Папина дочка• 23 апреля в 06:23

Вы видите внешнюю наружную разницу между украинками и русскими девушками?

Где либо заграницей и просто вообще
Зробіть вибір:
вже голосів: 277
Вижу разницу
Внешне вообще не вижу
мадам Везувий• 23 апреля в 06:25
Ооо, началось, #мышебратья стало перетекать в #мышесёстры...

Дуняша• 23 апреля в 06:26
Не притягивайте кота за яйца.
БджілкаМайяUA• 23 апреля в 06:26
Нет не вижу
40каградусная• 23 апреля в 06:28
Нет
Молчунья• 23 апреля в 06:30
Да, на отдыхе если валяется в кустах, то значит русня.
Брюльтик• 23 апреля в 06:33
Звичайно видно.
Незламна• 23 апреля в 06:36
Нет

Ля-ля-ля• 23 апреля в 06:37
Как можно не заметить рязанский блин
автор Папина дочка • 23 апреля в 06:40
Ответ дляБрюльтик
Звичайно видно.
Просто если чисто внешне то я не вижу разницы вообще
Лица, фигуры, носы, внешность, волосы, ноги, одежда.
Я_и_моя_собака• 23 апреля в 06:41
Ответ дляМолчунья
Тагил!!!!!!!! Бульк!!! Ой, это был не басейн, а балкон и плитка 😴
Love_Love_Love_• 23 апреля в 06:43
Так, ми різні і це видно візуально, ментально ми теж різні.
Взагалі, народ країни яка більшою частиною знаходиться в Азії не може бути словʼянським народом.
Love_Love_Love_• 23 апреля в 06:45
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Ой, це не вам було)))
Я_и_моя_собака• 23 апреля в 06:51
Ответ дляLove_Love_Love_
Удалено администрацией...
Дівчина заглядєніє• 23 апреля в 06:54
Не бачу, зазвичай. Але, кілька разів було, що жінка поводила себе крінжово і я думала, що це точно руська тітка і з годом дізнавалась, що так воно і є.
1. Ми коли тільки приїхали в Німеччину я в автобусі звернулась до жінки (років 40) типу ви говорите англійською, підкажіть, будь ласка як оплатити проїзд. І вона почала орати «говоріть німецькою» потім ще її бачила у схожих ситуаціях, а потім дізналась, що коли вона приїхала в 90ті їм ніхто не допомагав, а тут ми лакшері нація, українці, понаїхали;
2. Жінка пильнує з вікна, щоб діти біля її дома не дай Боже не торкались її газону, не кричали і як тільки дитина просто зупиняється там починає кричати, що всі хулігани і зараз викличе поліцію. Я спочатку вибачалась, не розуміла в чому справа, а як мову вивчила і змогла в дискусію вступити, почула, теж саме, що і від першої, що нашій супернації все допомагають, бла бла бла. І звісно, вона кидається тільки на українських дітей 😁
автор Папина дочка • 23 апреля в 06:55
Ответ дляLove_Love_Love_
Ёлка и Наталья Бочкарева
Love_Love_Love_• 23 апреля в 06:56
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Удалено администрацией...
При чому тут Порошенко, церковники і чорна каса?
автор Папина дочка • 23 апреля в 06:59
Ответ дляДівчина заглядєніє
Не поверите, но на фотке украинка и русская:
Love_Love_Love_• 23 апреля в 07:02
Ответ дляПапина дочка
У вас нове завдання?
Я вам вже написала- болота на 80% територіально знаходяться в Азії, ви навіть не словʼяни
Копирайторша• 23 апреля в 07:06
´Рязанскій тіп ліца´ ні з чим не сплутати))

Запароленое одеяло• 23 апреля в 07:08
Ответ дляКопирайторша
Так росіяни до рязані мають таке відношення як свиня до апельсин
Вот Она Я• 23 апреля в 07:15
Нет, не видно разницы
Полтавська галушка• 23 апреля в 07:19
Конечно видно.
Вот Она Я• 23 апреля в 07:19
Ответ дляLove_Love_Love_
У вас нове завдання?
А есть такая часть света как Славяндия или тому подобное? Славяне в Азии тоже живут
Морожена_курка• 23 апреля в 07:24
Если подвыпившее, орет благим матом - это русня. У них еще часто тупое выражение лица, ни с чем не перепутаешь 😂
Живчик-счастливчик• 23 апреля в 07:26
Только по поведению и речи ....слышала что они более круглолицые. Но для меня это не аргумент , я сама круглолицая, бабушка родом из Белгорода была
Живчик-счастливчик• 23 апреля в 07:26
Ответ дляМорожена_курка
Ой это точно)))
кураГАЛЯ• 23 апреля в 07:38
Ничем не отличаются, нигде нет чистокровных русских или украинцев, у меня мама русская, папа украинец, у мамы папа русский , а мама украинка со Львова и т д .
кураГАЛЯ• 23 апреля в 07:39
Ответ дляЛя-ля-ля
Как можно не заметить рязанский блин
Моя коллега типичный рязанский блин по внешности. С Волыни
Брюльтик• 23 апреля в 07:40
Ответ дляПапина дочка
Ёлка и Наталья Бочкарева
Порівняйте їх до операцій.
Чучело-Мяучело• 23 апреля в 07:41
Славянки все имеют общий тип внешности