Затишне кубло• 23 апреля в 17:26

Мій живіт- можна підтягнути без операції? Фото подивіться будь ласка

Це я сфоткала коли стояла на колінах
Щоб видно було як він провисає
Ангел-предохранитель• 23 апреля в 19:15
Ответ дляМейк-ап форева
Аппаратные техники, массажи, обертывание, но это долго и нудно
Нафига вы чушь эту пишите, диастаз и обертывания...ну -ну)

Карма хамелеона• 23 апреля в 19:31
Ответ дляЗатишне кубло
Ну таке
Він раніше так не стирчав в мене
Он у вас не торчит, как вы пишете, у вас грыжа пупочная и расхождение вертикальных мышц живота, называется диастаз, вы его сами не уберете, тем более многие упражнения на пресс просто противопоказаны, можете усугубить
А поговорить?• 23 апреля в 19:44
Ответ длядамаАмстердама
А если просто стоять, лучше же выглядит? Я думаю у большинства женщин рожавших с этого ракурса та еще красота будет
У мене- красота. Щоправда, з жирКом)
Але й пологи були 2 десятки років тому.
А поговорить?• 23 апреля в 19:45
Ответ дляЗатишне кубло
Ну таке
Він раніше так не стирчав в мене
Анна, це ви? Не видумуйте, ви ж худюща, що у вас там може ’стирчати’...
автор Затишне кубло • 23 апреля в 20:45
Ответ дляА поговорить?
А ви бачили ту другу мою фотку?
дамаАмстердама• 23 апреля в 21:31
Ответ дляЗатишне кубло
Свекруха каже що якби качала прес вже б не було такого живота… але я ніби і роблю вправи але він не такий я хотілось
В общем, определитесь, что вы хотите?
Вам для свекрухи или для себя, сходите на консультацию к доктору, чтобы понимать свои перспективы.
Поліпривіт всім• 24 апреля в 00:34
Ответ дляЗатишне кубло
Я б ту свекруху матом послала семиповерховим. І родичів теж. Ніколи не підстраюйтеся під тих родичів. Я всих тримаю подалі від себе і стала жити спокійно і щасливо.

автор Затишне кубло • 24 апреля в 07:28
Ответ дляПоліпривіт всім
Дякую що написали
А я все стараюсь всім сподобатись( дякую
Поліпривіт всім• 24 апреля в 23:25
Ответ дляЗатишне кубло
Дякую що написали
Сонечко моє, Ви повинні тільки самій собі , а всі інші ідуть кобилі в тріщину.