ВсеЧетко• 22 апреля в 19:52

А як ви вважаєте, якщо ви зробили роботу то ви і маєте нагадувати про оплату?

Тобто, була одноразова робота, домовились що оплата в кінці виконаної роботи. Роботу я виконала, людина її прийняла, все ок. Далі роботодавець ще залишився на обʼєкті, збирав свої речі і тд. І тепер четвертий день мовчить. До того я ще купила деяке обладнання за свої гроші і з чеками віддала їй. Всі кошти вона мені мала перекинути на картку.
За саму оплату я не переживаю, справа не в цьому, вона оплатить.
Моє питання чисто в тому чи це нормально зі сторони роботодавця чекати поки тобі нагадають за оплату, чи для вас це б характеризувало людину.
Наразі я заради цікавості хочу подивитися скільки це триватиме)))
автор ВсеЧетко • 23 апреля в 00:01
Ответ дляЖелезобетон
вы неопытная в делах
Ні це не так

Железобетон• 23 апреля в 00:01
Ответ дляВсеЧетко
Я озвучила сроки оплати
что вы сидите, копите негатив, напишите вежливое напоминание, посмотрите на реакцию
Железобетон• 23 апреля в 00:02
Ответ дляВсеЧетко
Ні це не так
так, по вашему поведению это видно невооруженным глазом
автор ВсеЧетко • 23 апреля в 00:02
Ответ дляЖелезобетон
Який негатив я коплю?
автор ВсеЧетко • 23 апреля в 00:04
Ответ дляЖелезобетон
Ви не бачите моєїповедінки, ви лише проектуєте на мене свої здогадки.
Железобетон• 23 апреля в 00:04
Ответ дляВсеЧетко
Який негатив я коплю?
ну вот я уже написала 5 ремайндеров об оплате своим клиентам с отсрочкой отправки на утро, а вы все сидите и негативите, ничего не решили, ничего не сделали
почитайте книгу ’работа с дебиторской задолженностью’, там все написано
автор ВсеЧетко • 23 апреля в 00:05
Ответ дляЖелезобетон
При чому тут ви і для чого мені ваша порада?
Негативите тут ви.

Железобетон• 23 апреля в 00:05
Ответ дляВсеЧетко
меньше думайте, больше делайте, результат будет продуктивнее
автор ВсеЧетко • 23 апреля в 00:06
Ответ дляЖелезобетон
Ви поняття не маєте скільки я думаю і скільки я роблю.
Почитайте щось про хороші манери.
Железобетон• 23 апреля в 00:12
Ответ дляВсеЧетко
Негативите тут ви.
а зачем вы тему создаете? вы спросили я ответила
я занимаюсь торговлей, причем на высокопрофессиональном рынке, мой совет это ценность, пользоваться или нет, ваш выбор
есть задолженность, с ней нужно работать, а не придумывать бог весть что
автор ВсеЧетко • 23 апреля в 00:09
Ответ дляЖелезобетон
Ваша порада для мене це рівно 0, а не цінність, бо я вас її не питала, як і те чим ви займаєтесь.
Железобетон• 23 апреля в 00:10
Ответ дляВсеЧетко
Почитайте щось про хороші манери.
а что в моем совете было из плохих манер? это рекомендация из деловой практики, вы не готовы его принять ментально
автор ВсеЧетко • 23 апреля в 00:12
Ответ дляЖелезобетон
Погана манера давати поради які у вас не просять.
Я не готова і ніколи не буду готова приймати рекомендації від людей які для мене нічого не значать, в яких немає зовсім ніякої цінності в цій сфері яка мене цікавить.
Железобетон• 23 апреля в 00:12
Ответ дляВсеЧетко
ок, обсуждение закрыто
оставайтесь такой как вы есть
мусольте обиды, вместо того чтобы двигаться дальше
автор ВсеЧетко • 23 апреля в 00:13
Ответ дляЖелезобетон
ок, обсуждение закрыто
оставайтесь такой как вы есть
Які обіди?
Для чого ви приписуєте мені свої обіди?)))