Дон Пэдро• 22 апреля в 21:43

Дитина знімає одяг вдома і вночі. може цілий день ходити без одягу

Підскажіть, будь ласка, сину 2 роки. Почав вночі сильно плакати і знімати одяг, а потім знову засинає. Вдома ходить без одягу і памперс також знімає. Сьогодні почав засинати і знову зняв майку і памперс. Можливо хто мав подібну ситуацію? Воно пройде з часом чи це "червоний прапорець"?
Сіґеле-міґеле• 22 апреля в 21:45
Я б сходила до психіатра

Где тут 0?• 22 апреля в 21:46
Не знаю чи ще може щось означати але я би не дозволяла вдень точно
Ух яка ж Я• 22 апреля в 21:47
Може синтетична ковдра та йому душно..
Агент Пинкертона• 22 апреля в 21:50
Вибачте, аутизм не ставили?
Прокачую сідниці• 22 апреля в 21:52
Прапорець чого?
Спочатку виключити треба чутливість шкіри, колючий чи незручний одяг, подразнення, капризи, алергічні реакції, потім вже щось психічне думати
Цукрові вишні• 22 апреля в 21:54
Мой аутист всегда приходит домой и раздевается до трусов
И так с самого детства было.
Я Вас , автор, не пугаю ни в коем случае. Просто у нас так
Надежда наш компас• 22 апреля в 21:56
Це сенсорна чутливість. Таке буває і у нормотипових, але часто є симптомом. На приклад я здорова доросла, але я зрізаю всі бірки на одязі, іноді навіть випарую зі швів, настільки вони мене дратують. В дитинстві теж гола по квартирі ходила, не могла носити вовняні колготи, шапку. Светр вовняний навіть другим шаром не могла носити
Перепрошую за подробиці, але я з дитинства не можу спати в труселях. Просто фізично не можу в них заснути

Козачка• 22 апреля в 21:53
Ви на парад зібрались, який червоний прапорець...?
Надежда наш компас• 22 апреля в 21:54
Ответ дляУх яка ж Я
Може синтетична ковдра та йому душно..
Ви просто не розумієте,про що автор. В неї правильний хід думки
Надежда наш компас• 22 апреля в 21:54
Ответ дляАгент Пинкертона
Вибачте, аутизм не ставили?
В 2 роки?
автор Дон Пэдро • 22 апреля в 21:54
Ответ дляКозачка
Зараз як начитаюся про РАС і все в голову дурне беру
Мира всем• 22 апреля в 21:54
У меня племянница почти до трёх лет ходила голышом. Точнее - это началось где то с полутора лет.
Как то проводила лето с ними на даче. Выпускаем из дома прилично одетую, по погоде. Гуляет в округе, с соседями тогда заборов не было. Через пол часа - уже бегает голяком. И словить было проблематично.

Сейчас уже взрослая девица у которой все в порядке.
Квітка Миру• 22 апреля в 22:01
Ответ дляМира всем

И больше никаких странностей нет? Некоторые анутичные черты вы можете и не замечать
Хтомолодець? Я!• 22 апреля в 22:01
Ответ дляНадежда наш компас
А я спала раньше в трусах, а сейчас не могу спать в трусах, только в месячные. А как вы спасаетесь, когда месячные? Без трусов же не получится или тампон?
Аристократка-тунеядка• 22 апреля в 22:02
Ответ дляДон Пэдро
Та глупости. Если только в одежде проблема, а остальное поведение в норме это не оно.
Агент Пинкертона• 22 апреля в 22:03
Ответ дляНадежда наш компас
В 2 роки?
Перші ознаки зазвичай помічаються у рік - півтора. Чим раніше виявлено, тим швидше можна буде скорегувати. Тому я б на місці автора краще б пєрєбдєла, ніж нєдобдєла.
СкиниУскачи!• 22 апреля в 22:07
Моя так делала, просто жарко дома вы не думаете,
Пекельнi Борошна• 22 апреля в 22:08
Может жарко? Сколько у вас градусов в комнате? У меня ребенок снимает носки / штаны иногда перед сном, но укрывается. Вот нравится ему так. Старше вашего, других странностей в поведении нет)
Пекельнi Борошна• 22 апреля в 22:10
Ответ дляХтомолодець? Я!
Я после родов спала на пеленке 😆 но я не могла в тех трусах спать, у меня были швы и мне оно все жгло и тд. Муж тогда был в командировке как раз, так что отлично было))

Не люблю натовп• 22 апреля в 22:12
В мене теж такий, але вже 9 років
Часто ходить по квартирі в трусах або в шортах , без носків, без капців , в нас всюди окрім спален плитка і без підігріву, а йому норм не холодно . І так з дитинства любить вдома без одягу , але в білизні
Розумний хлопчик, професійно займається спортом, ніяких діагнозів немає
Чарочка діда• 22 апреля в 22:12
Сенсорная чувствительность ещё у СДВГ бывает. Но может ему просто не комфортно в его одежде и/или памперсе. Он ещё слишком мелкий чтобы стыдаться бегать голышом, может это просто бзик возраста.
автор Дон Пэдро • 22 апреля в 22:20
Ответ дляПекельнi Борошна
22 - 23° це ж не сильно жарко. Раніше і 25° було і нормально ходив в одязі
Муркошечка• 22 апреля в 22:25
Мої двійнята теж років з 2 роздягалися до памперса. Деколи і памперс знімали. Вночі з народження розкриваються. Зараз їм майже 5 і перше, що вони роблять, коли приходять з вулиці - роздягаються до трусів. Сплять теж в трусах. Якщо на сплячих одягну піжаму вночі, то просинаються серед ночі і знімають. Аутизма нема.
В садочку піжаму одягають, а дома не хочуть
Така ж історія з шкарпетками і тапочками. На відріз відмовляються одягати, навіть коли холодно
постою_послушаю• 22 апреля в 22:30
Ответ дляДон Пэдро
Это сильно жарко для маленького активного ребёнка. 25 вообще сауна
постою_послушаю• 22 апреля в 22:32
Мой двоюродный брат в детстве снимал трусы дома и ходил только в майке. Вырос нормальным, когда пришло понимание стыда начал ходить в трусах
Тримаю свічку• 22 апреля в 22:32
извращенец растет
Пекельнi Борошна• 22 апреля в 22:38
Ответ дляДон Пэдро
Нууу, мой ребенок в +23 спит только в футболке. В штанах ему уже жарко. А мне +23 так и прохладно даже, я в пижаме сплю и под одеялом. Все же разные. У подруги вообще круглый год максимум +18 и дочка голая - босая ходит. Привыкли, им комфортно. А я к ней в гости даже не могу зайти, мне как в морозильнике
Экспертиза• 22 апреля в 22:53
Якщо це вночі в основному, я би подивилася на ковдру. Вдень нормально вдягається? На прогулянку, наприклад.
22 градуси- це доволі тепло для дитини. У мене син спить під ковдрою тільки в футболці та підгузку зараз, наприклад.
Хвильоватиша• 22 апреля в 22:58
Комаровський радить у спальні +19 градусів, вище жарко дитині
ГЛЮкоза• 22 апреля в 23:19
Ответ дляМуркошечка
У меня точно такая же дочь. И с 1,5 лет одеть её на улицу была мука и битва... Дома она только в трусах и те лет с 4х только уговорили надевать. Спит в трусах до сих пор и до сих пор дома со своими только в трусиках зимой и летом. Аутизма нет, ей 8