі теж гарні, сортові, але ж геть не ті
автор кураГАЛЯ • 20 апреля в 23:50
Ответ дляМамзелькіна
Знайшла. Троянд нема зовсім у неї
Мамзелькіна• 21 апреля в 07:31
Ответ длякураГАЛЯ
Знайшла. Троянд нема зовсім у неї
Це через війну. У неї це був основний товар. Перепрошую, що ввела вас в оману, але я й сама не знала про такі зміни у неї.

автор кураГАЛЯ • 21 апреля в 10:38
Ответ дляМамзелькіна
Це ж там фронт так близько((
Мамзелькіна• 21 апреля в 12:12
Ответ длякураГАЛЯ
Це ж там фронт так близько((
Так. Я у неї останній раз замовляла сорт Августа-Луїза у лютому 2022.
З тих пір не спілкувалися, і це для мене взагалі новина, що немає роз у неї.
Я розумію, що вам треба зараз. Але ви не втрачайте її з поля зору. Думаю, що після війни все відновиться.