Кринжова баба• 23 апреля в 12:16

Вы это уже видели? Это правда???

Прочитала в новостях по ленточке бегущей, что согласно опросу 82% украинцев не собираются возвращаться в Украину в будущем! То есть эти люди уже не вернуться никогда?
НеГолосую• 23 апреля в 13:36
Ответ дляБаба_Воля
Уехали бездельники, нищеброды и халявщицы
То то кричат,что надо силой возвращать,никому здесь работать,поднимать экономику, платить налоги,а соответственно все выплаты,пенсии и т.д.Очень мало работающего населения в Украине,так кто уехал?Задрали уже со своей мантрой.
Сидят и пишут всякую хрень как раз те бездельники неработающие и нищеброды.

Бентливуман• 23 апреля в 13:37
вас эта новость удивила ? я с сыном выехала в марте 2022, когда сыну было 8, сейчас ему 13 - он точно уже не вернется, я вам скажу больше, когда я с ним разговариваю, то 2/3 слов уже немецкие и очень часто он даже не может ни на украинском , ни на русском вспомнить слово, чтобы объяснить. У него здесь друзья, его жизнь и он уже толком не помнит свою жизнь в Украине. Он точно останется здесь уже.
Я планирую вернуться, когда сын поступит учиться в университет, хотя тоже уже не факт, т.к. вынуждена строить жизнь уже здесь, а когда наступит время возвращаться в Украину, то в свои 50+ я там никому уже и не буду нужна. Вот и думаю, что делать
Без Баяна• 23 апреля в 13:37
Не повернуться і не треба. Кожен живе своїм життям.
Кава з адреналіном• 23 апреля в 13:37
Ответ дляБорисфенка
Ви справді думаєте, що мільйон вояків ЗСУ, кістяк армії, здадуться на милість москалям?
На початку війни Азов здали - що далі було, розповісти чи самі знайдете про Оленівку і катування в полоні?
Я же вам фото катувань украинским командованием своих же бойцов показала.Чем оно от москалей отличаются?
Борисфенка• 23 апреля в 13:39
Ответ дляКава з адреналіном
Тим, що ваша новина фейкова, москалі таким чином хочуть дискредитувати армію і типо відмазатися від своїх злочинів стосовно наших полонених, які повертаються живими скелетами.
Море_море_я_скучаю• 23 апреля в 13:42
Так умиляет про не вернутся , как будто все мечтатели уже гражданство получили
ИграйМойГормон• 23 апреля в 13:42
Удалено администрацией...

Борисфенка• 23 апреля в 13:43
Ответ дляИграйМойГормон
Удалено администрацией...
Приїдете в Гамбург мене завалити? Дурне діло нехитре.
Тільки ви для цього надто сцикливі.
Хочу барабульки• 23 апреля в 13:43
Ответ дляБентливуман
Удалено администрацией...
Маю декілька думок• 23 апреля в 13:48
Ответ дляБаба_Воля
Ну и хорошо! Чем больше дармоедов уедет из Украины, тем лучше оставшимся.
Хорошо остаться в составе 5 млн обслуги для хозяев Украины, согласно озвученому Игорем Беркутом, да?
Спілий баклажан• 23 апреля в 13:52
Ответ дляА я женатая
Уехали разные, воюют разные, еще скажите, что на пособиях никто не сидит и в тафель не ходит. Такие глупые штампы.
Ну хорошо, что среди всех вы одна такая умняшка
Цигарний шланг• 23 апреля в 13:52
Ответ дляИграйМойГормон
Удалено администрацией...
А где вы ее видели?
Покажите)) я не видела
Меня много• 23 апреля в 13:52
Ответ дляИграйМойГормон
Удалено администрацией...
Борисфенка• 23 апреля в 13:54
Осьо ще гарна новина для матрьошок, нема коли створювати нову тему, тут побіснуєтеся після того, як прочитаєте:

https://www.facebook.com/share/18EhX5vHLF/

🔥🔥Чудова новина 🔥🔥 В Італії зносять вілли російського журналіста
Прем´єр-міністру Італії Джордже Мелоні не сподобалася критика російського телеведучого Володимира Соловйова, який лише тактично назвав її ’фашисткою тварюкою’, ’сертифікованою ідіоткою’ і просто ’повією’ (puta), на що звернули увагу всі головні італійські ЗМІ.
Реакцію італійської влади важко назвати адекватною. Мало того, що в МЗС Італії для висловлення протесту було викликано посла РФ в Італії Олексія Парамонова, так ще сьогодні вранці стало відомо про те, що в країні почалося знесення всіх п´яти вілл, що належать Володимиру Соловйову. Нерухомість ціною десятки мільйонів євро кожна невстановлені особи просто зносять тракторами за повної бездіяльності правоохоронці🔥🔥🔥👏👏👏👏👏👏
Хочу барабульки• 23 апреля в 13:54
Ответ дляМаю декілька думок
Удалено администрацией...
Лгин• 23 апреля в 13:55
Шановні адміни, якщо ви тут ще буваєте. Не пропускайте, або хоч переіменовуйте теми з панікерськими назвами ШОК!! ВИ БАЧИЛИ?!! ОТАКОЇ!! ЩО Ж ЦЕ ТЕПЕР БУДЕ???!!! ЕТО КОНЄЦ!!!
жах, уже нудить від цього дешевого клікбейту
Г@Л@В@ломка• 23 апреля в 13:58
Ответ дляБентливуман
Все правильно. Если вы заработали пенсию хотя бы 20-30 тыс., можно вернуться. Или недвига есть для сдачи. Во всех остальных случаях тут нечего ловить в 50+. И это при условии, что эту пенсию будут платить, что не факт.
Цигарний шланг• 23 апреля в 13:55
Ответ дляМаю декілька думок
Мы гои (
Цигарний шланг• 23 апреля в 13:55
Ответ дляМаю декілька думок
Украина давно оккупирована

Аленький носочек• 23 апреля в 14:05
По-перше - це брехня!
По-друге - тебе воно гребу, хто і куди їде?
Куди повертатись в більшості хати розбиті кацапами!
Кацапи знищили цілі міста і села!
Як вони повернуться? Куди? В чию хату?
30% повернуться, інші не повернуться, немає куди...
ИграйМойГормон• 23 апреля в 14:05
Ответ дляЦигарний шланг
А где вы ее видели?
Покажите)) я не видела
Театр укр моды в Гамбурге. Страница в фб.
Любуйтесь)
Оно там стоит на общем фото. Тетка, что третья справа.
Пік Антна• 23 апреля в 14:06
Ответ длявсегдаДаДа
Їхні батьки своїм вибором в 19 вирішили по іншому
А найприкріше тим дітям, батьки яких робили інший вибір
Аленький носочек• 23 апреля в 14:07
Де кому краще хай там і живе)
Reluxe• 23 апреля в 14:08
Ответ дляБорисфенка
Це не фейкова новина, вже є відповідь з підтвердженням від командування.
Борисфенка• 23 апреля в 14:08
Ответ дляReluxe
Що кажуть? Посилання можна?
Кава з адреналіном• 23 апреля в 14:09
Ответ дляБорисфенка
Совсем стыд и совесть потеряла?
фан L.O.S.T.• 23 апреля в 14:10
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
За ці роки вже всі продумали можливості лишитись. Ви ж розумієте, що переїхать умовно навіть економічно вигідніше юуде ніж повертатись додому, якщо європа буде виганять. Он сьогодні новина, що вттому ж криму вартість квартир на рівні москви.
Борисфенка• 23 апреля в 14:10
Ответ дляКава з адреналіном
Совсем стыд и совесть потеряла?
Це ви втратили совість
фан L.O.S.T.• 23 апреля в 14:10
Ответ дляИграйМойГормон
Удалено администрацией...
Думаєте знякать її новачком?
Борисфенка• 23 апреля в 14:11
Ответ дляфан L.O.S.T.
Угу, двох землячок моєї свахи в Токмаку кинули в катівні за перекази на ЗСУ, жінки 55 і 60 років. Якраз в Криму квартири українцям купувати.