ЯНаПэПэ• Изменено 22 апреля в 17:21

Що краще Золоті піски чи Сонячний берег?

Хто де був? Поділіться, будь ласка, враженнями.
Одразу кажу, що глухомань не люблю. Що середне між сильним шумом і тихим місцем?
Телефон Рубика• 22 апреля в 17:22
выбирайте хороший отель

Зам. зав. Анонима• 22 апреля в 17:24
Я была и там, и там, но в детстве, при сссре. Враження не актуальны уже
Телефон Рубика• 22 апреля в 17:24
Ответ дляЗам. зав. Анонима
ничего особо не поменялось
хотя я при ссср не была
Маруська Му• 22 апреля в 17:25
Была в солнечном ужасно не понравилось
Куда ж без меня• 22 апреля в 17:25
підліток минулого року був в Еленіте, там ще потоп був, але здається відновились вони, дуже сподобалося, не знаю що це за регіон, але коли буле зелено море - там все ок було і дуже тепло
Зам. зав. Анонима• 22 апреля в 17:26
Ответ дляТелефон Рубика
ничего особо не поменялось
хотя я при ссср не была
Как это возможно? За 35-40 лет
Аноним ФЕЯ• 22 апреля в 17:30
Була на Золотих пісках. Совок. Але готелі і харчування там хороші.
Сонячний берег далі і по серпантину.

Фрикаделька• 22 апреля в 17:36
Про Пески не знаю, но СБ полный отстой (была в том году) - тупо Кирилловка, рынок, толпы, лунапарк и сходить некуда совершенно. Разве что Несебр старый город, но это на один раз. И море ужасное, гразное.
А вот соседний Свети влас понравился очень - камерно, зелено, чисто, море как слеза и марина для прогулок крутая.
На данный момент в Болгарию больше не планирую - за эти же деньги проще поехать на гарантированно теплое и чистое море + шикарная природа
Ух яка ж Я• 22 апреля в 17:43
Золоті піськи
Турагенція Tourdream• 22 апреля в 17:46
Автор, Сонячний беріг більш масштабний та голосивший. Ширша пляжна полоса, відповідно більше відпочиваючих.
Є більш спокійні осередки цього курорту - ближче до Несебру та до Св. Власу.
Золоті піски мають більш вузьку пляжну полосу. Доволі зелений курорт. Та місцевість там холмиста, багато готелів знаходиться на пагорбі. Галасливо буде чи ні, залежить від розташування готелю.
І так, вірно написали у першому коментарі - у першу чергу обирайте готель під свої побажання. А то часто пишуть про ’совок’, бо відпочивали у таких готелях, що не бачили роками неяких ремонтів.
Але за останні роки багато готелів пройшли реновації та оновлення і під категорію ’совок’ вони вже точно не попадають.
Турагенція Tourdream• 22 апреля в 17:51
Ответ дляКуда ж без меня
Цього року Еленіте краще не розглядати.
Місцевість і море там класні, підтверджую. Я сама два рази там була з дітьми у таборі. Дуже симпатично, така не типова Болгарія. Але не відновились вони ще нормально після потопу, є нюанси.
Куда ж без меня• 22 апреля в 17:52
Ответ дляТурагенція Tourdream
Цього року Еленіте краще не розглядати.
дякую, я теж так думаю, все ж їх сильно потопило, дитині дуже там сподобалося
Надежда наш компас• 22 апреля в 18:24
Ответ дляТурагенція Tourdream
Сравнительно высокие цены на отели, ротовирус и зеленое море