жінка незаміжня• 23 апреля в 15:19
У ваших відносинах…
Вечір буднього дня або вихідний, і вам захотілося морозива або рибки з пивом чи ще якогось смаколика.
Ваш хлопець / чоловік сходить у магазин? Якщо магазини поряд.
Виявляється, є такі чоловіки, яким не проблема це зробити заради своєї жінки.
А я була одружена багато років з іншим типажем (де кружляла я)
Анти-анонім• 23 апреля в 15:20
Для цього є діти
А взагалі якщо добре попросити і не зловживати - то так, зганяє в магазин.
Ку ка ку ка ку• 23 апреля в 15:23
Я пиво и сигареты не покупаю принципиально никогда. Естественно он идет
Пліткарка• 23 апреля в 15:26
Ответ дляviter33
В аптеку - так
За морозивом - не кожен піде
особливо ’вночі в заметіль’
За морозивом - не кожен піде
особливо ’вночі в заметіль’
Моему вообще не проблема. И продукты из багажника, когда не было электричества, по лестнице на 15 этаж тягал. И среди ночи подрывался бегал генератор включал. «Бешеной собаке семь вёрст не крюк»
Мамина корзиночка• 23 апреля в 15:26
В нас так не прийнято, заходимо в магаз по дорозі додому, а не коли взбрєндєло чоловік біжить.
жінка незаміжня
• 23 апреля в 15:28
Ответ дляМамина корзиночка
Якщо захотілось дуже)) Не завжди в магазині про все памʼятаєш.
А магазин в будинку чи у сусідньому є.
Але треба одягтись, спуститись і купити для коханої жінки
А магазин в будинку чи у сусідньому є.
жінка незаміжня
• 23 апреля в 15:29
Ответ дляКу ка ку ка ку
Ну це образно. Про пиво, сам факт що не проблема сходити
жінка незаміжня
• 23 апреля в 15:29
Ответ дляЛапка
Вместе съездим
А якщо ви не хочете. Читаєте книжку чи фільм дивитесь. Ось впадляк вам
жінка незаміжня
• 23 апреля в 15:30
Ответ дляАнти-анонім
Для цього є діти
Не про дітей мова
Ку ка ку ка ку• 23 апреля в 15:30
Ответ дляжінка незаміжня
Дать конкретную задачу, сходит конечно. Но в такие моменты я сама не знаю, что хочу
жінка незаміжня
• 23 апреля в 15:30
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Разумеется. А что тут такого?
І для мене нічого такого.
жінка незаміжня
• 23 апреля в 15:31
Ответ дляКрапипопка
Да, но скорее закажет доставку.
Доставка морозива чи баутні?
Крапипопка• 23 апреля в 15:33
Ответ дляжінка незаміжня
Доставка морозива чи баутні?
Да, у меня муж все заказывает через доставку в основном, в силу своей занятости
Лапка• 23 апреля в 15:33
Ответ дляжінка незаміжня
Не хочу їхати, не хочу морозива 🤣 Я вкрай рідко щось прошу купити, зазвичай удвох їздимо.
Не гавкаю- но охраняю• 23 апреля в 15:39
так,він піде.бо я дівчинка,а він чоловік.навіть це не обговорюється.
ЖующаЯКонфету• 23 апреля в 15:40
У меня пойдёт в любое время суток. Но я не злоупотребляю с этим)
Аноним_1859• 23 апреля в 15:43
Да, идет без проблем. Я как раз такая дама, что обязательно ночью перед сном что-то приспичит. Вот вчера около 12 ночи поняла что без вина с мороженым не засну просто, пошел купил
жінка незаміжня
• 23 апреля в 15:56
Ответ дляАноним_1859
Класс, это идеально 🤩
Ответ дляПліткарка
Генератор, ліки, продукти, ... - звісно
За морозивом особисто я би не пішов
Але усі ми різні
За морозивом особисто я би не пішов
Але усі ми різні
Лукава Кішка• 23 апреля в 16:51
Бывший никуда бы не пошел,но был щедрее
Нынешний без проблем сбегает куда угодно,но с деньгами сложнее
Обращеница• 23 апреля в 17:02
Ответ дляПліткарка
Я считаю что для мужчины нормально ночью в метель в аптеку пойти
Ну в аптеку святое дело.
Даже я бы сходила.