Прикуси Язика• 21 апреля в 11:15

Зоопарк - Николаев или Черкассы?

Ехать будем с Кропивницкого.
Кто знает какая трасса лучше?
И ещё смотрю в Николаеве зоопарк не очень развит. Хотя животных вроде бы больше чем в Черкассах.
Знаю, что в Киеве лучше, но ехать далеко.
Хочу послушать ваше мнение.
автор Прикуси Язика • 22 апреля в 10:45
Ответ дляMs. Скромность
В Черкасах нема що дивитись в зоопарку. Мені казали, що класний. Але після Харкова, то зовсім ніякий. Була розчарована. Ну хоч в 2022 для ВПО був безкоштовний, то не так шкода. А наразі ще й дорогий. Я б радила Харків, там не тільки зоопарк можна відвідати. Але ж розумію, що безпека з дитиною на першому місці, не кожен буде ризикувати.
Їхати далеко